آیا حساب نتفلیکس شما هک شده است؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

آیا حساب نتفلیکس شما هک شده است؟

اگر نگران این هستید که به حساب Netflix شما به طور مخرب دسترسی پیدا کرده است، در این پست HiVPN نحوه درخواست مجدد کنترل وجود دارد.

روزی روزگاری، همه ما امنیت اینترنت خود را به خطر انداختیم تا آخرین نمایش‌ها را آنلاین دانلود کنیم. مثل یک بازی رولت روسی، نفسمان را حبس کردیم و دعا کردیم که پس از باز کردن یک فایل، به طور تصادفی به هکرها اجازه دسترسی به کل کامپیوترمان را ندهیم.

با این حال، این بدان معنا نیست که افراد بد کاملاً از بین رفته اند. با گذشت زمان، هکرها به گونه ای تکامل یافته اند که از سرقت اشتراک های سرویس های استریم استفاده می کنند، و از صاحبان حساب های نامطمئن می پرسند. این روزها، کاربران زیادی در سراسر جهان از هک حساب های نتفلیکس خبر داده اند.

اگر شک دارید که حساب نتفلیکس شما هک شده است، به خواندن ادامه دهید.

چگونه بفهمیم اکانت نتفلیکس شما هک شده است؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که تأیید کنید آیا حساب Netflix شما در معرض خطر قرار گرفته است. خوشبختانه، نتفلیکس بررسی آن را آسان می کند. در اینجا چگونه است:

۱. وارد حساب کاربری خود شوید

در حالی که برخی از هکرها از تماشای محتاطانه خوشحال می شوند، برخی کمی جسورتر هستند و سعی می کنند جزئیات ورود شما را تغییر دهند. از تغییر رمز عبور تا آدرس ایمیل شما، برخی از هکرها همه چیز را به دست می گیرند، بنابراین می توانند حساب شما را به یک خریدار بی خبر بفروشند.

اگر هنوز بتوانید وارد سیستم شوید، نشانه خوبی است، اما این به این معنی نیست که شما در این زمینه روشن نیستید.

۲. برگه اخیراً مشاهده شده خود را مشاهده کنید

یکی از واضح‌ترین سرنخ‌ها مبنی بر اینکه شخص دیگری به حساب شما دسترسی پیدا می‌کند زمانی است که توصیه‌ها مناسب به نظر نمی‌رسند. شاید این فیلمی در بخش تماشای آن دوباره باشد که هرگز آن را باز نکرده اید. یا ممکن است سریالی در تب Continue Watching نیمه تمام باشد.

با این حال، این واقعاً یک روش بی‌خطر نیست، زیرا راه‌هایی برای حذف موارد از فهرست اخیراً تماشا شده شما وجود دارد . در هر صورت، اگر مشکلی پیش نیامد، حتماً باید تاریخچه حساب Netflix خود را بررسی کنید.

۳. فعالیت مشاهده خود را بررسی کنید

وقتی چیزی در لیست های شما ناخوشایند است، کاری که باید انجام دهید این است که فعالیت مشاهده خود را بررسی کنید.

در حساب Netflix خود، به Account > Viewing Activity > Recent Device Streaming Activity بروید .

هنگامی که روی این صفحه قرار گرفتید، می‌توانید هرگونه ورود ناشناخته از مکان‌های دیگر را بررسی کنید. به خاطر داشته باشید که برخی از افرادی که به آنها اجازه داده اید از حساب Netflix خود استفاده کنند، ممکن است از VPN برای دسترسی به محتوای خاصی استفاده کنند، بنابراین باید با آنها مشورت کنید.

اگر اکانت نتفلیکس شما هک شد چه باید کرد؟

اگر نمی‌دانید که اگر حساب نتفلیکس شما هک شد چه کاری باید انجام دهید، در اینجا مراحلی وجود دارد که باید برای بازپس گیری کنترل دنبال کنید.

۱. همه کاربران را بوت کنید

قبل از انجام هر کار دیگری، بهتر است مطمئن شوید که تنها شما وارد سیستم شده اید. پس از تایید هک، کاری که باید انجام دهید این است که دسترسی به دیگران را حذف کنید.

برای خروج از سیستم همه، به حساب > تنظیمات بروید و خروج از همه دستگاه‌ها را انتخاب کنید .

۲. رمز عبور را تغییر دهید

هنگامی که مطمئن شدید هیچ کس دیگری از حساب شما استفاده نمی کند، می توانید به تغییر رمز عبور ادامه دهید .

متأسفانه، گزینه تغییر رمز عبور مستقیماً در برنامه Netflix برای دستگاه های iOS در دسترس نیست، بنابراین دستورالعمل های مرورگر را دنبال کنید.

برای تغییر رمز عبور در دستگاه تلفن همراه خود با استفاده از برنامه Android Netflix، به بیشتر > تنظیمات برنامه > حساب > تغییر رمز عبور بروید . از آنجا رمز عبور فعلی و رمز عبور جدید خود را تایپ کنید.

فراموش نکنید که گزینه Require all devices to sign in again with new password را علامت بزنید. همچنین، اگر قبلاً این کار را نکرده اید، ممکن است این فرصت عالی برای فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای باشد. پس از به‌روزرسانی رمز عبور جدید، روی ذخیره ضربه بزنید .

همچنین می‌توانید در مرورگر خود وارد حساب Netflix خود شوید. روی نماد کاربر خود کلیک کنید و از منوی کشویی گزینه Account را انتخاب کنید. در قسمت صورتحساب عضویت، Change Password را انتخاب کنید و مراحل را برای تایید دنبال کنید.

۳. درخواست کمک از نتفلیکس

در برخی موارد، هکرها می توانند آدرس ایمیل مرتبط با حساب نتفلیکس شما را تغییر دهند. با این کار، هرگونه تلاش برای تغییر رمز عبور یا اطلاعات دیگر می تواند برای هکر ارسال شود.

اگر می خواهید بررسی کنید که آیا هکرها آدرس ایمیل نتفلیکس شما را تغییر داده اند یا خیر، باید در مرورگر خود وارد حساب نتفلیکس خود شوید. روی نماد کاربر خود کلیک کنید و از منوی کشویی گزینه Account را انتخاب کنید. سپس، بررسی کنید که آیا آدرس ایمیل کنار عضویت و صورت‌حساب درست است یا خیر.

اگر متوجه شدید که شخصی آدرس ایمیل شما را تغییر داده است، باید از پشتیبانی نتفلیکس کمک بخواهید. برای انجام این کار، می‌توانید از سایر دارندگان حسابی که هنوز وارد سیستم شده‌اند بخواهید با رفتن به بیشتر > راهنما > چت یا تماس ، مشکل را از طریق مرکز پشتیبانی خود در iOS و Android به نتفلیکس گزارش دهند .

همچنین می‌توانید به مرکز راهنمایی Netflix بروید . در زیر مدیریت حساب من ، می توانید ایمیل من بدون اجازه من تغییر کرده است را انتخاب کنید .

شما می توانید بین دو گزینه یکی را انتخاب کنید: ایمیلی مبنی بر تغییر دریافت کرده اید یا اینکه نتوانسته اید یک حساب کاربری با آدرس ایمیل خود پیدا کنید.

از طرف دیگر، اگر به پایین صفحه مرکز راهنمایی بروید، با انتخاب تماس با ما یا شروع چت زنده ، می‌توانید با نماینده خدمات مشتری صحبت کنید . هر دو مرحله قبل از ادامه به تأیید هویت نیاز دارند.

با این حال، اگر هکر قبلاً اطلاعاتی مانند شماره کارت اعتباری شما را تغییر داده باشد، ممکن است برای بازگرداندن حساب خود مشکل داشته باشید. ممکن است بخواهید در عوض درخواست حذف حساب را در نظر بگیرید.

از حساب نتفلیکس خود در برابر هکرها محافظت کنید

بزرگترین چالشی که احتمالاً با آن روبرو خواهید شد این است که حساب های نتفلیکس اغلب با استفاده از جزئیات ورود به سیستم، اشتراک مشترک دارند. ایمنی حساب نتفلیکس شما مستلزم همکاری و هماهنگی همه افراد درگیر است.

همه می دانند که مدیریت اشتراک گروهی یا خانوادگی دشوار است، اما ممکن است. در اینجا چند راه برای محافظت از حساب Netflix خود در برابر هکرها وجود دارد:

۱. قوانین پایه ایجاد کنید

برای جلوگیری از نفوذ هکرها، بهتر است قوانین پایه را با سایر دارندگان حساب ایجاد کنید. از گروه خود بخواهید در مورد چند نفر اجازه دسترسی به حساب مشترک شما را داشته باشند.

همچنین در مورد اینکه آنها مجاز به اشتراک گذاری جزئیات حساب با افراد دیگر نیستند صحبت کنید. بسیاری از موارد استفاده غیرمعمول اغلب از افرادی است که لاگین خود را با دارندگان غیرحساب به اشتراک می گذارند.

۲. رمزهای عبور خود را ایمن نگه دارید

از حساب نتفلیکس خود با همان هوشیاری که باید با هر حساب آنلاین دیگری داشته باشید محافظت کنید. با ایجاد رمزهای عبور قوی ، ایجاد رمزهای عبور مختلف برای هر حساب شروع کنید، و از به اشتراک گذاشتن آنها با هر کسی، حتی با افرادی که به آنها اعتماد دارید، خودداری کنید.

۳. ایمنی اینترنت را تمرین کنید

به شبکه های ناامن مانند وای فای عمومی متصل نشوید. به طور مرتب امنیت شبکه اینترنت خانگی خود را بررسی کنید . از کلیک کردن بر روی پیوندهای مشکوک مانند پیوندهای ایمیل‌ها یا وب‌سایت‌های ناقص خودداری کنید. فراموش نکنید که پس از استفاده از دستگاه هایی که متعلق به آنها نیستید، به خصوص حساب های ایمیل خارج شوید.

حساب نتفلیکس خود را ایمن نگه دارید

مهم نیست چقدر سعی می کنید از حساب نتفلیکس خود محافظت کنید، همیشه خطراتی وجود خواهد داشت. وقتی صحبت از اشتراک‌های پخش آنلاین می‌شود، هکرها هر سال راه‌های بیشتری برای هک رمز عبور پیدا می‌کنند.

با این کار، فراموش نکنید که مراقب هرگونه فعالیت عجیب و غریب در حساب نتفلیکس خود باشید. شما بیش از هر کسی سابقه مشاهده خود را می دانید. اگر چیز عجیبی پیدا کردید، در بررسی سابقه حساب خود تردید نکنید. برای فعال کردن احراز هویت دو مرحله‌ای، قدم اضافی بردارید. تغییر رمز عبور خود را به یک رمز قوی تر به طور منظم عادت کنید.

در نهایت، رعایت اصول ایمنی اینترنت را فراموش نکنید. خصوصی نگه داشتن اطلاعات شما برای هر پلتفرمی ضروری است، نه فقط برای پلتفرم های جریان.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۲۱, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…