Google Talk را به ابزار دسترسی از راه دور با GBridge گسترش دهید

۵/۵ - (۶ امتیاز)

Google Talk را به ابزار دسترسی از راه دور با GBridge گسترش دهید

از آنجایی که رایانه‌های شخصی فراتر از محیط کار گسترش می‌یابند، افراد بیشتری رایانه‌های بیشتری را برای خانه و سفر خریداری می‌کنند. آنها کامپیوتر رومیزی خود را در خانه، یک لپ تاپ در خانه، یک لپ تاپ در محل کار و شاید حتی یک دسکتاپ در محل کار دارند. همگام نگه داشتن همه اینها و در یک صفحه عملا غیرممکن است. با این پست آموزشی HiVPN همراه باشید.

 

بسیاری از شرکت های مختلف راه های مختلفی برای دسترسی به هر یک از این سیستم ها به روش های مختلف ارائه کرده اند. برخی از این ابزارها عبارتند از GoToMyPC ، LogMeIn ، Windows Remote Desktop ، VNC و چندین ابزار دسترسی از راه دور دیگر .

با این حال، بیشتر این موارد به نوعی از پیکربندی فایروال نیاز دارند، یا هزینه زیادی دارند یا به شدت ناامن هستند. یک محصول تقریباً ناشناخته، GBridge، قابلیت‌های دسترسی از راه دور، اشتراک‌گذاری فایل، همگام‌سازی فایل و پشتیبان‌گیری را فراهم می‌کند که همه فقط به یک حساب Google نیاز دارند .

GBridge از چیزی استفاده می‌کند که «زیرساخت VPN انقلابی» می‌نامند تا GTalk Google را به یک ابزار همکاری امن گسترش دهد. هنگامی که محصول نصب شد (فقط ویندوز)، به سادگی حساب Google Talk شما را درخواست می کند و به طور خودکار بقیه دوستان GTalk شما را که ممکن است محصول را نصب کرده باشند یا نداشته باشند نشان می دهد. اگر آنها آن را نصب کرده اند، می توانید با استفاده از هر یک از ابزارهایی که در زیر توضیح خواهم داد، با آنها همکاری کنید. این همه با یک نصب ساده و بدون پیکربندی فایروال انجام می شود.

اشتراک دسکتاپ

GBridge از VNC نه تنها برای دسترسی به رایانه شخصی خود، بلکه برای دسترسی به رایانه شخصی دوستان یا خانواده خود برای دسترسی از راه دور و کنترل دسکتاپ آنها استفاده می کند. مجدداً این فقط مستلزم آن است که آنها GBridge را نصب کرده باشند و یک حساب Google Talk داشته باشند.

SecureShare

بخش SecureShare از GBridge امکان دسترسی سریع و آسان به هر فایلی را در رایانه‌های اضافی شما با امنیت شدید VPN مانند فراهم می‌کند. سپس می توانید دوباره به دوستان خاصی اجازه دسترسی به این اشتراک گذاری ها را نیز بدهید. بسیار مفید برای انتقال سریع فایل ها بدون انتقال ایمیل یا FTP مانند.

همگام سازی خودکار

پوشه‌ها را در سرتاسر جهان هماهنگ نگه دارید. نیاز به انتقال دستی و به‌روزرسانی منظم فایل‌ها را برطرف می‌کند. بدون محدودیت اندازه، برنامه ریزی خودکار و حتی انتقال تدریجی.

EasyBackup

پشتیبان گیری برنامه ریزی شده خودکار را در مکان های محلی یا راه دور تنظیم کنید. به شما آرامش می دهد که داده های مهم شما در جایی خارج از سایت ذخیره شود.

GBridge یک برنامه کاربردی بسیار نرم و روان است که نصب آن بر روی هر دستگاه ویندوز ۲۰۰۰، XP یا Vista بسیار آسان است و تمام قابلیت‌های بزرگ ابزارهای دسترسی از راه دور، به علاوه خیلی بیشتر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۱۳, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…