امنیت سایبری

۵/۵ - (۶ امتیاز)

امنیت سایبری

تعریف امنیت سایبری چیست؟ امنیت سایبری سیستم ها، شبکه ها و دستگاه ها را از دستکاری مخرب در امان نگه می دارد. این یک اصطلاح گسترده است که شامل تمام محافظت های دیجیتالی می شود ، از امنیت شبکه تا امنیت وب. نمونه های آن می تواند سیستم های دفاعی باشد که ورود به شبکه های اجتماعی شما را محافظت می کند و سوابق پزشکی دیجیتال شما را خصوصی نگه می دارد. با HiVPN همراه باشید.

 

چرا امنیت سایبری مهم است

اکثر سیستم‌هایی که خدماتی را که ما روزانه استفاده می‌کنیم مدیریت می‌کنند، به صورت آنلاین منتقل شده‌اند. از سازمان‌های مالی و مراقبت‌های پزشکی گرفته تا شبکه‌های برقی که کل شهرها را تامین می‌کنند ، این سیستم‌ها به فناوری دیجیتال متکی هستند. محافظت سایبری چیزی است که باعث می شود آنها همانطور که باید عمل کنند ، این دیوار دفاعی است که از حملات سایبری جلوگیری می کند.

بدون امنیت کافی IT، اطلاعات بانکی، پیام‌های خصوصی یا فعالیت‌های آنلاین شما در معرض دید همه قرار می‌گیرد این جایی است که VPN می‌تواند به شما کمک کند.حملات سایبری می‌تواند بیمارستان‌ها، بانک‌ها، حمل‌ونقل، ارتباطات و سازمان‌های خدماتی مختلف را فلج کند.

امنیت سایبری و جرایم سایبری

حمله سایبری چیست؟ این یک حمله عمدی علیه رایانه، شبکه یا سایر زیرساخت های دیجیتال است. حملات سایبری می تواند انگیزه های مختلفی داشته باشد، از سیاسی گرفته تا مالی.

چگونه حفاظت سایبری خود را بهبود بخشیم

·         از VPN استفاده کنید

VPN ها ترافیک داده شما را رمزگذاری می کنند و آدرس IP شما را تغییر می دهند و حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما را تضمین می کنند.

·         از نقاط اتصال وای فای خودداری کنید

·         از رمزهای عبور قوی استفاده کنید

·         روی لینک های ناشناس کلیک نکنید

·         همه چیز را به روز نگه دارید

به‌ روزر سانی‌های نرم‌افزار اغلب دارای وصله‌هایی برای آسیب‌پذیری‌های امنیتی هستند که مجرمان می‌توانند در غیر این صورت از آنها سوء استفاده کنند.

·         از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

·         آنتی ویروس

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۲۰, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…