امنیت سایبری

۵/۵ - (۶ امتیاز)

امنیت سایبری

تعریف امنیت سایبری چیست؟ امنیت سایبری سیستم ها، شبکه ها و دستگاه ها را از دستکاری مخرب در امان نگه می دارد. این یک اصطلاح گسترده است که شامل تمام محافظت های دیجیتالی می شود ، از امنیت شبکه تا امنیت وب. نمونه های آن می تواند سیستم های دفاعی باشد که ورود به شبکه های اجتماعی شما را محافظت می کند و سوابق پزشکی دیجیتال شما را خصوصی نگه می دارد. با HiVPN همراه باشید.

 

چرا امنیت سایبری مهم است

اکثر سیستم‌هایی که خدماتی را که ما روزانه استفاده می‌کنیم مدیریت می‌کنند، به صورت آنلاین منتقل شده‌اند. از سازمان‌های مالی و مراقبت‌های پزشکی گرفته تا شبکه‌های برقی که کل شهرها را تامین می‌کنند ، این سیستم‌ها به فناوری دیجیتال متکی هستند. محافظت سایبری چیزی است که باعث می شود آنها همانطور که باید عمل کنند ، این دیوار دفاعی است که از حملات سایبری جلوگیری می کند.

بدون امنیت کافی IT، اطلاعات بانکی، پیام‌های خصوصی یا فعالیت‌های آنلاین شما در معرض دید همه قرار می‌گیرد این جایی است که VPN می‌تواند به شما کمک کند.حملات سایبری می‌تواند بیمارستان‌ها، بانک‌ها، حمل‌ونقل، ارتباطات و سازمان‌های خدماتی مختلف را فلج کند.

امنیت سایبری و جرایم سایبری

حمله سایبری چیست؟ این یک حمله عمدی علیه رایانه، شبکه یا سایر زیرساخت های دیجیتال است. حملات سایبری می تواند انگیزه های مختلفی داشته باشد، از سیاسی گرفته تا مالی.

چگونه حفاظت سایبری خود را بهبود بخشیم

·         از VPN استفاده کنید

VPN ها ترافیک داده شما را رمزگذاری می کنند و آدرس IP شما را تغییر می دهند و حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما را تضمین می کنند.

·         از نقاط اتصال وای فای خودداری کنید

·         از رمزهای عبور قوی استفاده کنید

·         روی لینک های ناشناس کلیک نکنید

·         همه چیز را به روز نگه دارید

به‌ روزر سانی‌های نرم‌افزار اغلب دارای وصله‌هایی برای آسیب‌پذیری‌های امنیتی هستند که مجرمان می‌توانند در غیر این صورت از آنها سوء استفاده کنند.

·         از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

·         آنتی ویروس

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۲۰, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

اینترنت در مورد شما چه می داند؟
اینترنت -
دی ۲۸, ۱۴۰۰

اینترنت در مورد شما چه می داند؟

۵/۵ - (۵ امتیاز) اینترنت در مورد شما چه می داند؟ شما یک کاربر معمولی اینترنت هستید . نه یک سلبریتی، نه یک سیاستمدار یا یک شخص بسیار مهم. بنابراین هیچ کس علاقه ای به فعالیت های آنلاین شما ندارد، برای اطلاعات بیشتر در این…

شهر شما مخفیانه شما را زیر نظر دارد
اینترنت -
دی ۲۸, ۱۴۰۰

شهر شما مخفیانه شما را زیر نظر دارد

۵/۵ - (۶ امتیاز) شهر شما مخفیانه شما را زیر نظر دارد با توسعه مداوم فناوری های دیجیتال، آژانس های پلیس محلی در سراسر ایالات متحده (و سایر نقاط جهان) در جاسوسی از شهروندان خود خلاقیت بیشتری پیدا می کنند.با HiVPN…

چراغ های اولتراسونیک: تهدیدی خاموش برای حریم خصوصی شما
اینترنت -
دی ۲۸, ۱۴۰۰

چراغ های اولتراسونیک: تهدیدی خاموش برای حریم خصوصی شما

۵/۵ - (۵ امتیاز) چراغ های اولتراسونیک: تهدیدی خاموش برای حریم خصوصی شما شما نمی توانید آنها را ببینید، نمی توانید آنها را بشنوید، اما آنها آنجا هستند ، ردیاب های مخفی، غیرقابل شنیدن برای گوش انسان که مکان شما را بدون اینکه هیچ…