تماس با ما

کاربران محترم میتوانند سوالات و مشکلات خود را از طریق پشتیبانی تلگرام و واتس اپ برای ما ارسال کنند ، لطفا قبل از ارسال پیام به پشتیبانی ابتدا سوالات متداول را در پایین همین صفحه مشاهده نمایید .

Image Description
پشتیبانی

پشتیبانی و شبکه های اجتماعی

SVG

پشتیبانی Telegram

برای ارتباط با پشتیبانی تلگرام لطفا روی لینک زیر بزنید.

پشتیبانی Telegram
SVG

پشتیبانی Telegram

برای ارتباط با پشتیبانی تلگرام لطفا روی لینک زیر بزنید.

پشتیبانی Telegram
SVG

اینستاگرام

لطفا پیج اینستاگرام ما را فالو کنید تا از جدیدترین تخفیف ها مطلع شوید.

اینستاگرام
SVG

کانال تلگرام

لطفا برای اطلاع از تخفیف ها و تغییرات و اطلاعیه ها عضو کانال ما در تلگرام شوید.

کانال تلگرام
مرکز آموزش

آموزش استفاده در تمامی دستگاه ها

کاربر گرامی لطفا قبل از ارسال درخواست پشتیبانی لطفا بخش اموزش سایت را مطالعه نمایید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید برای شما هم مفید باشد.

شما میتوانید برای اتصال به ip ثابت از پروتکل OpenVPN استفاده کنید.این پروتکل ها در برنامه HiVPN هم موجود میباشند و هم بصورت دستی قابل نصب هستند.

یکی از دلایلی که برای هر دستگاه شما پروتکل های مختلفی را در آموزش سایت مشاهده میکنیداین است که با توجه به شرایط اینترنت ایران که در هر منطقه متغییر است بتوانید با روش های مختلفی امکان اتصال داشته باشید. شما باید با چند پروتکل متصل شوید و این مورد را با توجه به isp اینترنتی خود برسی کنید.

خیر ، به دلیل تحریم هایی که اپل استور برای کاربرای ایرانی اعمال کرده هرگونه ارائه خدمات به ایرانیان مجاز نمیباشد و برنامه اجازه انتشار در اپ استور را ندارد ، ولی میتوانید از روش های مختلفی که در آموزش سایت قرار دارد به راحتی و با سرعت بالا متصل شوید.

اولویت باید برای اتصال برنامه HiVPN باشد , چون ما در این برنامه پروتکل های مختلفی قرار داده ایم و امکانات بیشتری را با نصب برنامه HiVPN دریافت میکنید . درصورتی که به هر دلیلی برنامه نصب نشد میتوانیداز روش های دیگر متصل شوید.

اکانت های ما دو کاربره هستند و شما میتوانید روی ۲ دستگاه همزمان متصل باشید ، ولی محدودیتی در نصب وجود ندارد شما میتوانید تنظیمات را روی ۵ دستگاه انجام دهید. مثلا میتوانید روی دو دستگاه ویندوزی و ۲ گوشی تنظیمات را انجام دهید .

اگر کاربر جدید ما هستید ابتدا باید از بخش خرید اکانت اقدام به خرید کنید , پس از خرید اکانت بصورت آنی اکانت شما فعال میشود و میتوانید از تمامی امکانات سایت استفاده نمایید.

اگر برای اندروید و ویندوز برنامه HiVPN را نصب کنید باید از منوی ستینگ برنامه قابلیت کیل سوئیچ را فعال کنید. در صورتی که از سیستم عامل ios و غیر استفاده میکنید با ید با پروتکل openvpn متصل شوید چون این برنامه قابلیت کیل سوئیچ را دارد که در بخش آموزش هر سیستم عامل نحوه فعال سازی ان توضیح داده شده است.

بله , شما میتوانید چند مدل پروتکل روی دستگاه خود تنظیم کنید و در مواقعی که با پروتکلی مشکل اتصال داشید از روش بعدی که تنظیم کرده اید استفاده کنید. مثلا روی آيفون میتوانید ikev2 و openvpn و چند روش دیگر را یکجا داشته باشید.