آیا واقعاً می توانید به بررسی های VPN اعتماد کنید؟

۵/۵ - (۵ امتیاز)

آیا واقعاً می توانید به بررسی های VPN اعتماد کنید؟

به دنبال سرمایه گذاری در VPN هستید؟ ابتدا باید نظرات را بررسی کنید ، اما آیا همیشه می توانید به بی طرف بودن آنها اعتماد کنید؟ با ما در این مقاله HiVPN همراه باشید.

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) شما را قادر می سازد تا سانسور، محدودیت های زمین شناسی را دور بزنید، IP خود را پنهان کنید و از حریم خصوصی خود در هنگام مرور وب محافظت کنید.

اگر می خواهید فعالیت اینترنتی خود را خصوصی نگه دارید، به احتمال زیاد از VPN استفاده می کنید یا به دنبال VPN عالی هستید. در حالی که چندین ارائه دهنده خدمات VPN وجود دارد، اکثر مردم برای بررسی آنچه توصیه می کنند و بهترین خدمات با ارزش موجود در بازار به بررسی VPN اعتماد می کنند.

اما آیا می توانید به بررسی های VPN که به صورت آنلاین پیدا می کنید اعتماد کنید؟ آیا بررسی های VPN اصلا مفید هستند؟

در اینجا دلیل مفید بودن بررسی VPN است

درست مانند هر بررسی محصول دیگری، بررسی VPN اطلاعاتی را در مورد آنچه می توانید از خدمات انتظار داشته باشید همراه با مزایا و معایب احتمالی آن به شما می دهد.

البته، مفید بودن یا نبودن یک بررسی، می تواند ذهنی باشد. اما معمولاً در یک بررسی جزئیات بسیار بیشتری از آنچه می توانید در وب سایت رسمی VPN پیدا کنید دریافت می کنید.

حتی اگر سرویس VPN ادعا می کند که با مشتریان خود شفاف است، ممکن است مجبور شوید برای مدتی در وب سایت رسمی آنها پیمایش کنید تا هر اینچ از ارائه خدمات آنها را بدانید.

بنابراین، یک بررسی می‌تواند در زمان صرفه‌جویی در دریافت اطلاعات مختصر شما و کمک به تصمیم‌گیری کمک کند.

علاوه بر این، موارد خاصی وجود دارد که فقط پس از خرید یا استفاده از سرویس VPN می توانید آنها را تجربه کنید و ارائه دهنده VPN همه چیز را از قبل فاش نمی کند.

از این رو، با بررسی یک بررسی VPN، می‌دانید که با پشتیبانی مشتری آنها و هرگونه اخطار دیگر در استفاده از آنها چه انتظاری داشته باشید.

با توجه به آنچه گفته شد، بررسی VPN همچنین می تواند بر تصمیم شما تأثیر بگذارد به گونه ای که ممکن است شما نمی خواستید.

اما چگونه می توان نظرات بی طرفانه آنها را تشخیص داد؟ آیا شرکت های VPN بر بررسی VPN تأثیر می گذارند؟

سایت های بررسی VPN متعلق به شرکت های VPN

اگر در جستجوی آنها بوده اید، ممکن است قبلاً با چندین سرویس VPN روبرو شده باشید.

اما آیا می دانستید که بخش بزرگی از آن ها فقط متعلق به چند شرکت است؟

با توجه به اینکه هر سرویس دارای نام ثبت شده متفاوت، مجموعه ای منحصربفرد از ویژگی ها و قیمت گذاری است، معمولاً فرض می کنیم که آنها باید نهادهای جداگانه باشند.

با این حال، برخی از شرکت‌هایی که دارای چندین سرویس VPN هستند، سایت‌های بررسی VPN را نیز می‌سازند یا خریداری می‌کنند.

یک سایت بررسی VPN به معاملات و بررسی های VPN اختصاص یافته است.

البته، برای ایجاد تأثیر مثبت در وب، سایت های بازخورد کمک زیادی به آنها می کنند. به خصوص زمانی که همان شرکت مالک آنها باشد. آنها مقدار زیادی سرمایه گذاری می کنند تا بررسی ها امیدوارکننده به نظر برسند در حالی که از خدمات VPN خود در مقایسه با سایر گزینه ها ترجیح می دهند.

با این حال، شایان ذکر است که همه شرکت های VPN در انجام این کار دخالت ندارند.

انتشارات دیجیتال متعلق به خدمات VPN

بسیاری از نشریات دیجیتال نیز ممکن است متعلق به همان شرکتی باشند که پشت سرویس VPN قرار دارند.

بنابراین، آنها به احتمال زیاد آن خدمات VPN را تبلیغ می کنند و ممکن است نسبت به VPN متعلق به شرکت مادر خود تعصب داشته باشند.

و این باعث می شود که بررسی های VPN واقعی را دشوار کند.

بنابراین، چگونه یک بررسی مغرضانه بر شما تأثیر می گذارد و چگونه می توانید یک بررسی خوب را برای جلوگیری از آن شناسایی کنید؟

بررسی های مغرضانه VPN چگونه بر شما تأثیر می گذارد؟

احتمالاً به بررسی های جانبدارانه تقریباً در مورد همه چیز عادت کرده اید. هر فردی می تواند از طرفداران یک سرویس VPN باشد یا فقط برای آن پول دریافت می کند. از این رو آن را ترویج می کنند. این اجتناب ناپذیر است.

اما بررسی های تحت تأثیر می تواند باعث شود شما سرویس VPN اشتباهی را برای خود انتخاب کنید، به خصوص اگر بدون سلب مسئولیت باشد و این می تواند بدتر از اعتقاد به افسانه های رایج VPN باشد.

ممکن است در نهایت با عملکرد ضعیف سرورهای VPN، سیاست حفظ حریم خصوصی بد مواجه شوید و چندین سال به خاطر تخفیف و موارد دیگر قفل شوید.

به جای استفاده از VPN برای خصوصی نگه داشتن فعالیت اینترنتی خود، تجربه وحشتناکی خواهید داشت و حتی ممکن است فرصتی برای بازپرداخت نداشته باشید.

به عبارت دیگر، یک بررسی تحت تأثیر VPN می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد، و حتی حریم خصوصی شما.

بنابراین، چگونه بررسی های VPN را که ممکن است دستکاری شده اند، تشخیص دهید؟ در یک بررسی VPN خوب باید به چه چیزی توجه کنید؟

مواردی که باید در نظر بگیرید مشاهده یک بررسی بالقوه مفید VPN

چند چیز وجود دارد که این واقعیت را نشان می دهد که بررسی VPN تحت تأثیر قرار گرفته است یا خیر. در اینجا مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید:

  • زبان مورد استفاده ساده است و به طور مداوم ویژگی ها / نقاط فروش منحصر به فرد را بازاریابی نمی کند.
  • بررسی VPN باید شامل معیارهای عملکرد باشد.
  • سیاست حفظ حریم خصوصی سرویس VPN برجسته شده است.
  • این بررسی به پروتکل ها و پلتفرم های مختلف پشتیبانی شده اشاره می کند.
  • اظهار نظر در مورد برنامه های قیمت گذاری و مقایسه با سایر گزینه ها می تواند نشانه خوبی باشد.
  • اگر مروری خیلی درخشان است و به نکات منفی اشاره نمی کند، مشکوک باشید.
  • شما همیشه می توانید در مورد اینکه چه کسی مالک سرویس VPN مورد نظر شما است و چه کسی مالک انتشاراتی است که آن را بررسی می کند، تحقیق کنید.

  قبل از خرید VPN تحقیق کنید

  • مهم نیست که یک بررسی VPN چه می گوید، همیشه باید یک تحقیق پیشینه جداگانه انجام دهید یا قبل از تصمیم گیری نهایی، هر آزمایشی ارائه شده را انتخاب کنید. اگر یک سرویس VPN ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد، می توانید آن را برای خودتان بررسی کنید و تصمیم بگیرید که ادامه دهید یا بازپرداخت کنید. با این حال، برخی از شرکت‌ها سعی می‌کنند از این وضعیت خارج شوند، بنابراین مراقب باشید.
  • با این وجود، اگر برای رفع انسداد دائمی دسترسی و مخفی کردن IP خود به یک VPN تکیه می کنید، یک بررسی VPN خوب و یک تحقیق پیشینه مناسب می تواند به جلوگیری از همه دردسرهایی که ممکن است با انتخاب اشتباه به وجود بیاید، کمک می کند.
نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۶, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…