خرید vpn آذربایجان

۵/۵ - (۵۱ امتیاز)

خرید vpn کشور آذربایجان

با درود ، قبل از خرید vpn کشور آذربایجان بهتر است در مورد کشور آذربایجان بیشتر بدانیم ، جمهوری آذربایجان یک نام جغرافیایی است، از یک طرف این نام با جمعیت پیوند دارد که هزاران سال قبل از دوران ما در این منطقه زندگی می کردند و اکثراً اهل پرستش آتش بودند، مردم محلی این آتش را خدای خود می دانستند و به همین دلیل آتش را پرستش می کردند، “آذر” به معنی آتش است،  نام ترکی ” آذر” برای مدت طولانی برای این سرزمین استفاده می‌شد، کلمه ” آذر” از دو بخش تشکیل شده است، ” az ” و ” er”، در زبان ترکی، ” az ” به معنای سرنوشت نیک و موفقیت است، بنابراین  کلمه ” آذر” به معنای ” مرد شجاع ” و یا ” نگهبان آتش ” است، کلمه ” آذربایجان ” از نام یک قبیله باستانی ترک، که در آن سرزمین‌ ساکن بوده‌اند، سرچشمه گرفته است.

خرید vpn آذربایجان

خرید vpn آذربایجان

VPN آذربایجان را چگونه میشود دریافت کرد؟

اگر قصد خرید vpn آذربایجان را دارید ابتدا باید از سایت hivpn از قسمت خرید اکانت اقدام کنید. پس از اینکه اکانت vpn را خریداری کردید میتوانید روی دستگاه اندروید و ویندوز خود برنامه Hivpn را نصب کنید. لینک دانلود برنامه hivpn در بخش آموزش سایت ما موجود میباشد ، بعد از نصب برنامه hivpn از قسمت انتخاب پروتکل نوع HISPEED  را انتخاب کنید سپس از بخش انتخاب سرور را روی کشور آذربایجان بگذارید و متصل شوید. فعلا برای دستگاه آیفون لوکیشن آذربایجان موجود نمیباشد ولی اگر در آینده اضافه شد در همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.

نکته: دقت کنید که vpn آذربایجان تنها برای ویندوز و اندروید قابل استفاده میباشد ، در ضمن این لوکیشن پینگ بسیار خوبی دارد و مناسب بازی و گیم های آنلاین میباشد.

 

موقعیت و جمعیت کشور آذرباریجان

جمهوری آذربایجان در جنوب قفقاز و منطقه اوراسیا و مابین اروپایی شرقی و آسیای غربی واقع شده است ، این کشور به طور کلی سه ویژگی مهم جغرافیایی فیزیکی خاص را دارد که عبارتند از خط ساحلی آن با دریای خزر در شرق ، سلسله کوه‌ های قفقاز در شمال و فلات گسترده در بخش مرکزی کشور اطراف این کشور را در بر گرفته اند ، کوه‌ها ۴۰ درصد کشور را احاطه کرده اند که مرتفع ‌ترین آنها کوه ” بازاردوزو ” با ارتفاعی در حدود ۴۵۰۰ متر خودنمایی می کند ، بر اساس آمار رسمي جمهوري آذربايجان حدود ۹ ميليون نفر جمعيت دارد كه ۹۵ درصد از کل آن را مسلمانان و ۵ درصد از اقليت هاي يهودي و ارمني و مسيحي اردتدكس در بر گرفته اند  ، جمهوری‌ آذربایجان‌ با ‌۸۶۶۰۰‌ کیلومتر مربع مساحت‌ در جنوب‌ رشته‌ کوه‌های‌ قفقاز و شمال‌ رودخانه‌ ارس‌ درمجاورت‌ دریای‌ خزر قرار گرفته است ، کشور آذربایجان همچنین در همسایگی کشورهای‌ ایران ،‌ ارمنستان‌ ،‌ ترکیه ،‌ گرجستان ،‌ روسیه‌ و کشورهای‌ دیگر کناره‌ دریای‌ خزر،‌ ترکمنستان و قزاقستان‌ می باشد .

 

واحد پول  آذرباریجان 

واحد پول آذربایجان منات ( manat ) می باشد که در بازارهای بین المللی با نماد AZN نشان داده می شود . جمهوری آذربایجان در ۷ فوریه سال ۲۰۰۵ میلادی با موافقت رئیس جمهور واحد پول و ارزش و شکل پول را تغییر داد ، در نتیجه از اول سال ۲۰۰۶ میلادی اقتصاد آذربایجان با منات جدید فعالیت خود را آغاز کرد و این اسکناس های جدید با نشان های ملی و فرهنگی در میان عموم مردم طراحی و توزیع شد و به صورت اسکناس های ۱، ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰ و ۵۰۰ مناتی و سکه های ۱، ۳، ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰ Qapik (قپیک)  ترویج یافت که ۱۰۰ قپیک یک منات را تشکیل می داد ، واژه منات از واژه روسی “монета” ( مُنِتا ) به معنی سکه گرفته شده‌ است .

چرا سرور مجازی آذرباریجان ؟

سرور آذرباریجان انتخابی مناسب برای افرادی می باشد که به دنبال لوکیشن های آسیایی بجز ایران هستند که برای موارد و انجام امور پرداختی ؛ ثبت نام در سایتهایی که کشور ایران را تحریم کرده اند , و یا میزبانی وب سایت در لوکیشن های آسیایی مختلف و نزدیک به ایران از نظر پینگ و کیفیت شبکه ای و سرعت را دارند .

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : مهر ۳, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد
  VPN -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد این وظیفه ماست که از حریم خصوصی کاربران خود بیش از هر چیز دیگری محافظت کنیم. و با توجه به قانون جدید امنیت ملی تحمیل شده در هنگ کنگ ، و

  ماهیت دیالکتیکی VPN ها
  VPN -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  ماهیت دیالکتیکی VPN ها

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) ماهیت دیالکتیکی VPN ها پاسخ دادن به این سوال آسان نیست: “آیا VPN خوب است یا بد؟” ابتدا باید مشخص کنید چه کسی این سوال را می پرسد. از دیدگاه یک رهبر یک رژیم استبدادی که نمی تواند…

  Tor در مقابل VPN کدام یک بهتر است
  VPN -
  اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۱

  Tor در مقابل VPN کدام یک بهتر است

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) Tor در مقابل VPN کدام یک بهتر است هم VPN و هم Tor حریم خصوصی و امنیت شما را در اینترنت افزایش می دهند. اما تفاوت چیست و کدام یک در نبرد بهتر است، Tor vs VPN؟ با ما در این…