تبلیغات و وب سایت های مخرب را با CyberSec مسدود کنید

۵/۵ - (۶ امتیاز)

تبلیغات و وب سایت های مخرب را با CyberSec مسدود کنید

HiVPN CyberSec یک راه حل فناوری پیشرفته است که امنیت و حریم خصوصی شما را به سطح بالاتری می برد. وب‌سایت‌های معروف به میزبانی بدافزار یا کلاهبرداری‌های فیشینگ را مسدود می‌کند و شما را از تهدیدات آنلاین ایمن‌تر می‌کند. علاوه بر این، HiVPN CyberSec  ویژگی مسدودکننده تبلیغات از تبلیغات زرق و برق دار آزار دهنده مراقبت می کند، که تجربه مرور شما را سرعت می بخشد.

HiVPN CyberSec چیست؟

ویژگی کامل CyberSec در برنامه‌های HiVPN برای Windows، iOS، macOS و Linux موجود است. می توانید آن را در منوی تنظیمات فعال کنید.

با توجه به سیاست‌های Google، CyberSec تبلیغات در برنامه HiVPN برای اندروید دانلود شده از فروشگاه Google Play را مسدود نمی‌کند. با این حال، از شما در برابر دسترسی به سایت های مخرب محافظت می کند.

۳ مزیت اصلی استفاده از CyberSec

وب سایت های خطرناک را مسدود کنید

وظیفه اصلی ویژگی CyberSec محافظت از شما در برابر کلاهبرداری های فیشینگ و سایر تهدیدات سایبری است. به همین دلیل است که آدرس هر وب سایتی را که قصد بازدید از آن را دارید با پایگاه داده وسیعی از لیست های سیاه مقایسه می کند. اگر بخواهید وارد سایتی شوید که به میزبانی بدافزار، جاسوس افزار یا سایر نرم افزارهای مخرب معروف است، CyberSec بلافاصله واکنش نشان می دهد و دسترسی شما را مسدود می کند.

از کنترل بات نت خودداری کنید

با روشن بودن محافظت CyberSec، دستگاه شما از شرکت در حملات DDoS (منع سرویس توزیع شده) در امان خواهد بود. این امر حتی اگر بدافزار قبلاً آن را آلوده کرده باشد صدق می کند. CyberSec هرگونه ارتباط بین دستگاه و سرور “Command and Control” بات نت را شناسایی و قطع می کند. به این ترتیب، از پیوستن رایانه شما یا هر ابزار دیگری به ارتش زامبی بات نت جلوگیری می کند.

از تبلیغات مزاحم بگذرید

CyberSec پاپ آپ های ناخواسته، پخش خودکار تبلیغات ویدیویی و سایر مطالب تبلیغاتی را در لحظه ای که وارد یک وب سایت می شوید پنهان می کند. این نه تنها به شما امکان می دهد از محتوایی که در آنجا هستید لذت ببرید، بلکه سرعت بارگذاری سایت را نیز بهبود می بخشد و باعث صرفه جویی در برخی از داده های تلفن همراه ارزشمند شما می شود. بنابراین در نهایت، می‌توانید اینترنت بدون آگهی را تجربه کنید، همانطور که همیشه می‌خواستید.

CyberSec چگونه کار می کند؟

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. هنگامی که می خواهید به یک وب سایت خاص به عنوان مثال، HiVPN دسترسی داشته باشید، نام آن را در مرورگر خود تایپ می کنید ( HiVPN.com ). “Enter” را فشار دهید و تمام شد . شما وارد هستید.

و اینگونه است که سفر شما در پشت صحنه به نظر می رسد: لحظه ای که نام وب سایت را در مرورگر خود وارد می کنید، دستگاه شما با یک سرور DNS راه دور تماس می گیرد تا آدرس IP آن سایت خاص را درخواست کند. تنها زمانی که سیستم نام دامنه (DNS) پاسخ دهد، در واقع به وب سایت هدایت می شوید.

 1. درخواست کاربر به وب سایت
  ۲. سرور DNS
  ۳. دسترسی مجاز است
  ۴. هشدار در مورد تهدیدهای شناسایی شده

اکنون اینجا جایی است که ویژگی HiVPN CyberSec وارد عمل می شود. این یک لیست بلوک بلادرنگ از وب‌سایت‌هایی را که به دلیل میزبانی بدافزار، جاسوس‌افزار، ردیاب یا سایر نرم‌افزارهای مضر شناخته شده‌اند، بررسی می‌کند. بنابراین هنگامی که سرور DNS ما درخواست شما را برای ورود به یک سایت خاص دریافت می کند، CyberSec به سرعت آدرس آن را در برابر لیست تهدیدات احتمالی بررسی می کند و تصمیم می گیرد که آیا اجازه دسترسی را بدهد یا خیر.

اگر CyberSec وب سایت را مسدود کند، یک پیام هشدار مشاهده می کنید و نمی توانید وارد سایت شوید یا محتوای آن را مشاهده کنید. با این حال، اگر به هر دلیلی می خواهید ادامه دهید، می توانید آن را با مسئولیت خود انجام دهید. برای انجام این کار، CyberSec را در تنظیمات برنامه HiVPN غیرفعال کنید.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : بهمن ۳, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  SugarSync چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  SugarSync چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) SugarSync چیست اگر کاربر جدید HiVPN هستید یا اگر ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنید، احتمالاً در گذشته از SugarSync® شنیده‌اید. اما SugarSync چیست و چرا ارزش نگه داشتن آن را دارد؟ توضیح می دهیم.

  داکسینگ چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  داکسینگ چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) داکسینگ چیست داکسینگ رایج‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه از دکس شدن جلوگیری کنید؟ این ۱۱+ نکته حفاظت HiVPN از داکسینگ را دنبال کنید و در اینترنت ایمن بمانید.

  حریم خصوصی برنامه
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  حریم خصوصی برنامه

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حریم خصوصی برنامه به راحتی اجازه دهید برنامه ها در دستگاه تلفن همراه شما جمع شوند. آنها معمولا رایگان هستند، در یک لحظه دانلود می شوند و شما را در نصب آنها راهنمایی می کنند. اما هر برنامه ای که نصب کرده…