اپل بالاخره تشک شارژ بی سیم AirPower را لغو کرد

۵/۵ - (۶ امتیاز)

اپل بالاخره تشک شارژ بی سیم AirPower را لغو کرد

اپل سرانجام تشک شارژ بی سیم AirPower را با اشاره به ناتوانی در برآورده کردن استانداردهای بالای خود، کنار گذاشت. با ما در این پست HiVPN همراه شوید.

یکی از جاه طلبانه‌ترین پروژه‌های اپل، تشک شارژ AirPower آن بود . تشک شارژ بی سیم قول می داد که سه دستگاه را همزمان با قرار دادن دستگاه ها روی آن شارژ کند.

تشک در عین هیجان انگیز بودن، یکی از مرموزترین دستگاه های اپل بود، زیرا این شرکت از زمان معرفی اولیه آیفون X در سال ۲۰۱۷، کم و بیش در مورد آن ساکت بوده است. از آن زمان، این دستگاه چندین بار معرفی شده است. در طول ارائه، اما هرگز تاریخ انتشار مشخص نشده است.

امروز، بالاخره اپل با اشاره به ناتوانی در برآورده کردن استانداردهای بالای آن، این دستگاه را نادیده گرفت.

چه اتفاقی برای AirPower اپل افتاد؟

دن ریچیو، معاون ارشد مهندسی سخت‌افزار اپل، بیانیه‌ای را با بیانیه‌ای کوتاه به TechCrunch ارسال کرد که در آن اتفاقات مربوط به AirPower را توضیح می‌داد:

از آنجایی که دستگاه برای شارژ چندین قطعه سخت افزاری به طور همزمان طراحی شده بود، به وضوح راه اندازی و راه اندازی آن پیچیده بود.

علاوه بر این، اپل از سیستم‌های شارژ بی‌سیم مختلف برای آیفون و اپل واچ استفاده کرد که شارژ هر دو را در یک زمان پیچیده‌تر می‌کرد. این به خوبی می تواند توضیح دهد که چرا اپل مجبور شد از شارژر صرف نظر کند.

شایعات در مورد سرنوشت AirPower کم نبوده است و حداقل طرفداران اپل که منتظر این دستگاه بودند تا حدودی بسته خواهند شد.

آینده برای دارندگان دستگاه های اپل چیست؟

خوشبختانه، AirPower تنها راه برای شارژ بی سیم آیفون، اپل واچ و ایرپاد شما نیست. هزاران پد شارژ بی‌سیم Qi در آمازون وجود دارد که از دستگاه‌های اپل پشتیبانی می‌کنند، بنابراین حتی بدون گزینه رسمی، انتخاب‌های شما محدود است.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۱۰, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…