گزینه های مرور ناشناس

۵/۵ - (۵ امتیاز)

گزینه های مرور ناشناس

در دنیای امروز، حریم خصوصی آنلاین یک امتیاز رو به کاهش است زیرا هویت و اطلاعات شخصی افراد به طور فزاینده‌ای ربوده شده و مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد. از سرقت اطلاعات شخصی یا مالی شما گرفته تا ردیابی موقعیت مکانی شما و نظارت بر تمام فعالیت های اینترنتی شما، افراد و همچنین سازمان هایی هستند که هیچ مشکلی با کنجکاوی در فعالیت های اینترنتی یا زندگی شخصی شما ندارند. با ما در این پست HiVPN همراه باشید.

چرا مرور ناشناس مورد نیاز است

سرقت اطلاعات شخصی افراد به قدری آسان است که پیوندهایی وجود دارد که با کلیک روی آنها، تمام اطلاعات شخصی شما مانند نام، شماره تلفن، آدرس و اطلاعات دستگاه شما جمع آوری می شود. این کاملاً باعث نگرانی است زیرا هرگز نمی توان فهمید که دزد چگونه از آن استفاده می کند. در جایی که هکرها به دنبال سرقت هویت و داده های شخصی شما هستند، سازمان های دولتی به دنبال نظارت بر فعالیت های اینترنتی شما هستند تا فعالیت شما را به نام امنیت ملی کنترل کنند.

از آنجایی که هیچ کس دوست ندارد فعالیت های آنها نظارت شود، چه رسد به سرقت اطلاعات شخصی آنها، وب گردی ناشناس در دنیای امروز ضروری است.

چگونه به صورت ناشناس موج سواری کنیم

گشت و گذار ناشناس را می توان با کمک ناشناس کننده ها، که رله هایی هستند که شما را به آدرس وب مقصدتان متصل می کنند، به دست آورد. ناشناس‌کننده‌ها معمولاً به عنوان پروکسی‌های وب، VPN یا سایر خدمات افزایش ناشناس آنلاین شناخته می‌شوند. ناشناس‌کننده‌ها به شما کمک می‌کنند هویت خود را در اینترنت پنهان کنید. این به این دلیل است که آنها به عنوان رله برای تمام ترافیک بین سیستم شما و اینترنت عمل می کنند.

در مورد پروکسی، آدرس اینترنتی که در حال مرور آن هستید فکر می‌کند که آدرس IP سرور پراکسی آدرس شما است و ردیابی موقعیت مکانی یا نظارت بر فعالیت شما را دشوارتر می‌کند. چند نکته وجود دارد که ابتدا باید در مورد پروکسی ها بدانید:

 1. آنها دسترسی به همه وب‌سایت‌ها را تضمین نمی‌کنند، زیرا ممکن است پروکسی یک وب‌سایت نیز مسدود شود (کشورهایی مانند چین، که ممنوعیت شدید استفاده از اینترنت برای کاربران وجود دارد، از چنین روش‌هایی استفاده می‌کنند. برای اینترنت نامحدود باید از VPN در چین استفاده کنید)
 2. اگرچه یک ردیاب نمی تواند به سادگی به فعالیت اینترنت شما نگاه کند، سرور پروکسی می تواند. مهم است که بررسی کنید آیا سرور پروکسی ایمن است (این سرور باید یک آدرس اینترنتی HTTPS داشته باشد.) همچنین باید مراقب سرورهای پروکسی جعلی بود که به عنوان مراکز جمع آوری اطلاعات شخصی کاربران عمل می کنند.
 3. استفاده از پراکسی ها به طور کلی رایگان است زیرا آنها فقط یک رله ارائه می دهند اما داده های آنلاین شما را رمزگذاری نمی کنند.

استفاده از VPN روش دیگری برای گشت و گذار ناشناس در اینترنت است. VPN ها شما را از طریق یک تونل رمزگذاری شده به اینترنت متصل می کنند. آدرس IP قابل مشاهده برای دیگران آدرس سرور VPN است که از طریق آن به اینترنت متصل هستید. آنها عملکرد دیگری را ارائه می دهند که آنها را نسبت به سرورهای پروکسی برتری می دهد زیرا آنها همه بسته های مبادله شده بین سیستم شما و رایانه را رمزگذاری می کنند. بنابراین نه تنها VPN ها آدرس IP شما را پنهان می کنند، بلکه داده های شما را نیز ایمن نگه می دارند.

گزینه سوم برای افزایش حریم خصوصی آنلاین، استفاده از مرورگرهای ناشناس است. Tor Network نمونه ای از این مرورگرها است. Tor Network یک شبکه حفظ حریم خصوصی است که برای پنهان کردن اطلاعات مربوط به اینکه کدام رایانه واقعاً درخواست ترافیک کرده است، طراحی شده است. مسیریابی ترافیک از طریق گره‌های مختلف، تشخیص اینکه آیا رایانه شما اتصال را آغاز کرده یا ممکن است فقط به عنوان یک رله عمل کند و ترافیک رمزگذاری شده را به گره Tor دیگری منتقل کند، دشوار می‌کند.

تهدیدهای زیادی برای افشای اطلاعات شخصی شما در هنگام گشت و گذار در اینترنت وجود دارد. موقعیت مکانی، هویت، اطلاعات شخصی شما، از جمله علایق و الگوهای رفتاری شما را می توان به صورت آنلاین “بوی” کرد. این اطلاعات می تواند بدون اطلاع شما مورد سوء استفاده قرار گیرد. بنابراین، شما تشویق می‌شوید از ترکیبی از خدمات ناشناس برای سطح امنیت و حریم خصوصی مورد نظر استفاده کنید.

حریم خصوصی آنلاین ، یک عنصر ضروری برای آزادی اینترنت.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : بهمن ۲, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  SugarSync چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  SugarSync چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) SugarSync چیست اگر کاربر جدید HiVPN هستید یا اگر ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنید، احتمالاً در گذشته از SugarSync® شنیده‌اید. اما SugarSync چیست و چرا ارزش نگه داشتن آن را دارد؟ توضیح می دهیم.

  داکسینگ چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  داکسینگ چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) داکسینگ چیست داکسینگ رایج‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه از دکس شدن جلوگیری کنید؟ این ۱۱+ نکته حفاظت HiVPN از داکسینگ را دنبال کنید و در اینترنت ایمن بمانید.

  حریم خصوصی برنامه
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  حریم خصوصی برنامه

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حریم خصوصی برنامه به راحتی اجازه دهید برنامه ها در دستگاه تلفن همراه شما جمع شوند. آنها معمولا رایگان هستند، در یک لحظه دانلود می شوند و شما را در نصب آنها راهنمایی می کنند. اما هر برنامه ای که نصب کرده…