۹ نکته برای استفاده حداکثری از AirPods Max اپل

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

۹ نکته برای استفاده حداکثری از AirPods Max اپل

AirPods Max اپل فقط صدای باکیفیت را ارائه نمی دهد. این نکات HiVPN به شما نشان می دهد که چگونه با هدفون های ممتاز حتی کارهای بیشتری انجام دهید.

 استفاده حداکثری از AirPods Max اپل

AirPods Max خط تولید محبوب هدفون های بی سیم اپل را به سطح جدیدی می رساند. این مدل روگوشی تعدادی از ویژگی‌های عالی را به یک طراحی پیشرفته ارائه می‌کند، از جمله اتصال خودکار به دستگاه‌های اپل و حذف فعال نویز.

در اینجا چند نکته عالی برای درک بهتر و استفاده بیشتر از AirPods Max آورده شده است.

۱. عمر باتری را بررسی کنید

طبق گفته اپل، AirPods Max می تواند تا ۲۰ ساعت زمان گوش دادن را با فعال کردن حذف نویز فعال و صدای فضایی روشن ارائه دهد. چند راه برای مشاهده میزان عمر باتری باقی مانده در هدفون وجود دارد.

برای دریافت اطلاعات دقیق درباره عمر باتری، AirPods Max را نزدیک آیفون یا آی پد نگه دارید و دکمه کنترل نویز را فشار دهید تا تصویری از AirPods Max و درصد دقیق باتری را ببینید.

همچنین می توانید با استفاده از ویجت Batteries سطح باتری AirPods خود را بررسی کنید .

همانطور که گفته شد، سریعترین راه برای بررسی سطح باتری، مشاهده چراغ وضعیت LED در گوشواره سمت راست است. هنگامی که دکمه کنترل نویز را در کنار Digital Crown فشار دهید، روشن می شود.

هنگام شارژ با کابل لایتنینگ، اگر ۹۵ درصد یا بیشتر شارژ باقی بماند، چراغ وضعیت LED سبز می شود. اگر چراغ کهربایی شد، باتری کمتر از ۹۵ درصد است.

وقتی به کابل لایتنینگ وصل نیستید، اگر ۱۵ درصد یا بیشتر باتری وجود داشته باشد، چراغ سبز می شود. یک چراغ کهربایی به این معنی است که باتری کمتر از ۱۵ درصد است.

۲. از Smart Case استفاده کنید

در حالی که ظاهر کیس هوشمند گنجانده شده به طور گسترده ای مورد توجه قرار گرفته است، اما از آنجایی که دکمه فیزیکی پاور وجود ندارد، این یک لوازم جانبی واقعاً مفید برای دارندگان AirPods Max است. به لطف آهنرباهای موجود در Smart Case، هدفون پس از بازگشت به آن به طور خودکار به حالت کم مصرف تبدیل می شود.

پس از ۱۸ ساعت ماندن در قاب، هدفون وارد حالت بسیار کم مصرف می شود تا از عمر باتری حتی بیشتر صرفه جویی کند.

۳. پخش را با Digital Crown کنترل کنید

Digital Crown در AirPods Max باید برای هر کاربر اپل واچ بسیار آشنا باشد. و در واقع راه اصلی برای کنترل صدا روی هدفون است.

می توانید Digital Crown را بچرخانید تا صدا را کم یا زیاد کنید. برای پخش یا توقف موقت محتوا، دکمه را فشار دهید. برای پرش به جلو، Digital Crown را دو بار پشت سر هم فشار دهید. با سه بار فشار دادن دکمه به عقب پرش می شود.

حتی می توانید از دکمه برای تماس های تلفنی استفاده کنید. برای پاسخ دادن به تماس تلفنی یا پایان دادن به آن، Digital Crown را یک بار فشار دهید. دوبار فشار دادن می تواند تماس ورودی را رد کند.

اگر به دلایلی می خواهید جهت تاج دیجیتال را تغییر دهید، می توانید این کار را در iPhone یا iPad خود انجام دهید:

  1. به تنظیمات > بلوتوث بروید .
  2. هنگام اتصال، علامت iرا در کنار نام AirPods Max خود انتخاب کنید .
  3. به سمت پایین بهDigital Crown بروید و Front to Back یا Back to Front را انتخاب کنید .

۴. از Find My استفاده کنید

درست مانند سایر لوازم جانبی AirPods، می توانید از برنامه Find My برای پیدا کردن هدفون گم شده استفاده کنید. هنگام تنظیم AirPods Max برای اولین بار، آنها به طور خودکار با استفاده از Apple ID شما در Find My ثبت نام می کنند.

با استفاده از برنامه Find My، می‌توانید آخرین مکان شناخته شده هدفون‌های AirPods Max را زمانی که به یک دستگاه اپل متصل شده‌اند، مشاهده کنید. شما همچنین می توانید یک صدا را برای کمک به پیدا کردن آنها پخش کنید.

فقط لازم به ذکر است، Find My پس از ۱۸ ساعت در Smart Case یا ۷۲ ساعت خارج از قاب و بدون حرکت به طور خودکار خاموش می شود. این برای به حداکثر رساندن عمر باتری بهتر است.

۵. آنها را با دستگاه های غیر اپل جفت کنید

در حالی که AirPods Max به طور خودکار با آیفون، آی‌پد، اپل واچ، مک و اپل تی‌وی جفت می‌شود، اتصال به هر دستگاه بلوتوث دیگری کار کمی بیشتر است.

برای شروع فرآیند، مطمئن شوید که بلوتوث برای هر دستگاهی که می‌خواهید با آن جفت کنید روشن باشد. سپس دکمه کنترل نویز را فشار داده و نگه دارید تا LED وضعیت به رنگ سفید چشمک بزند. برای تکمیل فرآیند جفت شدن، به دستگاه خود بروید.

۶. AirPods Max را راه اندازی مجدد کنید

اگر با AirPods Max مشکل داشتید، می‌توانید آن‌ها را راه‌اندازی مجدد کنید. ابتدا مطمئن شوید که آنها را برای چند دقیقه شارژ کنید. سپس دکمه کنترل نویز و Digital Crown را به طور همزمان فشار داده و نگه دارید تا LED به رنگ کهربایی چشمک بزند.

همچنین می‌توانید AirPods Max را به حالت کارخانه بازنشانی کنید و آنها را از حساب iCloud خود لغو جفت کنید. اگر بخواهید هدفون را هدیه دهید یا بفروشید، می تواند مفید باشد. برای انجام این کار، دکمه کنترل نویز و Digital Crown را به مدت ۱۵ ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا LED به رنگ کهربایی و سپس سفید چشمک بزند.

۷. Automatic Head Detection را خاموش کنید

تشخیص خودکار سر در AirPods Max هنگامی که هدفون را از سر خود خارج می‌کنید یا یکی از گوش‌ها را بلند می‌کنید، به‌طور خودکار پخش رسانه را متوقف می‌کند.

وقتی هدفون را دوباره روی آن قرار می‌دهید، تا زمانی که ۱۵ ثانیه پس از برداشتن آن باشد، پخش رسانه دوباره شروع می‌شود.

اگر این ویژگی را دوست ندارید، به راحتی می توانید آن را خاموش کنید. در اینجا به این صورت است:

  1. با اتصال AirPods Max به iPhone یا iPad خود، به تنظیمات > بلوتوث بروید .
  2. iکنار AirPods Max خود را انتخاب کنید.
  3. به پایین اسکرول کنید وAutomatic Head Detection را خاموش کنید.
  4. با خاموش بودن آن، پس از برداشتن AirPods Max از سرتان، رسانه به پخش خود ادامه خواهد داد.

۸. از سیری برای اعلام پیام ها استفاده کنید

یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌هایی که ممکن است با خط AirPods و مدل‌های Beats انتخاب کنید، ندانید، توانایی Siri برای اعلام خودکار پیام‌های دریافتی است. حتی می‌توانید از دستیار مجازی برای ارسال پاسخ استفاده کنید – همه اینها بدون اینکه iPhone یا iPad خود را بردارید.

برای روشن کردن این ویژگی، به تنظیمات > اعلان‌ها بروید . مطمئن شوید که اعلام پیام‌ها با سیری روشن است.

پس از اینکه سیری گیرنده و پیام را خواند، از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید پاسخ دهید. برای این کار فقط پیام خود را بگویید.

همچنین می‌توانید هنگام استفاده از AirPods Max با گفتن «Hey Siri» در هر زمانی با دستیار مجازی تعامل داشته باشید.

برای راه‌های بیشتر برای استفاده از این ویژگی، مطمئن شوید که به برخی از بهترین دستورات Siri برای استفاده نگاهی بیندازید .

۹. از کابل صوتی استفاده کنید

ممکن است مواقعی بخواهید از AirPods Max با یک دستگاه صوتی غیر بلوتوث یا با یک سیستم سرگرمی در هواپیما استفاده کنید. برای انجام این کار، باید یک کابل صوتی لایتنینگ به ۳.۵ میلی متر خریداری کنید.

در اینجا کابل صوتی اپل است . همچنین بسیاری از گزینه های شخص ثالث در دسترس هستند.

کانکتور Lighting را در درگاه شارژ و سپس جک هدفون را در یک پورت ۳.۵ میلی متری برای پخش صدا قرار دهید. این نیز یک راه موثر برای افزایش بیشتر کیفیت صدا و کاهش تاخیر است.

با AirPods Max اپل لذت ببرید

AirPods Max یک راه مجلل و با کیفیت برای گوش دادن به موسیقی یا هر چیز دیگری را ارائه می دهد و حالت های حذف نویز و شفافیت عالی را نیز ارائه می دهد.

این هدفون برای همه مناسب نیست و چندین جنبه وجود دارد که باید قبل از خرید در نظر بگیرید. اما اگر این کار را انجام دهید، باید بتوانید با این نکات از AirPods Max نهایت استفاده را ببرید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۲۹, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…