۵دستگاه را به طور همزمان به HiVPN وصل کنید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

۵دستگاه را به طور همزمان به HiVPN وصل کنید

شما بیشتر خواستید و ما صدایتان را شنیدیم. HiVPN با هیجان اعلام می کند که ما در حال تغییر خط مشی چند دستگاه خود هستیم تا به ازای هر اشتراک پنج اتصال همزمان را مجاز کنیم .

5دستگاه را به طور همزمان به HiVPN وصل کنید

هر اشتراک HiVPN همیشه برای پاسخگویی به نیازهای یک کاربر در نظر گرفته شده است، اما ما می دانیم که محدودیت قبلی سه اتصال ما با انتظارات مدرن برای تعداد دستگاه های متصل به اینترنت مطابقت نداشت.

این خط‌مشی جدید به شما کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنید که می‌توانید از حریم خصوصی و امنیتی که در همه پلتفرم‌هایی که دارید، اکنون و در آینده که می‌شناسید و دوست دارید، لذت ببرید.

۵دستگاه را به طور همزمان به HiVPN وصل کنید

اتصالات بیشتر برای همه دستگاه های شما

امروزه، HiVPN برنامه‌های کاربردی آسان را برای Windows ، Mac ، Android ، iOS و Linux ارائه می‌کند و در طول سال‌ها، ما خدمات خود را به طیف وسیعی از دستگاه‌های دیگر گسترش داده‌ایم.

مثل همیشه، کاربران تشویق می شوند تا در هر زمان که بخواهند HiVPN را روی هر تعداد دستگاهی که می خواهند نصب کنند. هیچ محدودیتی برای نصب وجود ندارد، فقط برای اتصالات همزمان.

۵دستگاه را به طور همزمان به HiVPN وصل کنید

کسانی که نیاز به استفاده همزمان از HiVPN در بیش از پنج دستگاه دارند، می‌توانند مجوز اضافی بخرند، یا بهتر از آن، فقط برنامه ما را برای روترها نصب کنند و از همه دستگاه‌های خانه خود درست از منبع محافظت کنند  حتی آنهایی که ممکن است اینطور نباشند. قادر به نصب برنامه های HiVPN مانند دستگاه های IoT ، تلویزیون های هوشمند خاص و کنسول های بازی است.

HiVPN به بازخورد شما گوش می دهد و ما همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود هستیم. لطفا آن نظرات را ادامه دهید. و اگر به ارتباطات بیشتری نیاز داشتید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

۵دستگاه را به طور همزمان به HiVPN وصل کنید

خرید VPN با ip ثابت و اختصاصی

با خرید Hi VPN میتوانید به سرورهای اختصاصی و ip ثابت دسترسی داشته باشید ، قابلیت Kill Switch و امکان اتصال همزمان دو کاربر بصورت نامحدود به شما کمک میکند زندگی دیجیتالی امن تری داشته باشید .اکانت های HiVPN را میتوانید برای اندروید ، آیفون ، ویندوز ، Android TV و اندروید باکس ، ویندوز ، مک ، لینوکس و روتر هایی که قابلیت نصب وی پی ان را دارند به راحتی تنظیم کنید.

HiVPN یک تونل امن بین دستگاه شما و اینترنت ایجاد میکند که از سانسور اینترنت و از شما در مقابل جاسوسی آنلاین محافظت میکند.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ
VPN -
مهر ۹, ۱۴۰۱

خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ مطمئن نیستید از کدام VPN برای رفع انسداد واتس اپ استفاده کنید؟ HiVPN بهترین VPN را برای WhatsApp نشان می دهد و راهنمای گام به گام نحوه برقراری تماس WhatsApp با VPN را ارائه…

نحوه استفاده از VPN با FanDuel
VPN -
شهریور ۲۹, ۱۴۰۱

نحوه استفاده از VPN با FanDuel

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) نحوه استفاده از VPN با FanDuel ممکن است به خارج از کشور سفر کنید و متوجه شوید که نمی توانید به وب سایت یا برنامه مورد علاقه خود متصل شوید. گاهی اوقات، تنها رفتن به خارج از ایالت کافی است تا…

نحوه استفاده از VPN با BetMGM
VPN -
شهریور ۲۹, ۱۴۰۱

نحوه استفاده از VPN با BetMGM

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه استفاده از VPN با BetMGM بر کسی پوشیده نیست که برنامه های قمار و حتی برنامه های فوتبال فانتزی دارای قوانین کلی در سطح ایالتی هستند. ممکن است قمار در ایالات متحده قانونی باشد، اما به این معنی نیست که…