۷ بهترین برنامه رایگان اندروید برای یافتن دوستان خود از طریق GPS

۵/۵ - (۵ امتیاز)

۷ بهترین برنامه رایگان اندروید برای یافتن دوستان خود از طریق GPS

به دنبال برنامه ای برای ردیابی دوستان یا خانواده هستید؟ این برنامه های مکان یاب را بررسی کنید تا از نزدیکان خود مطلع شوید. با این مقاله HiVPN همراه باشید.

آیا می خواهید برنامه ای برای ردیابی موقعیت دوستان و خانواده روی نقشه وجود داشته باشد؟ مسلماً کمی ترسناک به نظر می رسد، اما این روزها اکثر مردم به طور مداوم محل سکونت خود را در رسانه های اجتماعی پخش می کنند. مطمئناً یک برنامه دیگر که حریم خصوصی را از بین می برد، ضرری نخواهد داشت.

اگر می‌خواهید بهترین برنامه‌های مکان یاب، برنامه‌های ردیابی GPS و راه‌های یافتن موقعیت مکانی دوستان را داشته باشید، به خواندن ادامه دهید.

۱. Glympse

با گذشت زمان، Glympse به یکی از محبوب ترین برنامه های مکان یابی در فروشگاه Play تبدیل شده است. فرض اصلی برنامه این است که بتواند به سرعت و به راحتی مکان GPS خود را با دوستان، خانواده و همکاران به اشتراک بگذارد.

یکی از بهترین ویژگی های این ردیاب تلفن این است که گیرندگان نیازی به ثبت نام برای دیدن مکان شما روی نقشه ندارند آنها فقط به اتصال وب نیاز دارند. این موضوع Glympse را از سایر برنامه‌های اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی مانند WhatsApp و Google Maps متفاوت می‌کند.

Glympse همچنین دارای یک ویژگی ایمنی مهم است – همه “Glympse” به طور خودکار پس از یک دوره زمانی مشخص منقضی می شوند. بنابراین هیچ خطری وجود ندارد که فراموش کنید اشتراک گذاری موقعیت مکانی را خاموش کنید و به طور تصادفی مکان خود را برای ساعت ها پخش کنید.

دانلود: Glympse (رایگان)

۲. مکان یاب خانواده

Family Locator بهترین برنامه در این لیست برای هر کسی است که بچه دارد و می خواهد همیشه از موقعیت مکانی خود مطلع باشد. می‌توانید از آن برای مشاهده موقعیت مکانی هر فرد دیگری در خانواده‌تان که از این برنامه استفاده می‌کند استفاده کنید. همچنین یک سرویس پیام رسانی داخلی برای تماس با سایر کاربران وجود دارد.

مهمتر از همه از منظر ایمنی کودک، Family Locator یک دکمه SOS برای والدین دارد. هنگامی که فشار داده می شود، بلافاصله موقعیت بچه های آنها را روی نقشه نشان می دهد. در سفرهای خانوادگی در مکان‌های عمومی بزرگ، جایی که بچه‌ها به تنهایی مستعد پرسه زدن هستند، مفید است.

والدین همچنین می‌توانند اعلان‌هایی را تنظیم کنند تا زمانی که فرزندشان به مقصدی خاص (مانند مدرسه یا خانه دوست) می‌رسد، هشدار دریافت کنند. و برنامه از ایجاد مناطق امن/ناامن پشتیبانی می کند. اگر کودکی از مرز عبور کند، والدین هشدار دریافت می کنند.

برخلاف Glympse، دیگران باید Family Locator را نصب کرده باشند تا شما موقعیت مکانی آنها را ببینید.

دانلود: Family Locator (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

۳. A-GPS Tracker

اگرچه کاربرد اصلی بسیاری از برنامه‌ها در این دسته، مراقبت از فرزندان شما است، اما برای هر کسی که زمان زیادی را در مسیر شکسته سپری می‌کند نیز مفید است. به طور خاص، ما در مورد کوهنوردان، پیاده‌روها و کمپینگ‌ها صحبت می‌کنیم.

پیاده روی در مناطق ناآشنا می تواند یک خطر واقعی برای ایمنی شما باشد. اگر هوا به طور ناگهانی تغییر کند، گم شدن آسان است. به این ترتیب، ممکن است منطقی باشد که A-GPS Tracker را قبل از حرکت روی دستگاه خود نصب کنید.

توسعه دهندگان نقشه را با در نظر گرفتن کوهنوردان ایجاد کردند. همه نقشه ها دارای اندازه گیری ارتفاع هستند و مختصات طول و عرض جغرافیایی برای موقعیت مکانی شما در هر دو درجه و UTM-WSG84 ارائه شده است. همچنین می‌توانید مسیرهای کاربران دیگر را بارگیری کنید و در صورت دور شدن بیش از حد از جایی که قرار است باشید، هشدار صوتی دریافت کنید.

دانلود: A-GPS Tracker (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

۴. Geo Tracker

Geo Tracker یکی دیگر از برنامه های ردیابی GPS است که ارزش بررسی دارد. مانند A-GPS Tracker، عمدتاً برای افرادی که زمان خود را در بیابان می گذرانند، هدف قرار می گیرد، اما در هر محیطی کار می کند.

مکان شما را بر روی نقشه ترسیم می کند، اما همچنین مجموعه ای از داده های اضافی مانند سرعت، ارتفاع، فاصله عمودی (برای صعود و فرود) و شیب شیب را در اختیار شما قرار می دهد. همه آهنگ ها در قالب GPX و KML ذخیره می شوند، به این معنی که می توانید آنها را در برنامه هایی مانند Google Earth و Ozi Explorer وارد کنید.

ویژگی های دیگر شامل پشتیبانی از نقشه های Yandex (در صورتی که در کشوری هستید که نقشه های Yandex برتر از نقشه های گوگل است، مانند روسیه) و امکان علامت گذاری نقاط جالب در سفر خود.

مهمتر از همه، می توانید موقعیت مکانی خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید. این بدان معنی است که می توانید تلفن های دوستان خود را در صورتی که مدتی از آنها خبری نداشتید پیدا کنید.

اگر مایلید بیشتر بدانید، ما به برخی از بهترین برنامه های ناوبری آفلاین برای اندروید نگاه کرده ایم.

دانلود: Geo Tracker (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

۵. نقشه های گوگل

آیا می دانستید که می توانید از Google Maps برای ردیابی دوستان و خانواده استفاده کنید؟

این متکی به شخصی است که موقعیت مکانی خود را با شما به اشتراک می گذارد، بنابراین ممکن است برای برخی موقعیت ها بهترین گزینه نباشد. با این حال، برای گروه‌هایی از دوستان یا همکارانی که سعی در ترتیب دادن یک ملاقات دارند، بیش از حد کافی است.

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه موقعیت مکانی خود را با دوستان خود در Google Maps به اشتراک بگذارید، دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید:

  1. برنامه Google Maps را باز کنید.
  2. روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.
  3. اشتراک گذاری موقعیت مکانیرا از لیست گزینه ها انتخاب کنید .
  4. روی دکمهاشتراک گذاری جدید در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.
  5. مدت زمان اشتراک گذاری را تنظیم کنید یاتا زمانی که این را خاموش نکنید انتخاب کنید .
  6. افرادی را که می خواهید با آنها به اشتراک بگذارید از لیست مخاطبین خود انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید، اگر عضو یک گروه خانواده Google هستید، از قبل به مکان‌های GPS کودکان شرکت‌کننده دسترسی خواهید داشت. و همچنین می توانید از دستیار Google برای ردیابی تلفن استفاده کنید.

دانلود: Google Maps (رایگان)

۶. Life360

Life360 از “Circles” برای مدیریت افرادی که مکان خود را با آنها به اشتراک می گذارید استفاده می کند. بنابراین چه بخواهید اپلیکیشنی برای ردیابی دوستان یا خانواده خود داشته باشید، ارزش بررسی را دارد.

می‌توانید انتخاب کنید که چه زمانی موقعیت مکانی خود را با هر حلقه به اشتراک بگذارید. برای مثال، ممکن است بخواهید هنگام بیرون رفتن از شب، موقعیت مکانی خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، اما نه در بقیه هفته. رویکرد حلقه‌ها این سطح از کنترل را به شما می‌دهد.

هر حلقه دارای یک نقشه خصوصی و یک سرویس پیام خصوصی است که فقط سایر اعضای حلقه می توانند آن را ببینند.

دانلود: Life360 (رایگان، اشتراک در دسترس است)

۷. مکان یاب GPS خانواده GeoZilla

GeoZilla Family GPS Locator اپلیکیشن دیگری برای ردیابی دوستان و خانواده است.

برخلاف بسیاری از برنامه‌های اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی، مکان یاب GPS خانواده GeoZilla به لطف ویژگی SLC (تغییر قابل توجه موقعیت مکانی) باتری گوشی شما را خالی می‌کند. این تضمین می کند که اگر در فاصله کوتاهی در داخل ملک خود قدم بزنید، برنامه فعال نمی شود. درعوض، تنها زمانی شروع به ضبط می کند که مسافت قابل توجهی را جابه جا کنید.

سایر ویژگی‌ها عبارتند از هشدارهایی برای زمانی که اعضای خانواده به مقصد می‌رسند، مشاهده تاریخچه موقعیت مکانی یک هفته روی نقشه، و راهی برای تعیین وظایف مبتنی بر مکان با اعضای خانواده از طریق فهرست کارهای مشترک.

دانلود: مکان یاب GPS خانواده GeoZilla (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

راه های دیگر برای ردیابی افراد

برنامه ها تنها راه برای ردیابی افرادی نیستند که می خواهید مراقب آنها باشید. ابزارهای پوشیدنی، خدمات وب و حتی برخی از موتورهای جستجو وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند.

و به یاد داشته باشید، برخی از این برنامه ها بدون شک از نظر حریم خصوصی تهاجمی هستند. قبل از ردیابی هر کسی، مطمئن شوید که مجوز صریح آنها برای انجام این کار را دارید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۱۵, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…