۱۰ نکته برای برندسازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

۱۰ نکته برای برندسازی

برندسازی شخصی خوب می تواند شما را از سایرین متمایز کند. بنابراین، در این پست HiVPN بهترین نکات برندسازی شخصی ما برای اطمینان از اینکه خودتان را به خوبی معرفی می کنید، آورده شده است.

10 نکته برای برندسازی

برندسازی شخصی برای بازاریابی استعداد شما به جهان ضروری است. که در دنیای رقابتی فزاینده، یادگیری نحوه درست برندسازی شخصی را ضروری می کند.

برندسازی شخصی به افراد کمک می کند تا ارزش خود را به مشتریان بالقوه انتقال دهند. این یک هویت منحصر به فرد برای شما ایجاد می کند و شما را به عنوان یک دارایی ارزشمند برای جهان نشان می دهد. همانطور که شما برندها را به جای برخی از شرکت های کمتر شناخته شده انتخاب می کنید، مشتریان نیز می خواهند پروژه های خود را با برندسازی شخصی مناسب به فریلنسرها ارائه دهند.

در این مقاله، ۱۰ نکته برای برندسازی شخصی را به اشتراک می‌گذاریم تا مطمئن شویم در زمینه انتخابی خود اصالت دارید و بهترین نسخه ممکن از خود را به دنیا ارائه می‌کنید.

۱. نام تجاری شخصی خود را کشف کنید

برندسازی شخصی به هر کاری نیاز دارد که یک برند معمولی انجام می دهد. بدانید که چرا می خواهید یک برند شخصی در وهله اول داشته باشید. همچنین در مورد جایگاه هدف خود قاطع باشید. به انتخاب دامنه وسیعی مانند نوشتن محتوا بسنده نکنید.

یک جایگاه خاص مانند نوشتن وبلاگ فنی برای ابزارهای سطح سازمانی انتخاب کنید. در مورد کیت برند خود که شامل لوگو، طرح رنگ و فونت است تصمیم بگیرید. با ترکیب همه اینها، باید یک کیت برند متمایز و به یاد ماندنی داشته باشید که برند شما را به مردم یادآوری کند.

۲. برای برند شخصی خود هدف تعیین کنید

بدون داشتن اهداف مشخصی در ذهن خود کار روی توسعه برند را شروع نکنید. علاوه بر اینکه بازتابی از مهارت های موجود شماست، همچنین نشان دهنده اهدافی است که می خواهید به آنها برسید.

با ارزیابی نقاط قوت و ضعف خود با استفاده از روش SWOT ، می‌توانید جایگاهی را پیدا کنید که می‌خواهید خود را در آن موفق ببینید. این تجزیه و تحلیل نه تنها به شما کمک می‌کند تا مهارت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را درک کنید، بلکه به شما کمک می‌کند بفهمید که برای پیشرفت در کجا باید پیشرفت کنید. در حرفه شما

۳. مخاطبان هدف خود را کشف کنید

نکته مهم دیگری که باید قبل از شروع برندسازی شخصی در نظر بگیرید، مخاطبان هدف شما هستند. همه به برند شما علاقه مند نخواهند شد و شما هم نمی خواهید همه آنها را تحت تاثیر قرار دهید. بنابراین، تصمیم بگیرید که چه کسی را باید متقاعد کنید و شروع به ساختن داستان خود برای مشتریان، استخدام‌کنندگان یا کارآفرینان کنید.

به محض اینکه مخاطب مورد نظر خود را مشخص کردید، خواهید دانست که از چه پلتفرم هایی برای برندسازی استفاده کنید. شما می توانید وب سایت نمونه کار خود را برای جذب مشتریان ایجاد کنید، در حالی که شبکه های حرفه ای برای یافتن یک شغل رویایی بهتر عمل می کنند. اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار را دارید، رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی ابزارهای سودمندی برای برندسازی شخصی هستند.

۴. یک چارچوب برند ایجاد کنید

پس از تعیین نکات فوق، می توانید شروع به کار بر روی استراتژی یا چارچوب برند خود کنید. بسته به مخاطبان و تخصص خود، باید داستان خود را برای برندسازی تصمیم بگیرید.

به زمان، تلاش و درک شخصیت شما نیاز دارد تا یک چارچوب برند موثر پیدا کنید. ویژگی‌های برتر خود را که به کاری که انجام می‌دهید به ارزش می‌افزایند، بیابید. تنها زمانی که نشان دهید که چگونه شما و مهارت هایتان به مشتریانتان سود می رساند، آنها شروع به گوش دادن خواهند کرد.

۵. اطمینان حاصل کنید که نام تجاری شما قابل مشاهده است

برای اینکه مخاطب در مورد برند شما بداند، باید آن را قابل مشاهده باشد. هیچ راهی بهتر از حضور آنلاین برای جلب توجه وجود ندارد. داشتن وب سایت خود به عنوان نمونه کار در عین افزایش اعتبار شما عمل می کند.

وب سایت خود را با گنجاندن تمام عناصر لازم و ریسپانسیو کردن آن بهینه کنید . هنگام طراحی وب سایت خود، مطمئن شوید که از هر طرح رنگی پرطرفداری که با برند شما مطابقت دارد استفاده کنید.

شما همچنین می توانید از پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند لینکدین، فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و غیره برای افزایش دیده شدن برند خود استفاده کنید. از گرافیک های جذاب در پست های رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید تا افراد را مجبور کنید هنگام پیمایش توقف کنند و مطالعه کنند. همچنین می‌توانید در انجمن‌ها برای بهبود دیده شدن برند فعال شوید.

۶. آیکون های صنعت را تحقیق و دنبال کنید

هیچ قانون یکسانی برای برندسازی شخصی وجود ندارد و افراد مختلف می توانند با استفاده از روش های مختلف به موفقیت دست یابند. قبل از ایجاد استراتژی خود برای برندسازی، به طور کامل در مورد متخصصان حوزه هدف خود تحقیق کنید و نحوه برخورد آنها با موضوعات را بیابید.

با این حال، کورکورانه از متخصصان تخصصی پیروی نکنید. استراتژی های آن ها را تجزیه و تحلیل کنید و ترفندهای لازم را برای ایجاد نقشه برندسازی شخصی خود اضافه کنید. هدف شما این است که با برندسازی شخصی خود منحصر به فرد باشید. برای انجام این کار، خلاقیت و لمس شخصی سازی خود را با تجربه کارشناسان ترکیب کنید.

۷. با یک زمین آسانسور بیایید

ممکن است نخواهید برندسازی شخصی خود را به کانال های آنلاین محدود کنید. در صورت امکان، در طول تعاملات رو در رو مانند هر گردهمایی رسمی یا غیررسمی، رویداد شبکه ای یا سمینار، برند خود را معرفی کنید. برای این کار، کمی زمان بگذارید تا یک زمین آسانسور را آماده کنید.

باید داستان شما را بیان کند، از جمله اینکه چه کسی هستید، چه کاری انجام می دهید، نقاط قوت شما و جاه طلبی های آینده. آن را مختصر و واضح نگه دارید زیرا باید بتوانید در عرض ۳۰ تا ۶۰ ثانیه زمین را ارائه دهید. روی نکات کلیدی و مهارت هایی تمرکز کنید که به مشتریان شما ارزش می بخشد. در صورت تمایل می توانید آن را به عنوان معرفی ویدیویی در وب سایت و کانال های اجتماعی خود نیز ضبط کرده و استفاده کنید.

۸. از افرادی که می شناسید تاییدیه بگیرید

بررسی‌های هیجان‌انگیز که گواهی بر دانش، سخت‌کوشی و وقت‌شناسی شماست، به برند شما کمک می‌کند تا معتبر و قابل اعتماد شود. از مدیران، همکاران، مشتریان و/یا اساتید سابق و فعلی خود بخواهید که شما را در وب سایت و سایت های شبکه های اجتماعی حرفه ای مانند لینکدین تأیید کنند.

به آنها بگویید که نمونه های مفصلی از کار یا پروژه هایی که برای آنها انجام داده اید را درج کنند. همچنین، آنها می توانند ضمن توصیه به شما، مهارت ها و شایستگی های شما را برجسته کنند.

در لینکدین، می‌توانید از سایر آشنایان نیز درخواست تأیید کنید. لینکدین یک پلتفرم قابل اعتماد جهانی است و توصیه هایی که در اینجا ارائه می شود به راحتی توجه مشتریان و کارفرمایان بالقوه را جلب می کند.

۹. یک حضور آنلاین ایجاد کنید

در این عصر ارتباطات دیجیتال و شبکه های اجتماعی، باید حضور آنلاین قوی داشته باشید تا خود را به عنوان یک برند تثبیت کنید. چه به دنبال شغل باشید چه نباشید، مردم باید بتوانند به راحتی با شما به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند.

در تمام پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی موجود با حداکثر میزان مخاطب هدف خود حضور داشته باشید. به جای استفاده از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی خود، ۸۰ درصد محتوای شما باید آموزنده باشد. به طور مرتب DM های خود را بررسی کنید تا بدانید آیا کسی می خواهد با شما تماس بگیرد.

شما همچنین می توانید خود را در فهرست های مختلف آنلاین ثبت نام کنید. بنابراین، شماره تماس و آدرس ایمیل شما در دسترس همه است. اگر از یک ایمیل تجاری جداگانه استفاده می کنید، این ایمیل برند شما را به عنوان یک ایمیل حرفه ای نشان می دهد.

۱۰. جامعه ای در اطراف برند خود بسازید

تنها زمانی می توانید به یک برند تبدیل شوید که جامعه ای درگیر شما را دنبال کند. وبلاگ یا نمایه رسانه های اجتماعی شما باید بستری باشد که مردم مشکلات خود را به اشتراک بگذارند و مشکلاتی را که دیگران با آن روبرو هستند حل کنند. بنابراین، افراد می توانند تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و از یکدیگر بیاموزند.

همچنین می توانید در وبینارها شرکت کنید یا از نمایه اجتماعی خود در قسمت مورد نظر خود به صورت زنده پخش کنید. همچنین، پاسخ دادن به نظرات در پست های شما به افزایش تعداد فالوورهای شما کمک می کند.

به شغل خود یک تقویت بسیار مورد نیاز بدهید

همه باید یک استراتژی برندسازی شخصی داشته باشند. زیرا انجام این کار به شما کمک می کند تا در حرفه خود پیشرفت کنید. برای تسلط بر هنر برندسازی شخصی و ایجاد شهرت قوی، نکات برندسازی شخصی بالا را دنبال کنید. این استراتژی باید به شما کمک کند تا مشتریان بیشتری را نسبت به همیشه ذخیره کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : اسفند ۲, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…