یک برنامه VPN همیشه بهتر از یک افزونه VPN است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

یک برنامه VPN همیشه بهتر از یک افزونه VPN است

اگر از وب‌سایت دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید، متوجه خواهید شد که برنامه‌های VPN برای پلتفرم‌هایی مانند Windows، Mac، iOS، Android و غیره وجود دارد. و همچنین برخی از افزونه های مرورگر وجود دارد  برای Chrome، Firefox و Opera.

فرض کنید از رایانه شخصی ویندوزی خود استفاده می کنید و از Chrome استفاده می کنید. می توانید از برنامه ویندوز و همچنین افزونه کروم استفاده کنید. اما کدام یک بهتر است؟ ما به شما در این پست HiVPN خواهیم گفت.

یک برنامه VPN همیشه بهتر از یک افزونه VPN است

مقایسه برنامه ها و افزونه های VPN

یک افزونه مرورگر فقط از ترافیکی که از طریق مرورگر ارسال می شود محافظت می کند. اما این برنامه از تمام ترافیکی که از دستگاه شما ارسال می شود محافظت می کند. این شامل ابزارهایی مانند پلتفرم های تورنت است.

داشتن یک افزونه مرورگر ممکن است راحت به نظر برسد. یک شرکت VPN ممکن است افزونه‌های کروم و موزیلا را ارائه دهد که به‌محض شروع به مرور، ترافیک شما را به‌طور خودکار رمزگذاری می‌کنند و هرگز مجبور نخواهید شد برنامه را باز کنید.

اما یک پلاگین کروم فقط ترافیکی را که از طریق مرورگر کروم ارسال می کنید ایمن می کند و افزونه فایرفاکس ترافیک فایرفاکس را ایمن می کند.

یک برنامه VPN همیشه بهتر از یک افزونه VPN است

افزونه های VPN به طور کامل از شما محافظت نمی کنند

در حالی که ممکن است فکر کنید که از طریق مرورگر اینترنت را مرور می‌کنید، بنابراین برای ایمن کردن مرورگر کافی است، در واقع از برنامه‌های کاربردی دیگری به جز مرورگر وب استفاده می‌کنید. افزونه مرورگر VPN از چندین برنامه از جمله موارد زیر پشتیبانی نمی کند:

  • سرویس گیرنده های ایمیل مانندهمچنین برنامه های ایمیل در دستگاه های تلفن همراه
  • ابزارهای P2P
  • برنامه های رسانه های اجتماعی در گوشی ها و تبلت ها
  • خرید اپلیکیشن در گوشی و تبلت
  • همگام سازی آنلاین و ابزارهای پشتیبان گیری مانند Google Drive
  • برنامه های پیام رسانی فوری در رایانه و دستگاه های تلفن همراه

اگر از یک برنامه VPN استفاده می کنید، برنامه های ذکر شده در بالا امن می شوند.

یک برنامه VPN همیشه بهتر از یک افزونه VPN است

با یک برنامه VPN، شما خواهید داشت:

  • سطح بالایی از امنیت
  • برنامه ها را می توان به راحتی نصب و استفاده کرد
  • برنامه های خوبی مانند برنامه HIVPN تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهند و همچنین سرعت بالایی را ارائه می دهند.

یک برنامه VPN همیشه بهتر از یک افزونه VPN است

بنابراین در حالی که ممکن است گزینه نصب یک برنامه و همچنین یک افزونه مرورگر را داشته باشید، همیشه بهتر است با برنامه همراه باشید.

خرید VPN

با خرید Hi VPN میتوانید به سرورهای اختصاصی و ip ثابت دسترسی داشته باشید ، قابلیت Kill Switch و امکان اتصال همزمان دو کاربر بصورت نامحدود به شما کمک میکند زندگی دیجیتالی امن تری داشته باشید .اکانت های HiVPN را میتوانید برای اندروید ، آیفون ، ویندوز ، Android TV و اندروید باکس ، ویندوز ، مک ، لینوکس و روتر هایی که قابلیت نصب وی پی ان را دارند به راحتی تنظیم کنید.

HiVPN یک تونل امن بین دستگاه شما و اینترنت ایجاد میکند که از سانسور اینترنت و از شما در مقابل جاسوسی آنلاین محافظت میکند.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : مرداد ۱۵, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند
VPN -
مرداد ۲۰, ۱۴۰۱

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند در دنیای دیجیتال امروزی، بیشتر مشاغل به نوعی از بازاریابی آنلاین متکی هستند. این می تواند شامل حفظ حساب های رسانه های اجتماعی با کیفیت بالا، پرداخت هزینه برای تبلیغات در موتورهای جستجو…

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟

۴.۹/۵ - (۱۵ امتیاز) آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟ پاسخ کوتاه این است: بله، شما باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید. با رمزگذاری ترافیکی که ارسال و دریافت می کنید، VPN ها می توانند از رهگیری اطلاعات شخصی شما…

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN اخیراً بحث های زیادی در مورد امنیت سرویس های  HIVPN به طور خاص و VPN به عنوان یک فناوری به طور کلی وجود داشته است. این پست باید هم به آرامش…