چگونه سرعت VPN خود را افزایش دهیم

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

چگونه سرعت VPN خود را افزایش دهیم

اگر VPN شما با حداکثر سرعت اجرا نمی شود، نگران نباشید. فقط ممکن است یک مشکل جزئی باشد که در پایان این پست HiVPN برای  شما قابل حل می باشد. چند ترفند کوچک وجود دارد که می‌توانید برای داشتن شبکه سریع‌تر انجام دهید.

چگونه سرعت VPN خود را افزایش دهیم

در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید سرعت VPN خود را افزایش دهید.

چگونه سرعت VPN خود را افزایش دهیم

سرور رو عوض کن

تغییر سرور به دو صورت کار می کند. یکی، اگر سروری که به آن متصل هستید شلوغ است، اتصال به یک سرور رایگان می‌تواند سرعت کار را برای شما افزایش دهد. دوم، اتصال به سروری که از نظر جغرافیایی به موقعیت مکانی شما نزدیک‌تر است، می‌تواند اتصال را سریع‌تر کند.

برخی از ارائه دهندگان VPN به شما امکان می دهند وضعیت سرورهای خود را بررسی کنید تا بتوانید یک سرور رایگان پیدا کنید.

می توانید به صفحه شبکه دسترسی به اینترنت خصوصی مراجعه کرده و بر روی یک کشور خاص کلیک کنید تا وضعیت سرورهای آن را بررسی کنید. HIVPN به شما امکان می دهد سرورها را در زمان واقعی پینگ کنید تا ببینید کدام یک در حال حاضر بهترین سرعت را ارائه می دهند.

چگونه سرعت VPN خود را افزایش دهیم

پروتکل را تغییر دهید

VPN با استفاده از یک پورت خاص و یک پروتکل (TCP یا UDP) به سرورها نیاز دارد. در حالی که TCP قابل اعتمادتر است، سرعت را کاهش می دهد. می توانید به UDP تغییر دهید اما به خاطر داشته باشید که این ممکن است اتصال را کمی ناپایدار کند.

می‌توانید پروتکل‌های مختلف VPN (L2TP، OpenVPN و غیره) را با TCP و UDP امتحان کنید و سریع‌ترین ترکیبی را پیدا کنید که برای شما کار می‌کند.

چگونه سرعت VPN خود را افزایش دهیم

سرعت اینترنت را بررسی کنید

گاهی اوقات، یک VPN سرعت پایینی می دهد زیرا سرعت ISP شما کند است. اگر سرعت شبکه شما روی ۲ مگابیت در ثانیه محدود شده باشد، VPN نمی تواند به شما ۱۰ مگابیت در ثانیه بدهد. برای بررسی سرعت اینترنت، VPN را خاموش کنید و سپس سرعت را بررسی کنید. حالا VPN را روشن کنید و دوباره سرعت را تست کنید. اگر تفاوت عمده ای وجود ندارد، VPN شما مقصر نیست.

می‌توانید روتر خود را مجدداً راه‌اندازی کنید تا مطمئن شوید که سرعت‌ها به حالت عادی باز می‌گردند. یا می توانید با ISP خود تماس بگیرید و مشکل سرعت را گزارش کنید.

چگونه سرعت VPN خود را افزایش دهیم

دستگاه خود را تغییر دهید

اگر از یک کامپیوتر قدیمی استفاده می کنید، ممکن است این دلیل سرعت پایین باشد. سخت افزار قدیمی می تواند اتصال شما را کند کند. سعی کنید از VPN در دستگاه دیگری استفاده کنید. اگر روی دستگاه دیگر خوب کار کند، ممکن است دستگاه شما در اینجا مقصر باشد.

با این مراحل می توانید سرعت VPN خود را افزایش دهید. و اگر همچنان مشکلات سرعت مشاهده می کنید، بهتر است با ارائه دهنده خود صحبت کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : مرداد ۱۵, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند
VPN -
مرداد ۲۰, ۱۴۰۱

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند در دنیای دیجیتال امروزی، بیشتر مشاغل به نوعی از بازاریابی آنلاین متکی هستند. این می تواند شامل حفظ حساب های رسانه های اجتماعی با کیفیت بالا، پرداخت هزینه برای تبلیغات در موتورهای جستجو…

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟

۴.۹/۵ - (۱۵ امتیاز) آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟ پاسخ کوتاه این است: بله، شما باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید. با رمزگذاری ترافیکی که ارسال و دریافت می کنید، VPN ها می توانند از رهگیری اطلاعات شخصی شما…

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN اخیراً بحث های زیادی در مورد امنیت سرویس های  HIVPN به طور خاص و VPN به عنوان یک فناوری به طور کلی وجود داشته است. این پست باید هم به آرامش…