چگونه با خرید VPN سفر را آسان تر کنیم

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

چگونه با خرید VPN سفر را آسان تر کنیم

اگر قلباً مسافر هستید، مطمئن هستم که قبلاً در مورد VPN ها شنیده اید. این ابزارهای نرم افزاری کوچک می توانند مزایای متعددی را در سفر به شما ارائه دهند.

بیایید در این پست HiVPN ببینیم چگونه یک VPN می تواند زندگی را برای مسافران آسان تر کند.

چگونه با خرید VPN سفر را آسان تر کنیم

 با VPN بلیط هواپیما ارزان تری دریافت کنید

دو روش وجود دارد که VPN می تواند به شما کمک کند بلیط های ارزان تری دریافت کنید.

  1. قیمت بلیط هواپیما در کشورهای مختلف متفاوت است. و بسته به مکانی که از آن رزرو می کنید، می توانید هزینه بیشتری (یا کمتر) از شما دریافت کنید.

بنابراین، برای مثال، اگر قصد سفر از ایالات متحده به مکزیک را دارید، بهتر است از مکزیک بلیط رزرو کنید زیرا ممکن است از این طریق معامله بهتری دریافت کنید.

فقط از VPN استفاده کنید و به سرور مستقر در مکزیک متصل شوید. به این ترتیب وب سایت رزرو پرواز فکر می کند که درخواست از مکزیک می آید و قیمت های کمتری را به شما نشان می دهد.

  1. سایت‌های مقایسه قیمت بلیط هواپیما متوجه IP شما می‌شوند، کوکی‌های شما را زیر نظر می‌گیرند و اگر چند بار از آنها بازدید کنید، قیمت‌های بالاتری را به شما نشان می‌دهند.

چگونه با خرید VPN سفر را آسان تر کنیم

این کار برای ایجاد احساس فوریت انجام می شود، بنابراین شما فرض می کنید که قیمت بلیط در حال افزایش است و بلافاصله رزرو می کنید.

فقط کوکی‌های خود را حذف کنید و با استفاده از یک IP دیگر متصل شوید تا وب‌سایت سفر متوجه نشود که چندین بار از آن بازدید کرده‌اید. می توانید با استفاده از VPN به IP دیگری تغییر دهید.

چگونه با خرید VPN سفر را آسان تر کنیم

نحوه استفاده از VPN برای اتصال به کانال های محلی

اگر برنامه‌های مورد علاقه‌تان را از دست می‌دهید زیرا کانالتان اجازه نمی‌دهد IP جدیدتان به آن متصل شود، نگران نباشید. می توانید از VPN استفاده کنید و برای تماشای برنامه های مورد علاقه خود به سروری از کشور خود متصل شوید.

بنابراین مهم نیست کجا هستید، می توانید به کشور خود متصل بمانید و تمام اخبار و نمایش های محلی را دریافت کنید. به دلیل اینکه خارج از بریتانیا هستید، برنامه های مورد علاقه خود را در بی بی سی از دست می دهید؟

دیگر نه. فقط به یک سرور مستقر در انگلستان متصل شوید و از iPlayer BBC خود برای تماشای برنامه های مورد علاقه خود استفاده کنید.

چگونه با خرید VPN سفر را آسان تر کنیم

نحوه استفاده از VPN برای ایمن ماندن در Wi-Fi عمومی

وقتی در خارج از کشور هستید، مجبور می شوید از وای فای عمومی استفاده کنید. چه در فرودگاه یا در هتل خود باشید، باید از شبکه بی سیم آنها استفاده کنید. و همه ما می دانیم که شبکه های Wi-Fi عمومی چقدر می توانند خطرناک باشند.

برای در امان ماندن از هکرها و جاسوسان، مطمئن شوید که یک VPN در دستگاه خود دارید. VPN داده‌های شما را رمزگذاری می‌کند، بنابراین اگر کسی سعی می‌کند به مکالمات شما گوش دهد، بسته‌های داده‌ای درهم و برهم دریافت می‌کند که برایش معنا ندارد.

چگونه با خرید VPN سفر را آسان تر کنیم

نحوه استفاده از VPN برای دسترسی به محتوای سانسور شده

اگر از کشوری بازدید می کنید که محتوای خاصی در آن سانسور شده است، می توانید آن را با استفاده از VPN مشاهده کنید. به عنوان مثال، اگر به چین سفر می کنید، متوجه می شوید که اکثر سایت های رسانه های اجتماعی ممنوع هستند.

اگر می خواهید فیس بوک خود را در آنجا بررسی کنید، بدون VPN نمی توانید این کار را انجام دهید. با این حال، از آنجایی که VPN ها در چین نیز ممنوع هستند، قبل از اینکه وارد چین شوید، مطمئن شوید که VPN را روی دستگاه خود نصب کرده اید زیرا زمانی که آنجا باشید، نمی توانید VPN را نصب کنید.

در حالی که VPN ها به عنوان ابزار حفظ حریم خصوصی توسط اکثر افراد استفاده می شوند، می توانند از بسیاری جهات برای مسافران مفید باشند.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : مرداد ۱۵, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند
VPN -
مرداد ۲۰, ۱۴۰۱

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند در دنیای دیجیتال امروزی، بیشتر مشاغل به نوعی از بازاریابی آنلاین متکی هستند. این می تواند شامل حفظ حساب های رسانه های اجتماعی با کیفیت بالا، پرداخت هزینه برای تبلیغات در موتورهای جستجو…

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟

۴.۹/۵ - (۱۵ امتیاز) آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟ پاسخ کوتاه این است: بله، شما باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید. با رمزگذاری ترافیکی که ارسال و دریافت می کنید، VPN ها می توانند از رهگیری اطلاعات شخصی شما…

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN اخیراً بحث های زیادی در مورد امنیت سرویس های  HIVPN به طور خاص و VPN به عنوان یک فناوری به طور کلی وجود داشته است. این پست باید هم به آرامش…