ویژگی جدید برای سرعت به زمان اتصال VPN

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

ویژگی جدید برای سرعت به زمان اتصال VPN

در HiVPN، ما دائما به دنبال راه هایی برای بهبود برنامه های VPN خود هستیم. گاهی اوقات ما این کار را با افزودن ویژگی‌های مهم انجام می‌دهیم – مانند Threat Manager که اخیراً راه‌اندازی شده است یا معرفی نوآوری‌های پیشگامانه مانند پروتکل Lightway ما .

ویژگی جدید برای سرعت به زمان اتصال VPN

اما در پشت صحنه، توسعه‌دهندگان ما به دنبال راه‌های نه چندان واضح برای بهبود تجربه کاربران می‌گردند.

یکی از نمونه‌های اخیر بهبود سرعت اتصال برنامه ما برای iOS به VPN بود، به خصوص در شبکه‌هایی که محدودیت‌های ترافیکی را اعمال می‌کنند، همانطور که در مدارس، محل‌های کار، کافه‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها و همچنین در مکان‌هایی با سانسور شدید رایج است.

این نسخه سریع است: به جای اینکه برنامه VPN روش‌های مختلف اتصال را پشت سر هم انجام دهد، اکنون چندین روش را به طور همزمان امتحان می‌کند و مدت زمان مورد نیاز برای موفقیت را کاهش می‌دهد .

ویژگی جدید برای سرعت به زمان اتصال VPN

چالش: کوتاه کردن زمان اتصال در شبکه های محدود

ما از تجزیه و تحلیل های ناشناس و با صحبت با مشتریان متوجه شدیم که برخی موقعیت ها وجود دارد که اتصال VPN 30 ثانیه طول می کشد. این بسیار کمتر از هدف ما برای اتصال کاربران در عرض چند ثانیه بود.

یکی از سناریوها این است که یک کاربر VPN از آسانسوری خارج شود که در آن اینترنت قطع شده است، تلفن خود را بیرون بکشد تا به یک دوست پیام ارسال کند، اما باید ۳۰ ثانیه صبر کند تا VPN وصل شود قبل از اینکه پیام ارسال شود.

هدف ما این است که همیشه روشن نگه داشتن HiVPN را آسان کنیم و به کاربران این امکان را دهیم که از تمام مزایای محافظت لذت ببرند و هیچ گونه جنبه منفی را تجربه نکنند. حتی در شرایط شبکه کمتر از ایده آل، کاربران HiVPN باید بتوانند به سرعت به VPN متصل شوند.

حتی در ۳۰ ثانیه، ما در حال حاضر بهتر از بسیاری از رقبا عمل می‌کردیم که در چندین موقعیت از این قبیل در طول آزمایش ما به هیچ وجه موفق به اتصال نشدند. به عنوان مثال، بسیاری از VPN های دیگر نمی توانند به طور کامل با استفاده از یک شبکه Wi-Fi که مانع از دسترسی UDP به اینترنت می شود، متصل شوند، همانطور که در دانشگاه ها و در بسیاری از شبکه های Wi-Fi عمومی رایج است. اما ما می‌خواستیم هدفمان بالاتر باشد.

ویژگی جدید برای سرعت به زمان اتصال VPN

راه حل پیشرفت ما: اتصالات موازی

یک دلیل اساسی برای کندی زمان اتصال VPN این واقعیت است که راه‌های مختلفی برای راه‌اندازی VPN وجود دارد، اما گاهی اوقات فقط چند روش خاص می‌تواند کار کند. برنامه های VPN باید در یافتن روش مناسب برای هر موقعیت سریع باشند. این امر به ویژه در شبکه هایی که با برخی محدودیت ها پیکربندی شده اند اهمیت دارد.

قبلاً، برنامه HiVPN به طور مکرر راه‌های مختلف اتصال به VPN را امتحان می‌کرد تا سرانجام یکی را پیدا کند که کار کند. هنگامی که یک شبکه مجاز است، اولین تلاش کار می کند و بنابراین اتصال به سرعت تنظیم می شود، اما در شبکه های محدود ممکن است به تلاش های زیادی نیاز باشد.

ما متوجه شدیم که یک راه سریع برای یافتن ترکیب برنده این بود که به سادگی همه روش‌ها را همزمان امتحان کنیم ، سپس فقط یکی را انتخاب کنیم که ابتدا متصل می‌شود . ما از این روش به عنوان اتصالات موازی یاد می کنیم.

ویژگی جدید برای سرعت به زمان اتصال VPN

در آزمایشات ما، استفاده از اتصالات موازی زمان اتصال به VPN را به شدت بهبود بخشید . تعداد کاربرانی که کمتر از ۱ ثانیه برای اتصال طول کشیده است، حدود ۲۵٪ افزایش یافته است. در اینجا نگاهی به آمار ما در مورد روش قدیمی در مقابل روش جدید است:

اعداد به خودی خود صحبت می کنند – کاربران iOS قبلاً باید متوجه تفاوت در زمان اتصال شده باشند. همچنین قصد داریم این روش اتصال را در برنامه‌های خود برای اندروید، ویندوز، مک و لینوکس اجرا کنیم. اگر کاربر   HiVPN نیستید، امیدواریم خدمات ما را امتحان کنید و خودتان ببینید. اگر راضی نیستید، اگر ظرف ۳۰ روز لغو کنید، می توانید بازپرداخت کامل دریافت کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ
VPN -
مهر ۹, ۱۴۰۱

خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ مطمئن نیستید از کدام VPN برای رفع انسداد واتس اپ استفاده کنید؟ HiVPN بهترین VPN را برای WhatsApp نشان می دهد و راهنمای گام به گام نحوه برقراری تماس WhatsApp با VPN را ارائه…

نحوه استفاده از VPN با FanDuel
VPN -
شهریور ۲۹, ۱۴۰۱

نحوه استفاده از VPN با FanDuel

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) نحوه استفاده از VPN با FanDuel ممکن است به خارج از کشور سفر کنید و متوجه شوید که نمی توانید به وب سایت یا برنامه مورد علاقه خود متصل شوید. گاهی اوقات، تنها رفتن به خارج از ایالت کافی است تا…

نحوه استفاده از VPN با BetMGM
VPN -
شهریور ۲۹, ۱۴۰۱

نحوه استفاده از VPN با BetMGM

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه استفاده از VPN با BetMGM بر کسی پوشیده نیست که برنامه های قمار و حتی برنامه های فوتبال فانتزی دارای قوانین کلی در سطح ایالتی هستند. ممکن است قمار در ایالات متحده قانونی باشد، اما به این معنی نیست که…