ممیزی مستقل امنیت برنامه HiVPN را برای ویندوز

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

ممیزی مستقل امنیت برنامه HiVPN را برای ویندوز

در HiVPN، ما به جلب اعتماد کاربران از طریق شفافیت اعتقاد داریم نه اینکه فقط از مشتریان بخواهیم حرف ما را قبول کنند. به همین دلیل است که ما مرتباً ممیزی‌هایی را توسط اشخاص ثالث قابل اعتماد منتشر می‌کنیم و تأیید مستقلی از حریم خصوصی و تعهدات امنیتی که به کاربران می‌دهیم ارائه می‌کنیم.

ممیزی مستقل امنیت برنامه HiVPN را برای ویندوز

ما خوشحالیم که اعلام کنیم که برنامه فعلی ما برای ویندوز توسط یک شرکت امنیت سایبری شخص ثالث، F-Secure، از طریق یک تست نفوذ بررسی شده است تا حفاظت از حریم خصوصی و وضعیت امنیتی قوی برنامه را تأیید کند. هدف از ارزیابی تلاش برای شناسایی هرگونه ضعف امنیتی بالقوه در برنامه، به ویژه آسیب‌پذیری‌های مربوط به افشای اطلاعات یا نشت آدرس IP، و همچنین توانایی یک مهاجم برای اجرای کد از راه دور بود. ارزیابی از نوامبر ۲۰۲۱ تا دسامبر ۲۰۲۱ انجام شد.

ممیزی مستقل امنیت برنامه HiVPN را برای ویندوز

ما مفتخریم که بگوییم F-Secure گزارش بسیار مثبتی را منتشر کرد که هیچ یک از آسیب‌پذیری‌های هدفمند یافت نشد. در این گزارش آمده است: «به‌دست آوردن اطلاعات در مورد مشتریان HiVPN یا خارج از ترافیک شبکه ممکن نبود.

همچنین امکان اجرای کد از راه دور از طریق حملاتی مانند، اما نه محدود به، Man-in-the-Middle (MitM)، کاهش رتبه TLS، تزریق بسته وجود نداشت.

از میان مسائل امنیتی پرچم‌گذاری شده، یکی با شدت کم و بقیه اطلاعاتی بود. هیچ مشکل بحرانی، زیاد یا متوسط ​​پیدا نشد. ما از آن زمان به بعد مشکلات مطرح شده در گزارش را برطرف کردیم، همانطور که F-Secure نیز طی یک آزمایش مجدد در فوریه ۲۰۲۲ تأیید کرد.

آرون انگل، رئیس امنیت سایبری HiVPN می‌گوید: «گزارش F-Secure قدرت محصول ما را نشان می‌دهد و کار باکیفیتی را که مهندسان HiVPN و کارشناسان امنیتی انجام داده‌اند تأیید می‌کند.

این اولین بار از ممیزی های متعددی است که در سال ۲۰۲۲ انجام می شود، و ما متعهد هستیم که به ارائه گزارش های مستقل در مورد همه برنامه های مشتری، فناوری اصلی، سیاست حفظ حریم خصوصی و موارد دیگر ادامه دهیم.

ممیزی مستقل امنیت برنامه HiVPN را برای ویندوز

چگونه ممیزی ها ادعاهای امنیتی را تقویت می کند

به عنوان یک شرکت متمرکز بر حریم خصوصی، HiVPN سخت کار می کند تا اطمینان حاصل کند که نرم افزار و سیستم های ما سطح بسیار بالایی از محافظت از حریم خصوصی را برای کاربران ما فراهم می کند. برای اینکه ما از ادعاهای امنیتی خود مطمئن باشیم، نرم افزار خود را به صورت داخلی آزمایش می کنیم، اما همچنین به طور منظم کارشناسان مستقل امنیت سایبری را برای ارزیابی محصولات و تأیید صحت ادعاهای خود درگیر می کنیم.

این گزارش های حسابرسی شخص ثالث فقط به ما اطلاع نمی دهد. آنها همچنین به کاربران بینشی در مورد صحت ادعاهای امنیتی ما می دهند و به آنها کمک می کنند هنگام انتخاب VPN تصمیمی آگاهانه بگیرند.

ممیزی مستقل امنیت برنامه HiVPN را برای ویندوز

در تلاش برای افزایش بیشتر اعتماد و شفافیت محصولات خود، مرحله جدیدی را آغاز کرده‌ایم که در آن بر تعداد و تعداد ممیزی بیشتر سرمایه‌گذاری می‌کنیم. ارزیابی برنامه ویندوز ما فقط شروع است. امسال می‌توانید انتظار بازرسی‌های بیشتری از ما داشته باشید، از جمله در مورد همه برنامه‌های مشتری، فناوری اصلی و خط‌مشی رازداری.

درباره ممیزی ها و ارزیابی های امنیتی گذشته ما بیشتر بیاموزید:

  • ممیزی توسط PwC Switzerland از انطباق با خط مشی رازداری ما و فناوری داخلی TrustedServer ما
  • یک تعهد تضمینی توسط PwC سوئیس در مورد فرآیند تأیید ساخت ما
  • ارزیابی امنیتی افزونه مرورگر ما توسط Cure53
  • ممیزی امنیتی توسط Cure53 پروتکل VPN ما Lightway

ممیزی مستقل امنیت برنامه HiVPN را برای ویندوز

این تعهدات تضمینی و ارزیابی‌های امنیتی مکمل دیگر تلاش‌های اعتماد و شفافیت ما است، از جمله ارائه ابزارهای آزمایش نشت منبع باز ، جزئیات عمومی شیوه‌های امنیتی ما ، و راه‌اندازی طرح اعتماد VPN ، که هدف آن ارتقای آگاهی عمومی در مورد ایمنی اینترنت است.

در HiVPN، ما متعهد هستیم که سهم خود را برای پیشبرد صنعت برای محافظت بهتر از حریم خصوصی و امنیت آنلاین، از طریق فناوری و شفافیت، انجام دهیم. ما مشتاقانه منتظر انتشار ممیزی ها و بینش های بیشتری هستیم که به شما امکان می دهد ما را به این تعهد حفظ کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ
VPN -
مهر ۹, ۱۴۰۱

خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ مطمئن نیستید از کدام VPN برای رفع انسداد واتس اپ استفاده کنید؟ HiVPN بهترین VPN را برای WhatsApp نشان می دهد و راهنمای گام به گام نحوه برقراری تماس WhatsApp با VPN را ارائه…

نحوه استفاده از VPN با FanDuel
VPN -
شهریور ۲۹, ۱۴۰۱

نحوه استفاده از VPN با FanDuel

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) نحوه استفاده از VPN با FanDuel ممکن است به خارج از کشور سفر کنید و متوجه شوید که نمی توانید به وب سایت یا برنامه مورد علاقه خود متصل شوید. گاهی اوقات، تنها رفتن به خارج از ایالت کافی است تا…

نحوه استفاده از VPN با BetMGM
VPN -
شهریور ۲۹, ۱۴۰۱

نحوه استفاده از VPN با BetMGM

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه استفاده از VPN با BetMGM بر کسی پوشیده نیست که برنامه های قمار و حتی برنامه های فوتبال فانتزی دارای قوانین کلی در سطح ایالتی هستند. ممکن است قمار در ایالات متحده قانونی باشد، اما به این معنی نیست که…