دسترسی پایدار VPN در برابر ردیابی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

دسترسی پایدار VPN در برابر ردیابی

دسترسی ایمن VPN بدون شک یکی از مقرون به صرفه ترین و مدرن ترین راه حل ها برای عدم حفظ حریم خصوصی کاربران آنلاین است.

در حالی که دلایل مشخصی کاربران را مجبور به استفاده از VPN می کند، بررسی اینکه آیا یک سرویس VPN خاص برابر با کار است بسیار مهم است.  برای اطلاعات بیشتر در این مقاله HiVPN با ما همراه شوید.

دسترسی پایدار VPN در برابر ردیابی

حتی اگر مشتاق هستید که سفر بدون محدودیت خود را در وب شروع کنید، وقت خود را صرف بررسی چندین عامل کنید.

برخی از اقدامات امنیتی نقش اساسی در محافظت از شما در برابر مشکلات شبکه، نقص های امنیتی و نقض احتمالی داده ها دارند.

بنابراین، قبل از سوار شدن به قطار دسترسی VPN، مطمئن شوید که یک سرویس قادر به پاسخگویی به چالش است.

دسترسی پایدار VPN در برابر ردیابی

دسترسی VPN را به صورت آنلاین ناشناس و غیرقابل ردیابی دریافت کنید

ایجاد دسترسی VPN هرگز آسان تر نبوده است. شما به سادگی بهترین محصول موجود در بازار را پیدا می کنید، آن را در دستگاه دلخواه خود دانلود می کنید و شروع به مرور می کنید.

VPN یک سرویس شبانه روزی است که به عنوان یک واسطه ناشناس و رمزگذاری شده بین دستگاه شما و اینترنت کار می کند. به جای اینکه تحت نظارت و ردیابی مداوم آنلاین باشید، نامرئی می شوید.

از این رو، حتی ISP (ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی) شما نمی‌تواند شما را در هنگام پرش از یک وب‌سایت به وب‌سایت دیگر ردیابی کند.

دسترسی پایدار VPN در برابر ردیابی

دسترسی VPN قطع شد: چه اتفاقی می افتد؟

دسترسی VPN بی وقفه کار می کند، اما این بدان معنا نیست که سرویس VPN نمی تواند تحت تأثیر وقفه های خارجی قرار گیرد.

از این رو، تونل امن شما ممکن است به دلیل سیگنال های ضعیف Wi-Fi و قطع مکرر مانع شود. هنگامی که بین یک نقطه اتصال Wi-Fi و اینترنت تلفن همراه جابجا می شوید، اختلال در دسترسی VPN امکان پذیر است.

دسترسی پایدار VPN در برابر ردیابی

علاوه بر این، کارشناسان خاطرنشان می کنند که برخی از فایروال ها یا برنامه های آنتی ویروس ممکن است دسترسی VPN را مسدود کنند. رفع بلوک دوم نسبتاً آسان است: به سادگی VPN خود را به لیست استثناهای فایروال خود اضافه کنید.

ویژگی VPN kill-switch به اقدامات محافظتی اشاره دارد که در صورت توقف غیرمنتظره دسترسی VPN اعمال می شود. یک سوئیچ kill به طور موقت دسترسی شما به اینترنت و برنامه ها را مسدود می کند تا از قرار گرفتن تصادفی داده ها و آدرس IP شما جلوگیری کند.

هنگامی که مشکلات شبکه یا سخت افزار را برطرف کردید، VPN این محدودیت ها را برداشته و دوباره به طور عادی کار می کند.

دسترسی پایدار VPN در برابر ردیابی

احراز هویت چند عاملی

برخی از خدمات VPN به مشتریان خود یک نام کاربری و رمز عبور برای ورود به حساب های خود ارائه می دهند. بدون این اعتبار، آنها نمی توانند به VPN دسترسی پیدا کنند و ترافیک وب خود را از طریق یک تونل امن و رمزگذاری شده طی کنند.

با این حال، حتی معتبرترین سرویس‌های دیجیتال نیز در برابر نقض اطلاعات مصون نیستند و هزاران کاربر را در معرض سرقت هویت قرار می‌دهند.

دسترسی پایدار VPN در برابر ردیابی

از این رو، باید از احراز هویت چند عاملی ( MFA ) استفاده کنید، که در صورت نشت تصادفی داده، یک لایه دفاعی اضافه می کند.

حتی اگر بازیگران مشکوک موفق شوند نام کاربری شما را با رمز عبور مرتبط کنند، نمی توانند به حساب شما وارد شوند. با این حال، اگر از گذرواژه‌های یکسانی برای چندین حساب استفاده می‌کنید، اگر ترکیب دلخواه شما عمومی شد، حتماً آن‌ها را تغییر دهید.

دسترسی پایدار VPN در برابر ردیابی

محافظت در برابر نشت DNS

سیستم نام دامنه (DNS) امکان مرور یکپارچه اینترنت را فراهم می کند. وقتی نام دامنه ای را که می خواهید بازدید کنید تایپ می کنید، به طور خودکار با یک آدرس IP خاص مرتبط می شود.

پس از اینکه سرور DNS آدرس IP مناسب را ارائه کرد، می توانید به سرعت به وب سایت متصل شوید. هنگامی که دسترسی VPN را ایجاد کردید، تمام این درخواست های DNS را برای شما مدیریت می کند.

با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که نقص‌های امنیتی مانع از جریان روان کوئری‌های DNS شده و آنها را بدون رمزگذاری و کپسوله‌سازی مناسب به سرور DNS ISP شما هدایت کند.

دسترسی پایدار VPN در برابر ردیابی

این مشکل در دسترسی VPN ممکن است به دلیل سیستم عامل ناکافی، تغییر اخیر تنظیمات برگزیده سیستم شما یا راه اندازی دستی معیوب VPN رخ دهد.

با این حال، برخی از ارائه دهندگان VPN کمتر حرفه ای ممکن است در ارائه محافظت پیشرفته در برابر نشت DNS شکست بخورند.

برای این منظور، مدافعان امنیتی تست هایی را برای به چالش کشیدن ارائه دهندگان VPN طراحی کرده اند. آنها تعیین می کنند که آیا VPN به درستی پرس و جوهای DNS را مدیریت می کند و از دسترسی آنها به سرورهای DNS اصلی ISP شما جلوگیری می کند.

دسترسی پایدار VPN در برابر ردیابی

دسترسی همیشه روشن VPN به صورت رایگان

در اینجا در HiVPN، ما همیشه در تلاش هستیم تا بهترین تجربه کاربری را ارائه دهیم. ما همچنان به رشد خود ادامه می‌دهیم و راه‌حل‌های استاندارد صنعتی را برای خصوصی‌تر و ایمن‌تر کردن مرور شما ارائه می‌کنیم.

با ثبت نام برای یک دوره آزمایشی، می توانید از پخش بدون وقفه، دسترسی فوق العاده سریع VPN و حفظ حریم خصوصی در حال حرکت لذت ببرید. همچنین، HiVPN یکپارچه حفاظت از سنگ در برابر نشت DNS است و نیازی به ایجاد حساب کاربری برای استفاده از سرویس ما ندارد.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : مرداد ۶, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند
VPN -
مرداد ۲۰, ۱۴۰۱

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند در دنیای دیجیتال امروزی، بیشتر مشاغل به نوعی از بازاریابی آنلاین متکی هستند. این می تواند شامل حفظ حساب های رسانه های اجتماعی با کیفیت بالا، پرداخت هزینه برای تبلیغات در موتورهای جستجو…

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟

۴.۹/۵ - (۱۵ امتیاز) آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟ پاسخ کوتاه این است: بله، شما باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید. با رمزگذاری ترافیکی که ارسال و دریافت می کنید، VPN ها می توانند از رهگیری اطلاعات شخصی شما…

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN اخیراً بحث های زیادی در مورد امنیت سرویس های  HIVPN به طور خاص و VPN به عنوان یک فناوری به طور کلی وجود داشته است. این پست باید هم به آرامش…