درک سوئیچ VPN Kill

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

درک سوئیچ VPN Kill

اگر تا به حال از VPN استفاده کرده اید، می دانید که گاهی اوقات اتصال ممکن است به طور غیرمنتظره ای قطع شود. مهم نیست که یک سرویس چقدر قابل اعتماد باشد، همیشه احتمال کاهش سرعت یا قطع شدن سرویس وجود دارد. برای ادامه با این مقاله HiVPN همراه شوید.

درک سوئیچ VPN Kill

هنگامی که یک VPN قطع می شود، داده های شما دیگر رمزگذاری نمی شوند و به جای اینکه از طریق سرور VPN هدایت شوید، مستقیماً به وب سرور متصل می شوید.

این بدان معنی است که هر کسی می تواند فعالیت های شما را نظارت کند و وب سایتی که بازدید می کنید می تواند IP واقعی شما را ببیند.

درک سوئیچ VPN Kill

این می تواند مشکل ساز باشد، به خصوص اگر اطلاعات حساسی را ارسال می کنید. اگر روزنامه‌نگار هستید و جزئیات محرمانه را از طریق اینترنت با شخصی به اشتراک می‌گذارید، افشای هویت شما می‌تواند برای شما خطرناک باشد.

و این فقط برای روزنامه نگاران مشکل نیست. اگر در حال دانلود یا پخش محتوایی از یک وب سایت با محدودیت جغرافیایی هستید، به محض فاش شدن IP واقعی شما، پخش یا دانلود متوقف می شود.

برای اطمینان از اینکه این چیزها اتفاق نمی افتد، باید از VPN با سوئیچ kill استفاده کنید.

درک سوئیچ VPN Kill

سوئیچ کشتن VPN چیست؟

این یک ویژگی است که توسط ارائه دهندگان معتبر VPN مانند دسترسی به اینترنت خصوصی ارائه شده است. اگر اتصال VPN شما قطع شود، یک سوئیچ kill شما را از اینترنت قطع می کند تا اطمینان حاصل شود که IP واقعی شما آنلاین نیست.

دسترسی به اینترنت خصوصی به شما یک سوئیچ kill ارائه می دهد که در صورت افت VPN بلافاصله اینترنت شما را بدون هیچ تاخیری قطع می کند تا هویت شما ایمن بماند.

درک سوئیچ VPN Kill

چرا اتصال VPN قطع می شود؟

ممکن است فکر کنید که اگر اتصال VPN قطع نشود، نیازی به سوئیچ kill ندارید. اما اتصالات VPN گاهی اوقات از بین می رود، اغلب به دلیل ازدحام شبکه که کاملاً با سرویس VPN ارتباط ندارد.

در مواقع دیگر، ممکن است سرور VPN را انتخاب کنید که به طور ناگهانی بارگذاری شده و باعث قطع شدن اتصال شما شود. سایر دلایل رایج برای قطع شدن اتصالات، اتصالات اینترنت ناپایدار است که اغلب به دلیل آب و هوای بد (مخصوصاً با اتصالات ماهواره ای و سلولی) و سخت افزار معیوب در خانه یا شبکه محلی شما ایجاد می شود.

گاهی اوقات اتصالات قطع شده می تواند نتیجه انتخاب پروتکل شما باشد. به عنوان مثال، TCP قابل اعتماد است، بنابراین می توانید از آن به جای UDP استفاده کنید که قابل اعتماد نیست. تغییر پروتکل های خود می تواند به شما کمک کند اتصال پایدارتری داشته باشید.

درک سوئیچ VPN Kill

چرا به سوئیچ kill نیاز دارید؟

ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به پنهان کردن IP خود داشته باشید. هنگامی که اتصال VPN شما قطع می شود، پوشش شما منفجر می شود. وب سایت یا برنامه وب که به آن دسترسی دارید آدرس IP واقعی شما را می داند. این می تواند یک مشکل اساسی باشد.

برای اطمینان از اینکه این اتفاق نمی افتد، مطمئن شوید که سوئیچ kill خود را روشن کرده اید. سوئیچ kill معمولاً به طور پیش فرض روشن نخواهد بود. شما باید آن را روشن کنید تا مطمئن شوید که IP شما هنگام آنلاین شدن لو نمی رود.

درک سوئیچ VPN Kill

برای پیدا کردن سوئیچ kill و روشن کردن آن، تنظیمات برنامه VPN خود را بررسی کنید. اگر نمی توانید آن را پیدا کنید، با ارائه دهنده VPN خود صحبت کنید.

در برنامه دسترسی به اینترنت خصوصی، سوئیچ kill را در تنظیمات پیشرفته پیدا خواهید کرد.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : مرداد ۱۵, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند
VPN -
مرداد ۲۰, ۱۴۰۱

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند در دنیای دیجیتال امروزی، بیشتر مشاغل به نوعی از بازاریابی آنلاین متکی هستند. این می تواند شامل حفظ حساب های رسانه های اجتماعی با کیفیت بالا، پرداخت هزینه برای تبلیغات در موتورهای جستجو…

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟

۴.۹/۵ - (۱۵ امتیاز) آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟ پاسخ کوتاه این است: بله، شما باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید. با رمزگذاری ترافیکی که ارسال و دریافت می کنید، VPN ها می توانند از رهگیری اطلاعات شخصی شما…

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN اخیراً بحث های زیادی در مورد امنیت سرویس های  HIVPN به طور خاص و VPN به عنوان یک فناوری به طور کلی وجود داشته است. این پست باید هم به آرامش…