خرید VPN کشور عراق

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

خرید VPN کشور عراق

عراق کشوری زیبا با مناظر باشکوه بسیاری است که نفس شما را بند می آورد، بنابراین قابل درک است که مردم بخواهند بروند و از آن بازدید کنند. با این حال، دسترسی به اینترنت آنها چیزی است که نیاز به کار زیادی دارد. زمانی که حسین در قدرت بود، فقط ثروتمندان به اینترنت دسترسی داشتند و با حمله آمریکا، اوضاع به شدت تغییر کرد. ناگهان اینترنت در دسترس عموم مردم قرار گرفت و نه فقط تعداد معدودی. با ما در این پست HiVPN همراه شوید.

خرید VPN کشور عراق

متأسفانه، همه اینها در سال ۲۰۱۱ زمانی که ایالات متحده عقب نشینی کرد و دولت عراق اقداماتی را برای محدود کردن اینترنت یک بار دیگر انجام داد، تغییر کرد. اگر هر یک از پست ها یا پیام های اینترنتی شما از نظر ارزش های سیاسی، مذهبی یا اجتماعی توهین آمیز تشخیص داده شود، ممکن است با یک سال زندان روبرو شوید. یک VPN می تواند همه اینها را تغییر دهد، داده های شما را رمزگذاری کرده و آدرس IP شما را تغییر مسیر دهد. همه VPN ها به طور یکسان ایجاد نمی شوند، بنابراین بهترین گزینه برای عراق کدام است؟

بهترین VPN برای دسترسی به محتوای نامحدود در عراق HiVPN است.

خرید VPN کشور عراق

برترین VPN ها برای عراق

HiVPN

هنگامی که از کشوری بازدید می کنید با چنین محدودیت های اینترنتی بالایی، تعداد سرورهای خوبی را در مکان های مختلف می خواهید. HiVPN بیش از ۲۰۰۰ مورد از آنها را در بیش از ۵۰۰ کشور دارد که ۳۰ مورد آن در ایالات متحده است. این به این معنی است که وقتی به یکی از این سرورها متصل می شوید، آدرس IP شما به طور خودکار به نظر می رسد که در هیچ کجای عراق نیستید، حتی به ISP شما.

امنیت امری حیاتی است و برای پست کردن و دسترسی به سایت‌هایی که هرگز غیرقانونی نمی‌دانید، می‌توانید با مشکلات زیادی مواجه شوید. HiVPN خارج از ۵/۹/۱۴ Eyes Alliance دارای صلاحیت است و مقر آنها در جزایر ویرجین بریتانیا است. این بدان معناست که هیچ کس، مقامات، اشخاص ثالث یا موارد دیگر نمی‌توانند به داده‌های اینترنتی و هر یک از گزارش‌های شما دسترسی داشته باشند.

خرید VPN کشور عراق

سرعت های سریع با HiVPN تضمین می شود و اتصال دائمی پایدار و سریع معمول است، که برای پخش جریانی و تورنت ایده آل است. اگرچه بسیاری از شرکت‌های VPN دیگر ادعا می‌کنند که سریع‌ترین در تجارت هستند، اما اغلب با ثبات مشکل دارند.

دستیابی به محتوای مسدود شده جغرافیایی چیزی است که HiVPN در آن برتری دارد، به این معنی که در استفاده از پلتفرم هایی مانند YouTube TV، Hulu، Sling TV، iPlayer، ESPN، BBC و مورد علاقه همه، Netflix، مشکلی نخواهید داشت.

خرید VPN کشور عراق

راه اندازی VPN شما فقط چند دقیقه طول می کشد و با راه اندازی با یک کلیک، کارها خیلی راحت تر نمی شود. آیا خود را بیل گیتس نمی دانید؟ اولاً ، استفاده از HiVPN فوق العاده ساده است ، بنابراین نیازی به این کار ندارید و ثانیاً می توانید با تیم خدمات مشتری HiVPN چت کنید. آنها ۲۴/۷ در دسترس هستند و مایلند در هر مشکلی به شما کمک کنند.

در عراق، اتصال اینترنتی شما به تمام امنیت لازم نیاز دارد. خوشبختانه، HiVPN حفاظت درجه نظامی، پشتیبانی OpenVPN حفاظت از DNS و ویژگی به نام قفل شبکه را ارائه می دهد. اگر اتصال VPN شما خراب شود، اساساً شبکه شما را قفل می کند و در نهایت به عنوان یک سوئیچ کش عمل می کند.

همانطور که می بینید، HiVPN بدون شک بهترین انتخاب برای عراق است.

خرید VPN کشور عراق

در اینجا چند ویژگی دیگر وجود دارد که فکر می کنیم HiVPN را بی نظیر می کند:

 • پهنای باند نامحدود
 • سرعت پخش بسیار سریع
 • سازگار با Android TV (Box) و Fire TV
 • برنامه های موجود برای هر دستگاه
 • فعالیت پخش جریانی شما را پنهان می کند
 • بدون گزارش اتصال
 • بدون گزارش فعالیت
 • امکان P2P
 • زمان‌های پینگی که کمتر تحت تأثیر قرار می‌گیرند
 • HiVPN در کشورهای با سانسور بالا بسیار خوب کار می کند
 • رمزگذاری درجه نظامی
 • شبکه سرور بین المللی بزرگ
 • با ضمانت برگشت پول
 • خدمات مشتری برجسته
 • گارانتی ۹۹% آپتایم
 • حداکثر سه اتصال همزمان

HiVPN همچنین یک معامله ویژه ارائه می دهد ، ۳ ماه رایگان و ۴۹٪ پس انداز با برنامه اشتراک سالانه خود دریافت کنید!

خرید VPN کشور عراق

قوانین و مقررات اینترنت در عراق

مانند همه کشورهای جهان، عراق نیز دارای مقررات اینترنت است، اما برخلاف بسیاری از کشورها، قوانین آنها در این زمینه بسیار مبهم است و این تصور را به وجود می آورد که اینترنت در هر زمان و مکان کنترل و نظارت می شود.

اطلس قانونگذاری اینترنت می گوید که طبق قانون مجازات دوران بعث جرم است:

 • توهین به جامعه عرب، مردم عراق (از جمله هر بخشی از مردم)، پرچم ملی یا هر نشان دولتی (ماده ۲۰۲).
 • توهین علنی به هر نهاد یا مقام دولتی (ماده ۲۲۶).
 • توهین علنی به کشور خارجی، پرچم یا نشان ملی یا سازمان بین المللی دارای دفتر در عراق (ماده ۲۲۷).
 • توهین به کارمند یا ارگان دولتی در حین انجام کار (ماده ۲۲۹).
 • حمله به مرام یک اقلیت مذهبی یا توهین به نماد یا شخصی که مورد تقدیس، عبادت یا تکریم است (ماده ۳۷۲، بند ۱ و ۵).
 • هتک حیثیت دیگری و اگر افترا در رسانه ها منتشر شود جرم مشدد محسوب می شود (ماده ۴۳۳).
 • به دیگری توهین کنید، از جمله هدایت بدرفتاری که باعث به خطر افتادن شرافت یا موقعیت آنها یا توهین به آنها می شود. انتشار این گونه سوء استفاده در رسانه ها مشدد است (ماده ۴۳۴). یا
 • توهین به شخص در ملاقات شخصی یا تلفنی یا نامه خصوصی (ماده ۴۳۵).

خرید VPN کشور عراق

به گفته عفو بین‌الملل ، یکی دیگر از قوانین اینترنتی در دست اجرا به نام قانون جرایم فناوری اطلاعات می‌تواند مجازات‌های زندان و همچنین جریمه‌های سنگین را برای افرادی که از دولت انتقاد می‌کنند در نظر بگیرد.

در صورت تصویب، این قانون ظالمانه جرایم سایبری ضربه ای ویرانگر برای آزادی بیان در عراق خواهد بود. رزاو صالحی، محقق عراقی در عفو بین‌الملل، گفت: متن مبهم و بیش از حد گسترده قانون به این معنی است که به راحتی می‌تواند به ابزاری برای سرکوب در کشوری تبدیل شود که فضای صدای انتقادی از قبل به شدت محدود شده است.

قانون پیشنهادی، اعمالی را که تحت آزادی بیان قرار می‌گیرند، جرم انگاری می‌کند و به مقامات عراقی اختیارات بیش از حدی برای اعمال احکام شدید، از جمله حبس ابد، برای جرایم مبهم مانند تضعیف “استقلال، صلح و منافع سیاسی، نظامی، امنیتی و اقتصادی” کشور می‌دهد.

روزنامه‌نگاران همچنین به دلیل شکست قانون حمایت از روزنامه‌نگاران در حمایت از وبلاگ‌نویسان و شهروندان عادی که به فعالیت روزنامه‌نگاری می‌پردازند، مورد انتقاد قرار گرفته‌اند.

خرید VPN کشور عراق

اطلس قانون اینترنت موارد زیادی را پیدا کرد که به نظر می رسد در قوانین اینترنت عراق اشتباه است، از جمله:

 • تعاریف بسیار گسترده و مبهم از جرایم، از جمله نقض «اصول یا ارزش‌های مذهبی، اخلاقی، خانوادگی، یا اجتماعی» یا ترویج «ایده‌های تروریستی».
 • مجازات های نامتناسب سخت: حبس ابد برای استفاده از رایانه برای «آسیب رساندن به شهرت» یا تأثیرگذاری بر «وحدت» کشور تعیین شد. «با دشمن مقابله کنید» و کشور را در معرض «خطرات» قرار دهید. یا اطلاعاتی در مورد قاچاق انسان یا «مواد تغییردهنده ذهن» و مانند آن منتشر کنید.
 • عدم حمایت از مطبوعات، افشاگران و دیگران: بدون استثنا، تحریم های کیفری برای افترا و “توهین” دیگران اعمال شد.
 • عدم قطعیت و عدم حفظ حریم خصوصی برای اپراتورهای وب‌سایت، ISPها و کاربران شهروند: این قانون، ISPها و واسطه‌ها را در قبال محتوای کاربران خود کاملاً مسئول می‌داند و موظف می‌کند که داده‌ها در صورت درخواست به مقامات تحویل داده شوند.»

بدیهی است که عراق جایی نیست که بتوانید با آزادی اینترنت خود شانس داشته باشید و تنها چیزی که می تواند در کشوری با چنین محدودیت های بالایی از شما محافظت کند استفاده از VPN است. بسیاری از گردشگران بی خبر و بی اطلاع از قوانین کشور به راحتی می توانند با این قوانین وارد آب گرم شوند.

لازم به ذکر است که اگرچه حریم خصوصی شما محفوظ است، اما هرگز نباید چیزی که ممکن است جرم‌آمیز باشد در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود پست کنید. حتی اگر از یک تونل VPN برای ارسال در فیس بوک استفاده می کنید، دولت همچنان می تواند پیام های شما را به حساب و هویت شما ردیابی کند.

خرید VPN کشور عراق

خدمات پخش جریانی در عراق

اگر دوست دارید برنامه های مختلفی را تماشا کنید که به نظر می رسد فقط می توانید از عراق یا سایر کشورهای خاورمیانه تماشا کنید، تعطیلات یا نقل مکان به کشور دیگری به این معنی است که ممکن است برنامه های مورد علاقه خود را از دست بدهید. لازم نیست اینطور باشد، زیرا با یک VPN عالی می توانید برخی از بهترین کانال های آنلاین را از جمله:

 • ملاً تضمین شده است که نظارت می شود، به خصوص در مناطقی مانند این. برای محافظت از آدرس IP خود، می توانید از VPN استفاده کنید و همیشه ناشناس بمانید، حتی در عراق.
 • با رمزگذاری و محافظت از اتصال اینترنتی شما، یک VPN می‌تواند اطلاعات شخصی شما یا هر یک از اطلاعات شرکتی شما را در صورتی که از راه دور به اینترانت کسب و کار خود پیوند می‌دهید، ایمن کند. اگر به عراق سفر می کنید و در حین حضور در آنجا قصد استفاده از اینترنت را دارید، VPN تنها راه انجام این کار است.
 • در تجربه ما، HiVPN سریعترین و قابل اطمینان ترین خدمات را ارائه می دهد که در مورد آن چیزی است که باید در چنین محیط حساسی در نظر بگیرید.
 • برای سریع‌ترین و بدون محدودیت‌ترین تجربه مرور در عراق،از طریق HiVPN برای یک طرح خدمات VPN ثبت‌نام کنید.
  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : تیر ۲, ۱۴۰۱

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  خرید VPN کشور تایلند
  VPN -
  تیر ۴, ۱۴۰۱

  خرید VPN کشور تایلند

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید VPN کشور تایلند تایلند قوانین حفظ حریم خصوصی داده ها را اجرا می کند، اما این مانع از جمع آوری داده های ترافیکی توسط دولت و ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) نمی شود. علاوه بر این، تایلند با محدودیت های…

  خرید VPN کشور تایوان
  VPN -
  تیر ۴, ۱۴۰۱

  خرید VPN کشور تایوان

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید VPN کشور تایوان شبکه خصوصی مجازی (VPN) به تقویت امنیت و حریم خصوصی در وب، دور زدن محدودیت های جغرافیایی و محافظت از داده های شخصی کاربران کمک می کند. هر کاربری که می خواهد اینترنت…

  خرید VPN کشور سوئیس
  VPN -
  تیر ۴, ۱۴۰۱

  خرید VPN کشور سوئیس

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید VPN کشور سوئیس چرا باید از HiVPN برای سوئیس استفاده کنم؟آیا در حال جستجوی یک ارائه دهنده VPN قابل اعتماد با سرور در سوئیس هستید؟ سوئیس ،