خرید VPN کشور ترکیه

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

خرید VPN کشور ترکیه

ترکیه سال هاست که رژیم سانسور و نظارت اینترنتی خود را تشدید کرده است.

دولت حاکم کنونی، حزب عدالت و توسعه (AKP) به رهبری رجب طیب اردوغان، از زمان کودتای نافرجام در سال ۲۰۱۶، بیشتر قصد محدود کردن اینترنت ترکیه را دارد. با ادامه پست HiVPN با ما همراه شوید.

خرید VPN کشور ترکیه

جای تعجب نیست که تقریباً ۳۵۰۰۰۰ وب سایت در ترکیه مسدود شده اند . بنابراین استفاده از VPN قابل اعتماد برای دسترسی به اینترنت رایگان از ترکیه حیاتی است و از نظارت دولت ترکیه بر فعالیت وب خود اجتناب کنید.

اگر به ترکیه سفر می‌کنید یا در آن زندگی می‌کنید، VPN‌هایی که در بالا توصیه می‌کنیم به شما امکان دسترسی به رسانه‌های سانسور شده، بازدید از سایت‌های ممنوعه مانند ویکی‌پدیا و ارتباط خصوصی را می‌دهند.

خوشبختانه، ترکیه نتوانسته است مانند چین یا امارات VPN ها را مسدود کند. با VPN های فوق، می توانید از نظارت دولتی و ISP اجتناب کنید و محتوای مسدود شده جغرافیایی را پخش کنید.

خرید VPN کشور ترکیه

 HiVPN: بهترین برای سرورهای نزدیک

استفاده آسان، سریع و ایمن  با سرورهای موجود در قبرس، یونان و بلغارستان.

HiVPN دارای تمام ویژگی های لازم برای تبدیل آن به یک VPN عالی برای جلوگیری از سانسور است. در ترکیه هم اینطور نیست.

استفاده از برنامه های آن واقعاً آسان است، که برای اکثر کاربران تفاوت زیادی ایجاد می کند. بسیاری از VPN‌ها فرآیند راه‌اندازی پیچیده‌ای برای سرورهای مبهم دارند، اما اگر HiVPN را روی «محل هوشمند» بگذارید، در صورت نیاز به‌طور خودکار مبهم‌سازی را فعال می‌کند.

خرید VPN کشور ترکیه

سرورها در استانبول، قبرس، بلغارستان و یونان

HiVPN بیشترین مکان های سرور را دارد که در منطقه دیده ایم. اگر در استانبول یا مناطق اطراف آن هستید، سرورهایی در بلغارستان و یونان در نزدیکی وجود دارد، در حالی که اگر در ساحل جنوبی هستید سرورهایی در قبرس و اسرائیل وجود دارد.

اگر در بخش شرقی ترکیه هستید، HiVPN با سرورهایی در مرز گرجستان و ارمنستان بهترین پوششی را که می توانید پیدا کنید، دارد.

ما هرگز ندیده‌ایم که HiVPN اطلاعات IP DNS یا WebRTC را به بیرون درز کند، و دارای ویژگی kill switch است، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که در صورت کاهش پوشش، فعالیت خود را در معرض نمایش قرار نمی‌دهید.

خرید VPN کشور ترکیه

حداقل گزارش‌ها و سیاست

در حالی که کاملاً بدون گزارش نیست، HiVPN یک سیاست ورود به سیستم بسیار کم را حفظ می کند. این فقط گزارش‌های اتصال ناشناس را جمع‌آوری می‌کند، اگرچه از جمع‌آوری حتی کمتر سود می‌برد.

استفاده از برنامه ها در همه دستگاه ها، از جمله Fire TV Stick، ساده و آسان است. می توان آن را در سطح روتر نیز نصب کرد، که محافظت از دستگاه های رسانه ای یا تلویزیون هوشمند خود را بسیار آسان می کند. به همین دلیل، در لیست ما از بهترین VPN ها برای Kodi رتبه دوم را دارد.

امتیاز دیگر دوره بازپرداخت ۳۰ روزه HiVPN است. این به شما امکان می دهد قبل از ورود به ترکیه VPN را اجرا کنید و اگر متوجه شدید که پس از رسیدن به آنجا کار نمی کند، می توانید پول خود را پس بگیرید.

ما مطمئن هستیم که نیازی به بازگرداندن HiVPN نخواهید داشت – اما این یک امتیاز است که ارائه دهنده این گزینه را به شما می دهد.

یکی از اشکالات HiVPN این است که در برنامه های کوتاهتر نسبتاً گران است. اگر برای مدت طولانی به آن نیاز دارید خوب است، اما اگر فقط چند هفته به خدمات نیاز دارید، ممکن است بخواهید به دنبال جایگزین ارزان‌تری باشید.

خرید VPN کشور ترکیه

آیا VPN ها در ترکیه ممنوع هستند؟

فقط خدمات خاص VPN در ترکیه ممنوع شده است.

در نوامبر ۲۰۱۶، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ترکیه به ISP های ترکیه دستور داد دسترسی به Tor و چندین سرویس VPN از جمله Hotspot Shield، Psiphon، Zenmate، TunnelBear، VyprVPN و HiVPN را مسدود کنند.

دولت از بازرسی بسته عمیق (DPI) برای بازرسی، شناسایی و مسدود کردن ترافیک در صورتی که به یکی از این خدمات VPN تعلق دارد، استفاده می کند.

سانسورهای ترکیه از DPI برای مسدود کردن ترافیک VPN در هنگام شناسایی استفاده می کنند، اما به اندازه زیرساخت شناسایی VPN چین موثر نیست .

به همین دلیل، اکثر VPN های ممنوعه با استفاده از فناوری مبهم سازی همچنان در ترکیه کار می کنند، از جمله HiVPN

خرید VPN کشور ترکیه

آیا استفاده از VPN در ترکیه قانونی است؟

استفاده از VPN در ترکیه کاملا قانونی است. اگرچه وب‌سایت‌های ممنوعه مسدود شده‌اند، اما افراد از نظر قانونی مسئول تلاش برای دسترسی به آنها با استفاده از VPN نیستند.

با این حال، چیزی که باید در نظر داشت این است که هر کاری که هنگام استفاده از VPN در ترکیه انجام می دهید همچنان مشمول قانون ترکیه است .

این شامل ماده ۳۰۱ می شود که برای هر کسی که “به طور علنی ملت ترکیه را تحقیر کند” مجازات تا دو سال زندان را وضع می کند.

این قانون برای مجازات فعالانه انتقاد از دولت ترکیه، رهبران آن و اقدامات آن استفاده شده است.

فراتر از این، در سال‌های اخیر تعداد زیادی دستگیری به دلیل نظرات توئیتری در انتقاد از دولت صورت گرفته است.

اگر وارد یک حساب توییتر مرتبط با نام یا هویت واقعی خود شوید و سپس شروع به انتقاد از اردوغان کنید، ممکن است با عواقب سختی روبرو شوید.

خرید VPN کشور ترکیه

کدام VPN در ترکیه ممنوع است؟

برخی از VPN های ممنوعه ظرفیت غلبه بر فناوری های سانسور ترکیه را دارند، اما برخی دیگر اینطور نیستند.

این سرویس های محبوب VPN در ترکیه کار نمی کنند:

 • هات اسپات شیلد
 • TunnelBear
 • زن میت
 • IPVanish
 • دسترسی به اینترنت خصوصی

اگر VPN شما در ترکیه کار نمی کند، یک راه حل ممکن این است که به VPN که ارسال پورت را ارائه می دهد تغییر دهید.

اتصالات OpenVPN معمولاً از پورت UDP 1194 استفاده می کنند و می توان از آن برای شناسایی آن به عنوان یک اتصال VPN استفاده کرد.

با این حال، ترافیک HTTPS عموماً از درگاه TCP 443 عبور می کند. اگر بتوانید ترافیک OpenVPN خود را از این پورت عبور دهید، در واقع به عنوان ترافیک عادی پنهان می شود.

برای انجام این کار به یک ارائه دهنده VPN نیاز دارید که کلاینت آن شامل ارسال پورت باشد.

خرید VPN کشور ترکیه

نحوه دانلود VPN در ترکیه

دانلود VPN در ترکیه می تواند دشوار باشد زیرا دولت وب سایت های VPN را مسدود می کند.

اگر قصد سفر به ترکیه را دارید، توصیه می کنیم قبل از ترک کشور خود یک VPN را دانلود کنید تا تضمین کنید که می توانید پس از حضور در آنجا از آن استفاده کنید.

اگر این کار را انجام نداده‌اید یا اهل ترکیه هستید و به اینترنت باز دسترسی ندارید، می‌توانید از یک پروکسی برای دسترسی به وب‌سایت ارائه‌دهنده VPN انتخابی خود و دانلود برنامه آن‌ها استفاده کنید.

خوشبختانه، تنها خدمات اصلی VPN در واقع مسدود شده اند، بنابراین به طور کلی می توان یک لینک دانلود ایمن پیدا کرد.

اگر ارائه دهنده VPN انتخابی شما مسدود شده است، با پشتیبانی مشتری آنها تماس بگیرید. VPN های برتر ترکیه معمولاً یک URL جایگزین ارائه می دهند که توسط سانسورها ممنوع نشده است.

خرید VPN کشور ترکیه

نحوه دریافت آدرس IP ترکیه

دریافت آدرس IP ترکیه با استفاده از VPN بسیار آسان است. در واقع، بسیار ساده تر از تلاش برای استفاده از VPN از داخل ترکیه است.

ابتدا مطمئن شوید که مشترک VPN با سرورهای ترکیه یا کشورهای اطراف هستید. خدمات VPN در این مقاله انجام می شود، اما می توانید مکان های سرور را در وب سایت ارائه دهنده VPN نیز بررسی کنید.

برای دریافت آدرس IP ترکیه:

 1. مشترک یک سرویس VPN قابل اعتماد با سرورهای ترکیه شوید.
 2. نرم افزار را دانلود کرده و منوی «موقعیت های سرور» را در صفحه اصلی انتخاب کنید.
 3. یک سرور VPN ترکیه در یک شهر ترکیه به انتخاب خود انتخاب کنید.
 4. VPN یک اتصال رمزگذاری شده از مکان شما به یک آدرس IP در ترکیه برقرار می کند.

به همین سادگی. سپس می توانید آدرس IP ترکیه خود را با استفاده از ابزار جستجوگر IP بررسی کنید .

خرید VPN کشور ترکیه

چگونه می توانم به سایت های مسدود شده در ترکیه دسترسی داشته باشم؟

چند راه برای دسترسی به وب سایت های مسدود شده در ترکیه وجود دارد. رایج ترین راه های دور زدن سانسور ترکیه عبارتند از:

 • از VPN استفاده کنید
 • از مرورگر Tor استفاده کنید
 • از پروکسی وب استفاده کنید

نرم افزار VPN همه کاره ترین این گزینه هاست. یک VPN خوب می‌تواند ترافیک وب شما را در خارج از ترکیه تونل کند بدون اینکه توجه ISP یا دولت را جلب کند.

این به شما امکان می دهد بدون به خطر انداختن امنیت یا حریم خصوصی خود به اینترنت رایگان دسترسی داشته باشید.

از طرف دیگر می توانید به شبکه Tor متصل شوید، یک شبکه جهانی از سرورهای متعلق به جامعه یا “گره ها” که فعالیت شما را ناشناس می کند و آن را به کشور دیگری منتقل می کند. Tor در ترکیه ممنوع شده است، بنابراین استفاده از آن مانند گذشته آسان نیست.

Tor نیز خطرات خاص خود را دارد. تا زمانی که ندانید در حال انجام چه کاری هستید، افشای هویت خود بسیار آسان تر است .

گزینه سوم استفاده از پروکسی وب است. پروکسی ابتدایی‌تر از VPN است و با استفاده از روش‌هایی مانند بازرسی بسته عمیق (DPI) از فعالیت شما در برابر نظارت ISP شما محافظت نمی‌کند.

استفاده از پروکسی می تواند راهی سریع برای جعل موقعیت مکانی شما و دسترسی به اطلاعات محدود شده درباره ناشناس ماندن آنلاین در ترکیه باشد. با این حال، استفاده از ابزار امن‌تری که در واقع اتصال شما را رمزگذاری می‌کند، بسیار ایمن‌تر است.

خرید VPN کشور ترکیه

کدام وب سایت ها در ترکیه مسدود هستند؟

تحت رهبری اردوغان، تعداد زیادی از وب سایت ها مسدود شده اند.

برای دسترسی به این سایت ها و خدمات در هنگام خاموشی دولتی، به یک VPN یا روش قابل اعتماد دیگری برای دور زدن فایروال ISP ترکیه خود نیاز دارید.

خدمات رسانه های اجتماعی که به طور معمول در ترکیه مسدود می شوند عبارتند از:

 • فیس بوک
 • فیس بوک مسنجر
 • توییتر
 • یوتیوب
 • اینستاگرام
 • واتس اپ
 • اسکایپ
 • تلگرام

ممنوعیت ها سخت و غیرمنتظره بوده اند، چیزی بیشتر از ویکی پدیا که در آوریل ۲۰۱۷ ممنوع شد.

سایت میزبانی تصویر Imgur نیز در ترکیه به دلیل حادثه ای که در آن دو مرد یک دادستان منطقه را گروگان گرفتند و تصویری از او را با زور اسلحه در وب سایت منتشر کردند، ممنوع شده است.

خرید VPN کشور ترکیه

شفافیت بسیار کمی از سوی دولت ترکیه وجود دارد، بنابراین تشخیص اینکه چه زمانی ممکن است یک وب‌سایت از کار بیفتد و آیا دوباره آنلاین خواهد شد یا خیر، دشوار است.

این واقعیت که سانسور آنلاین بسیار معمولی اجرا می شود، نیاز به اجرای VPN در ترکیه را نشان می دهد، جایی که منابع آنلاین می توانند بدون هشدار یا توجیه بسته شوند.

محتوا و اخبار LGBT+ نیز هدف دائمی برای سانسور، آفلاین و آنلاین بوده است. در سپتامبر ۲۰۱۹، TikTok تمام تصاویر همجنس‌گرایی را از پلتفرم خود در ترکیه ممنوع کرد.

در جولای ۲۰۱۹، سایت خبری ترکی Bianet نیز توقیف شد. این به ویژه نگران کننده بود، زیرا Bianet یکی از معدود منابع خبری مستقل است که در ترکیه فعالیت می کند.

بعداً مشخص شد که این ممنوعیت به طور تصادفی انجام شده است و قرار است فقط مقالات خاصی مسدود شوند. ۱۳۵ سایت خبری مستقل دیگر مانند Bianet خوش شانس نبودند و آفلاین هستند.

سایت های رسانه ای ملزم به درخواست مجوز ویژه برای پخش به ترکیه هستند. نتفلیکس برای این مجوز درخواست داده است و ادعا می کند که هیچ محتوایی را سانسور نخواهد کرد. با این حال، اگر نمایش های حاوی صحنه های بحث برانگیز دوباره ویرایش یا سانسور شوند، تعجب نخواهیم کرد.

انسداد رسانه‌های اجتماعی به ویژه زمانی که محدودیت‌های «زمان جنگ» اجرایی می‌شوند، شدیدتر می‌شوند.

در حالی که نیروهای مسلح ترکیه و ارتش آزاد سوریه برای حمله به سوریه علیه پ.ک.ک و ی.پ.گ کردها به نام «عملیات چشمه صلح» به سوریه حرکت کردند، تعداد زیادی از شبکه های اجتماعی در جنوب ترکیه مسدود شدند.

ممنوعیت بخشی از این کشور بخشی از قابلیت های فناورانه رو به رشد رژیم سانسور ترکیه است.

خرید VPN کشور ترکیه

چگونه بهترین VPN ها را برای ترکیه آزمایش می کنیم

برای اطمینان از دقیق بودن توصیه های ما، از یک سیستم رتبه بندی علمی برای یافتن بهترین VPN ها برای ترکیه استفاده می کنیم.

ما هر VPN را در پنج حوزه کلیدی آزمایش می کنیم که هر کدام با توجه به اهمیت آنها وزن گذاری می شوند. سپس این داده ها را برای محاسبه رتبه بندی کلی برای ترکیه ترکیب می کنیم .

به طور خاص برای ترکیه، ما موارد زیر را آزمایش می کنیم:

 • امکان دور زدن سانسور در ترکیه
 • سرعت های محلی سریع و پایدار
 • سرورها در ترکیه و کشورهای اطراف
 • تکنولوژی مبهم سازی موثر
 • آدرس IP، DNS یا WebRTC لو می‌شود
 • ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی پیشرفته
 • ثبت فعالیت یا داده های اتصال

در اینجا مروری دقیق‌تر از پنج دسته‌ای است که ما برای آنها آزمایش می‌کنیم و چه مقدار از رتبه‌بندی کلی ترکیه را در نظر می‌گیرند:

خرید VPN کشور ترکیه

۱. دور زدن سانسور: ۳۰٪

حداقل مورد نیاز: VPN معمولاً در ترکیه کار می کند.
ما توصیه می کنیم: هر سرور VPN به طور قابل اعتماد در ترکیه کار می کند.

توانایی دور زدن ایمن بلوک های وب سایت ترکیه مهمترین ویژگی برای VPN ترکیه است، به همین دلیل است که در رتبه بندی ما بالاترین وزن را دارد.

ما آزمایش می کنیم تا مطمئن شویم که هر VPN که توصیه می کنیم می تواند بدون شناسایی توسط مقامات در ترکیه ایمن کار کند.

سرویس‌های VPN که در ترکیه بر روی اکثر سرورهای بین‌المللی خود کار می‌کنند پاداش دریافت می‌کنند، در حالی که آنهایی که توسط ISPها ممنوع یا مسدود شده‌اند جریمه می‌شوند.

خرید VPN کشور ترکیه

۲. فناوری مبهم سازی: ۲۰٪

حداقل نیاز: فناوری مبهم سازی یک الزام نیست.
ما توصیه می کنیم: چندین پروتکل مبهم سازی ترافیک موثر.

فناوری مبهم سازی یک ویژگی کلیدی برای هر VPN ضد سانسور است. پروتکل‌های مبهم یا «استتار» ترافیک VPN شما را به عنوان ترافیک HTTP معمولی پنهان می‌کنند، که به آن کمک می‌کند از شناسایی فرار کند.

ما رمزگذاری و تنظیمات امنیتی هر VPN را آزمایش می کنیم تا بفهمیم که آیا ابهام ترافیک را ارائه می دهد یا خیر.

VPN با رمزگذاری AES-256، بدون نشت IP، و طیف وسیعی از تنظیمات مبهم در رتبه بندی کلی برای ترکیه پاداش می گیرند.

خرید VPN کشور ترکیه

۳. سیاست ورود: ۲۰٪

حداقل مورد نیاز: VPN فقط گزارش های ناشناس را جمع آوری می کند.
ما توصیه می کنیم: یک خط مشی رازداری واضح و کاملاً بدون گزارش.

حریم خصوصی برای هر VPN مهم است، نه فقط برای ترکیه. ما هر خط مشی حفظ حریم خصوصی را تجزیه و تحلیل می کنیم و فقط سرویس های VPN را توصیه می کنیم که تا حد امکان اطلاعات شناسایی کمتری را ثبت کنند.

خرید VPN کشور ترکیه

۴. سرعت متوسط: ۲۰%

حداقل مورد نیاز: سرعت متوسط ​​۶۰ مگابیت در ثانیه یا بالاتر.
ما توصیه می کنیم: سرعت متوسط ​​۸۰ مگابیت در ثانیه یا بالاتر.

تست‌های سرعت VPN خودکار و دستی ما نشان‌دهنده دقیقی از سرعت هر VPN در اتصالات محلی و بین‌المللی است.

ما درصد کاهش سرعت را محاسبه می کنیم که نشان دهنده تأثیر احتمالی هر VPN بر روی سرعت VPN شما است.

VPN با میانگین کاهش سرعت ۲۰٪ یا کمتر در رتبه بندی کلی عملکرد بهتری دارند.

خرید VPN کشور ترکیه

۵. سرورهای نزدیک: ۱۰٪

حداقل مورد نیاز: مجموعه ای از سرورها در ترکیه یا کشورهای اطراف.
ما توصیه می کنیم: طیف گسترده ای از سرورها در ترکیه و کشورهای اطراف.

در نهایت، در دسترس بودن سرورهای VPN مجاور نیز هنگام رتبه بندی VPN ها برای ترکیه آزمایش می شود.

بهترین VPN ها سرورهای قابل اعتماد را در ترکیه و همچنین سرورهای کشورهای مجاور مانند یونان، اوکراین، بلغارستان و رومانی ارائه می دهند.

اگر به یک سرور VPN نزدیک به مکان فیزیکی خود متصل شوید، به احتمال زیاد عملکرد بهتری را تجربه خواهید کرد.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : تیر ۵, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند
VPN -
مرداد ۲۰, ۱۴۰۱

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند در دنیای دیجیتال امروزی، بیشتر مشاغل به نوعی از بازاریابی آنلاین متکی هستند. این می تواند شامل حفظ حساب های رسانه های اجتماعی با کیفیت بالا، پرداخت هزینه برای تبلیغات در موتورهای جستجو…

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟

۴.۹/۵ - (۱۵ امتیاز) آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟ پاسخ کوتاه این است: بله، شما باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید. با رمزگذاری ترافیکی که ارسال و دریافت می کنید، VPN ها می توانند از رهگیری اطلاعات شخصی شما…

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN اخیراً بحث های زیادی در مورد امنیت سرویس های  HIVPN به طور خاص و VPN به عنوان یک فناوری به طور کلی وجود داشته است. این پست باید هم به آرامش…