خرید vpn سریع

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

خرید vpn سریع

HiVPN  با افزودن قوانین انعطاف‌پذیر، سرعت‌های سریع‌تر و قابلیت «همیشه روشن» VPN را دوباره اختراع و بهبود می‌بخشد، در حالی که در عین حال به کاربران اتصال امن، حریم خصوصی و دسترسی همزمان به سایت‌های مورد علاقه شما در سراسر جهان را می‌دهد. امروز HiVPN را به صورت رایگان امتحان کنید.

خرید vpn سریع

VPN چیست؟

یک شبکه خصوصی مجازی در ساده‌ترین معنایش اینطور به نظر می‌رسد که رایانه شما در مکان یا کشور دیگری قرار دارد، بدون اینکه شما واقعاً آنجا باشید. استفاده از HiVPN به این معنی است که می‌توانید همه این کارهای جالب را انجام دهید:
• اتصال خود را رمزگذاری کنید و آدرس IP واقعی خود را پنهان کنید تا امنیت و حریم خصوصی خود را در خانه و در مکان عمومی تضمین کنید
• از طریق یک اتصال رمزگذاری شده به محتوا در سراسر جهان دسترسی داشته باشید.
در دستگاه‌های نامحدود، به‌علاوه بسیاری از ویژگی‌های دیگر، با انعطاف‌پذیری، سرعت و سادگی که در نرم‌افزار VPN استاندارد نخواهید یافت.

خرید vpn سریع

برای سریعترین VPN جهان آماده هستید؟

سرعت های فوق العاده سریع
HiVPN از ابتدا به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان سریع باشد. در بسیاری از موارد سرعت اینترنت شما سریع‌تر می‌شود، زیرا HiVPN با تکنیک‌های بسیار هوشمندانه‌ای بهینه‌سازی شده است تا بیشترین سرعت را از اتصال شما دریافت کنید. تست‌های سرعت را در سمت راست بررسی کنید HiVPN دیگر VPN‌های شناخته شده را در مقایسه‌های سرعت به‌طور کامل غلبه می‌کند.

خرید vpn سریع
در آزمایشات دنیای واقعی، HiVPN به طور متوسط ​​۳-۷ برابر سریعتر از OpenVPN و ۲-۵ برابر سریعتر از Wireguard است.
HiVPN با آخرین فناوری سازگار است. امروزه مرورگرهای وب از پروتکل‌های سریع‌تری مانند HTTP3 استفاده می‌کنند تا بیشترین سرعت را از مرور وب داشته باشند و HiVPN به طور خودکار از آن در جایی استفاده می‌کند که سایر VPN‌ها نمی‌توانند.

خرید vpn سریع
سرورهای سریع
ما فقط از سرورهای سریع مبتنی بر ستون فقرات اصلی اینترنت استفاده می کنیم. اما ما می توانیم بدون کاهش سرعت از سرورهای ابری ارزان استفاده کنیم و سپس صرفه جویی در هزینه را به شما منتقل کنیم.

اگر VPN های دیگر سعی کنند و از سرورهای ابری ارزان استفاده کنند، واقعاً با کاهش سرعت نشان می دهد. در واقع، HiVPN بسیار کارآمد است، هنگامی که یک سرور HiVPN با ظرفیت پهنای باند کامل اجرا می شود، تنها از ۱۰٪ از یک cpu استفاده می کند.
رمزگذاری سریع
HiVPN از همان رمزگذاری استفاده می‌کند که سرویس‌های Google در تلفن همراه استفاده می‌کنند، بنابراین برای سرعت و امنیت مهندسی شده است. با سرعت بسیار بالا اجرا می شود و محرمانه بودن، یکپارچگی و اصالت را تضمین می کند. می‌توانید اطلاعات بیشتر را در پرسش‌های متداول بخوانید .

خرید vpn سریع

در هر کشوری مانند یک محلی باشید.

کانال‌هایی برای وب‌سایت‌های مورد علاقه‌تان (بیشتر به زودی)
برای دسترسی به سایت‌های رایج مانند یوتیوب، فیس‌بوک، نتفلیکس، بی‌بی‌سی iPlayer و بسیاری از وب‌سایت‌های دیگر که دارای فیلم، تلویزیون، ورزش، بازی و موسیقی هستند، کافی است قوانین آماده را روشن کنید، یا قوانین خود را اضافه کنید!
محلی باشید
از HiVPN برای مشاهده محتوای محلی و قیمت ها در زمانی که خارج از خانه یا در کشورهای دیگر هستید استفاده کنید.
اتصال به کشورهای مختلف به طور همزمان (به زودی)
HiVPN تنها VPN با انعطاف پذیری است! اینترنت خود را برای هر برنامه یا وب سایتی به طور همزمان به کشورهای مختلف تونل کنید. برای مثال، می‌توانید Google را از طریق آلمان، یوتیوب از طریق ایالات متحده آمریکا یا بریتانیا متصل کنید، سپس برخی از برنامه‌های خود را بدون نیاز به تغییر هر بار در کشور دیگری اجرا کنید.

شما انعطاف کاملی برای فیلتر کردن ترافیک اینترنت خود در جایی که می خواهید برای دور زدن محدودیت های کشور یا شرکت و در عین حال حفظ حریم خصوصی خود دارید، دارید. شما نمی توانید این کار را با VPN های دیگر انجام دهید.

خرید vpn سریع
برای مسافرت
عالی است وقتی به خارج از کشور سفر می کنید احساس کنید که به خانه برگشته اید و به تمام محتوای محلی که به آن عادت دارید دسترسی دارید.
احتمالاً اینترنت سریع‌تری دریافت خواهید کرد
مسافت پیموده شده شما ممکن است بسته به مکان و مکانی که به آن متصل می شوید متفاوت باشد، اما باید با HiVPN سرعت بیشتری داشته باشید و تاخیر کمتری داشته باشید. برخی از کاربران به دلیل توانایی HiVPNs در دور زدن تمایل ارائه دهندگان اینترنت شما به کاهش ترافیک اینترنت در زمان اوج مصرف، ۲ تا ۱۰ برابر افزایش سرعت را گزارش کرده اند. سایر VPN ها معمولاً سرعت اینترنت شما را حدود ۳۰٪ کاهش می دهند.

خرید vpn سریع

به صورت خصوصی و ناشناس گشت و گذار کنید.

ONLINE ناشناس باشید
وقتی از اینترنت استفاده می کنیم، بیشتر کارهایی که انجام می دهیم رمزگذاری نشده است، بنابراین جاسوسی از کارهایی که به صورت آنلاین در محل کار، خانه یا در ملاء عام انجام می دهیم آسان است.

HiVPN آدرس IP شما را با آدرس‌های IP ناشناس ما پوشانده و ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می‌کند، بنابراین ISP، دولت و هکرها هیچ ایده‌ای نخواهند داشت که شما چه کار می‌کنید یا از چه وب‌سایتی بازدید می‌کنید. مزیت اضافه شده این است که وب سایت ها و خدمات اینترنتی دیگر نمی توانند شما را ردیابی کنند.
NO LOGGING
ما هیچ قابلیت ورود به نرم افزار را ایجاد نکردیم، بنابراین حتی نمی توانیم ورود به سیستم را فعال کنیم. بنابراین نمی‌توانیم مجبور شویم اطلاعاتی را تحویل دهیم، زیرا هیچ چیز نداریم زیرا قابلیت ورود به سیستم وجود ندارد!

خرید vpn سریع
بدون محدودیت داده
وقتی از طریق سرورهای پرسرعت ما وصل می‌شوید، می‌توانید به اندازه دلخواه از داده استفاده کنید – هیچ محدودیتی وجود ندارد، حتی با تورنت. (هر چند هنوز باید هزینه های داده ISP خود را بپردازید). علاوه بر این، سرورهای ما گرفتار نمی‌شوند، زیرا به عنوان یک گزینه HiVPN شما را برای اکثر سرویس‌های با پهنای باند فشرده مانند ویدیو وارد می‌کند، سپس از اتصال ISP خود برای پخش محتوای فشرده با پهنای باند استفاده می‌کند.
TORRENT FRIENDLY
تورنت ها را تا جایی که دوست دارید دانلود کنید. هیچ محدودیتی وجود ندارد و واقعا سریع است!
SWITCH BUILT IN KILL
اگر اتصال اینترنت خود را قطع کنید، HiVPN اتصال را قطع می کند تا آدرس IP واقعی و اطلاعات شما لو نرود.
ایمن در برابر نشت DNS
به طور خودکار در برابر نشت DNS IPv4 و IPv6 ایمن می شود.

خرید vpn سریع

فرار از هکرها

ترافیک اینترنت خود را با رمزگذاری
ایمن کنید اتصال شما با همان رمزگذاری فوق العاده قوی AEAD که توسط سرویس های Google استفاده می شود ایمن است، بنابراین بسیار سریع است. هر فعالیت اینترنتی که از طریق HiVPN انجام می دهید رمزگذاری شده و ناشناس است.

هنگامی که از طریق وای فای عمومی به اینترنت دسترسی پیدا می کنید برای مثال، یک کافی نت، محتوای شما از طریق HiVPN در برابر استراق سمع که ممکن است در غیر این صورت از ابزارهای هک برای دریافت اطلاعات شما استفاده کند، ایمن می شود.
روشن/خاموش کردن رمزگذاری برای برخی از وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها (به زودی) معمولاً رمزگذاری ممکن است کمی سربار اضافه کند و سرعت اینترنت شما را تا حدود ۳۰ درصد کاهش دهد، اما رمزگذاری استفاده شده توسط HiVPN ترافیک اینترنت شما را در نانوثانیه رمزگذاری می‌کند و تأثیری ندارد. سرعت اینترنت شما

خرید vpn سریع

بسیاری از ویژگی های عالی دیگر

این بدون اتصال است!
این فوق العاده است. یعنی HiVPN همیشه روشن است. برخلاف VPN که باید آن را راه اندازی کنید، ۱۰ ثانیه صبر کنید تا متصل شود، سپس بعد از اتمام کار آن را خاموش کنید. HiVPN همیشه کار می کند، و همراه با انعطاف پذیری فیلترهای سفارشی برای تقسیم ترافیک اینترنت شما و هدایت آن به کشورهای مختلف به طور همزمان، هرگز نیازی به خاموش کردن آن ندارید.

علاوه بر این، بر خلاف VPN سنتی، HiVPN به طور خودکار هنگام حرکت بین اتصالات اینترنت WiFi/LTE/Ethernet پرسه می‌زند و اگر اتصال خود را از دست بدهید، HiVPN زمانی که اینترنت شما قطع شود از سر گرفته می‌شود.
فیلتر سفارشی
فیلترها را به گونه‌ای تنظیم کنید که در مکان‌های مختلف به طور هم‌زمان باشند، برای مثال می‌توانید برای یک وب‌سایت ایالات متحده و برای وب‌سایت دیگر ژاپن باشید. علاوه بر این، می‌توانید هر برنامه‌ای را روی رایانه‌تان تغییر مسیر دهید تا از کشور دیگری عبور کند، یا ترافیک را از طریق یک درگاه یا آدرس IP دیگر هدایت کنید، ترافیک و پورت‌های خاصی را مسدود کنید و برخی دیگر را نادیده بگیرید، و از علامت‌های عام برای فیلتر کردن پیچیده‌تر استفاده کنید.

خرید vpn سریع
فهرست فرآیند
در یک نگاه ببینید چه برنامه هایی در رایانه شما به اینترنت دسترسی دارند و به کجا می روند. می توانید از این برای ایجاد قوانینی برای تغییر مسیر وب سایت ها یا مسدود کردن فرآیندهای ناشناخته استفاده کنید. (به زودی)
SPEED TESTS
تست‌های سرعت داخلی به‌طور خودکار به شما کمک می‌کنند سریع‌ترین سرورها را بر اساس سرعت آپلود/دانلود و تأخیر انتخاب کنید، یا می‌توانید خودتان آن‌ها را انتخاب کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : شهریور ۶, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…