خرید vpn دبی

۴.۹/۵ - (۱۱ امتیاز)

خرید vpn دبی

آیا به استفاده از VPN در امارات فکر می کنید؟ می خواهید بدانید که آیا باید و از کدام استفاده کنید؟ HiVPN بهترین VPN ها را برای امارات و دبی به شما نشان خواهیم داد تا بتوانید به وب و خدمات VoIP مانند Skype و WhatsApp دسترسی داشته باشید.

خرید vpn دبی

اگر قبلاً در امارات متحده عربی زندگی می کنید، احتمالاً می دانید که VPN ها به عنوان وسیله ای برای دسترسی به وب سایت ها و برنامه های مسدود شده، از جمله Skype و WhatsApp یا اتصال به Netflix ایالات متحده و سایر خدمات پخش، چقدر محبوب هستند.

در اینجا، ما نگاهی به بهترین VPN ها برای دبی یا جاهای دیگر در امارات می اندازیم. ما برخی از نگرانی های رایج در مورد استفاده از VPN در امارات متحده عربی را بررسی می کنیم و سعی می کنیم برخی از تصورات غلط در مورد مسائل حقوقی استفاده از شبکه خصوصی مجازی را روشن کنیم.

خرید vpn دبی

  HIVPN را دریافت کنید

سفر به امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و دبی به طور فزاینده ای رایج است. اگر برای کسب و کار یا برای تفریح ​​خود را در آنجا پیدا کردید، ممکن است از دسترسی به تعداد زیادی از وب سایت ها کمی ناامید شوید.

سرویس های VoIP مانند اسکایپ و واتس اپ و همچنین سایت های قمار مانند Betfair و چندین صفحه ویکی پدیا مسدود شده اند. سازمان تنظیم مقررات مخابرات کشور سانسور شدید اینترنت را در سراسر جهان اعمال می کند.

تا حدودی تعجب آور است که TRA در مورد اینکه چه سایت هایی و چرا مسدود شده اند بسیار شفاف است. اگر می خواهید به سایت ها و برنامه های مسدود شده مانند اسکایپ در امارات متحده عربی دسترسی داشته باشید، به VPN نیاز دارید، اگرچه بسیاری از آنها کار نمی کنند.

خرید vpn دبی

بهترین VPN ها برای امارات و دبی در یک نگاه

ما در اینجا مهمترین ویژگی های VPN های برتر را مقایسه کرده ایم. ترجیح می دهید بررسی های عمیق را بخوانید؟

چگونه بهترین خدمات VPN را برای امارات انتخاب کردیم

ما مجموعه خاصی از معیارها را شناسایی کردیم تا توصیه های خود را برای بهترین VPN ها برای دبی و بقیه امارات ایجاد کنیم. به ویژه، کسانی که در حال حاضر در امارات متحده عربی هستند باید از VPN استفاده کنند که به آنها امکان دسترسی ایمن به تعداد زیادی از وب سایت های مسدود شده و خدمات VoIP را بدون نگرانی در مورد نشت داده ها که نشان می دهد به چه وب سایت ها یا خدماتی دسترسی دارند، داشته باشند.

خرید vpn دبی

سرویس‌های VPN که ما تشخیص دادیم برای کاربران VPN امارات متحده عربی و دبی بهترین هستند، همه با معیارهای زیر مطابقت دارند:

 • رمزگذاری خوب
 • بدون گزارش ترافیک
 • تعداد زیادی سرور
 • حفاظت از نشت DNS

به عنوان یک امتیاز اضافی، ما همچنین بر هر سرویسی که از مبهم سازی برای پنهان کردن این واقعیت استفاده می کند که شما اصلاً از VPN استفاده می کنید نیز تأکید کردیم. در زیر به جزئیات بیشتری در مورد روند آزمایش خود می پردازیم .

نکته تخصصی: برخی از سایت های VPN در امارات مسدود شده اند، بنابراین اگر هنوز آنجا نیستید، حتما قبل از سفر ثبت نام کنید.

خرید vpn دبی

بهترین VPN ها برای امارات و دبی

در اینجا لیست ما از بهترین VPN ها برای امارات و دبی است که هنوز کار می کنند:

HiVPN

HiVPN یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال امنیت اضافی هستند. این سرویس همچنین گزینه Tor over VPN را ارائه می دهد. به هر نقطه از معیارهای ما (سیاست عدم ورود به سیستم، رمزگذاری سطح بالای SSL-2048 بیتی، تنوع زیادی از سرورها) رسید. Tor شاید ایمن ترین روش برای مرور وب باشد. HiVPN سرویس خود را با Tor ترکیب می کند تا یک تجربه مرور وب بسیار امن و رمزگذاری شده را ارائه دهد، به ویژه برای کسانی که در امارات متحده عربی و دبی به آن متصل هستند.

علاوه بر این،  HiVPN دارای یک حل‌کننده نشت DNS است که برای جلوگیری از نشت DNS و همچنین یک سوئیچ کشتن اینترنت مخصوص فرآیند در صورت خرابی سرویس یا هر برنامه فردی که در حال اجراست شروع به نشت داده‌ها کند، طراحی شده است. پروتکل های OpenVPN و همچنین PPTP و L2TP/IPsec در اینجا در دسترس هستند. در حالی که HiVPN روش مبهم سازی خود را شامل نمی شود، از Obfsproxy پشتیبانی می کند. وب سایت آنها راهنمای مفیدی در مورد نحوه تنظیم این مورد از طریق سرویس آنها ارائه می دهد. این سرویس همچنین از یک ویژگی VPN مضاعف استفاده می کند که رمزگذاری را دو برابر می کند، اگرچه این امر به طور قابل درک، سرویس را کمی کند می کند.

برنامه های VPN برای Windows، MacOS، Linux، iOS و Android در دسترس هستند.

خرید vpn دبی

روش برای انتخاب بهترین VPN برای امارات

امارات متحده عربی بهترین مقصد تعطیلات و کار است. با این حال، دولت آن نیز یکی از محدودکننده ترین سیاست های مسدودسازی اینترنت را در جهان اعمال می کند. اگر در حین کار یا سفر در امارات متحده عربی می خواهید بدون محدودیت به وب رایگان دسترسی داشته باشید، یک VPN ضروری است. با در نظر گرفتن مواردی که بیشترین اهمیت را برای استفاده از VPN در امارات دارد، ما VPN ها را برای امارات با استفاده از معیارهای زیر رتبه بندی می کنیم:

 • پروتکل های رمزگذاری قوی: از آنجا که امارات به طور فعال VPN ها را مسدود می کند، هر VPN که در این کشور کار می کند باید از قوی ترین پروتکل های رمزگذاری ممکن با فناوری مبهم سازی استفاده کند که می تواند به کاربران کمک کند از شناسایی جلوگیری کنند.
 • سیاست دقیق عدم ورود به سیستم: دسترسی به برخی وب سایت ها در امارات متحده عربی ممکن است غیرقانونی باشد، به ویژه برای شهروندان امارات. هر VPN ارزش استفاده در امارات متحده عربی باید برای محافظت از هویت کاربر یک خط مشی تایید شده و سختگیرانه بدون ورود به سیستم داشته باشد.
 • محافظت در برابر نشت: با توجه به نیاز به امنیت و ناشناس بودن هنگام استفاده از VPN در امارات متحده عربی، ما VPN هایی را که در برابر همه اشکال نشت داده های رایج با VPN ها از جمله IPv4، IPv6، WebRTC و DNS محافظت می کنند، اولویت بندی کردیم.
 • سهولت استفاده: بهترین VPN ها پلاگین و بازی هستند. پس از نصب آن، به هیچ مرحله اضافی فراتر از اتصال به سرور نیاز ندارد. پیکربندی‌های نادرست می‌تواند منجر به نشت داده‌ها شود، بنابراین بهترین VPN برای امارات نباید به هیچ مرحله اضافی از کاربر نهایی نیاز داشته باشد.
 • پشتیبانی گسترده از دستگاه: برای جلوگیری از محدود شدن به یک دستگاه در حالی که در امارات هستید، یک VPN با برنامه برای هر سیستم عامل اصلی (ویندوز، macOS، iOS، Android) می خواهید.
 • دستگاه‌های همزمان: مانند پشتیبانی از سیستم‌عامل‌های مختلف، برای جلوگیری از محدود شدن به یک دستگاه و اطمینان از اینکه می‌توانید VPN خود را با خانواده به اشتراک بگذارید، یک VPN خوب برای امارات به شما این امکان را می‌دهد که به سرویس آن در چندین دستگاه به طور همزمان متصل شوید.
 • سرعت سرور سریع: هر چه سریعتر باشد بهتر است، به خصوص اگر قصد دارید از VPN خود برای پخش جریانی فیلم یا آپلود و دانلود فایل های بزرگ استفاده کنید.
 • خدمات پخش جریانی: یک VPN موثر در امارات همچنین باید محدودیت‌های محتوای جغرافیایی را در وب‌سایت‌های پخش مورد علاقه شما، از جمله Netflix، Disney+، و Amazon Prime Video دور بزند .

تحقیقات ما در مورد VPN ها گسترده است. متوجه خواهید شد که جنبه های فنی و خط مشی بسیار بیشتری برای VPN ها و ارائه دهندگان VPN وجود دارد که خوب را از بد متمایز می کند. توصیه می کنیم روش آزمایش گسترده VPN ما را بررسی کنید.

خرید vpn دبی

VPN هایی که باید در امارات متحده عربی و دبی اجتناب کنید

اگر در حال جستجو برای یافتن VPN برای استفاده در زمانی که در امارات هستید، بوده اید، احتمالاً تعدادی از آنها ظاهر می شوند که در واقع بهتر است از آنها اجتناب کنید، یا به این دلیل که در امارات کار نمی کنند یا به دلیل سابقه ای از شیوه های متحرک. خدمات VPN بد زیادی وجود دارد، اما در اینجا به طور خاص دو مورد وجود دارد که باید از آنها دوری کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : مرداد ۳۱, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…