خرید vpn اختصاصی

۵/۵ - (۱۱ امتیاز)

خرید vpn اختصاصی

با استفاده از HiVPN ، بدون به خطر انداختن حریم خصوصی و امنیت خود، از دسترسی روان به شبکه های محدود شده با IP لذت ببرید.

خرید vpn اختصاصی
IP اختصاصی چیست ؟

IP اختصاصی یک آدرس IP است که منحصراً متعلق به شماست . کاربران VPN معمولاً همه آدرس IP سرور VPN را که به آن متصل می شوند به اشتراک می گذارند. HiVPN به شما امکان می دهد یک آدرس IP اختصاصی را نیز انتخاب کنید. این منحصر به فرد است و هر بار که به اینترنت متصل می شوید یکسان می ماند. این بدان معنی است که شما از تمام مزایای VPN دسترسی نامحدود ، رمزگذاری و ناشناس بودن با یک IP واحد که فقط شما مالک آن هستید، دریافت می کنید.

خرید vpn اختصاصی

IP اختصاصی در مقابل IP اشتراکی

فقط شما می توانید از IP اختصاصی خود استفاده کنید و همیشه در تمام برنامه های HiVPN شما یکسان باقی می ماند . در مقابل، چندین کاربر از یک IP مشترک استفاده می کنند و با هر جلسه جدید تغییر می کند.

از یکی از سرورهای مشترک IP NoSpy ما برای بازی، پخش جریانی و دانلود P2P فوق العاده سریع، ایمن و بدون محدودیت استفاده کنید. برای دسترسی به شبکه های محدود شده با IP یا انجام تراکنش های آنلاین بدون تأیید امنیتی اضافی، به IP اختصاصی خود تغییر دهید.

خرید vpn اختصاصی

سیستم IP اختصاصی مبتنی بر توکن ما چگونه کار می کند

آیا نگران هستید که یک IP اختصاصی به شما کمک کند؟ نکن! این هرگز در مورد HiVPN صدق نخواهد کرد!

ما نمی دانیم IP اختصاصی شما چیست. ما حتی آن را به حساب HiVPN شما پیوند نمی دهیم. ما آن را به یک نشانه تصادفی پیوند می‌دهیم که فقط شما می‌توانید با دریافت افزونه IP اختصاصی خود آن را ایجاد کنید. ما رمز شما را به محض بازخرید آن از سرورهایمان پاک می کنیم. به این ترتیب ما به خط مشی No Logs خود متعهد هستیم .

فقط یک بار توکن خود را در تمام برنامه های HiVPN خود فعال کنید، و همیشه با یک ضربه از اتصال به IP اختصاصی خود فاصله خواهید داشت. از آنجایی که ما توکن شما را به حساب HiVPN شما متصل نمی کنیم، هنگام نصب یا نصب مجدد هر یک از برنامه های ما ، دوباره به آن نیاز خواهید داشت . آن را ایمن نگه دارید زیرا اگر آن را از دست بدهید، برای همیشه از بین رفته است.

برو جلو! بدون در نظر گرفتن موقعیت فیزیکی خود، یک IP اختصاصی مبتنی بر ایالات متحده، آلمان، فرانسه، بریتانیا یا کانادا دریافت کنید و بدون افشای هویت یا فعالیت های اینترنتی خود به شبکه های محدود شده IP دسترسی داشته باشید !

خرید vpn اختصاصی

مزایای IP اختصاصی

سایت‌های امنی مانند بانک‌ها، فروشگاه‌های آنلاین و پلت‌فرم‌های معاملاتی دوست ندارند شما را بین آدرس‌های IP پرتاب کنید. وقتی این کار را انجام دهند، می توانند حساب شما را مسدود کنند.

به جای آن از IP اختصاصی HiVPN خود برای انجام تراکنش های ایمن و خصوصی در همه دستگاه ها استفاده کنید. شما مشکوک نخواهید شد زیرا هر بار از همان IP به حساب خود دسترسی خواهید داشت.

با IP اختصاصی خود هشدارهای امنیتی و محدودیت های حساب را دور بزنید.

هیچ کس هرگز نگفت: “من عاشق حل کردن CAPTCHA هستم!” هنگامی که از یک IP مشترک استفاده می کنید، تأیید امنیتی بیشتری دریافت می کنید زیرا وب سایت ها فکر می کنند شما یک ربات هستید.

زندگی دیجیتال خود را آسان تر کنید و IP اختصاصی HiVPN خود را دریافت کنید. فقط شما می‌توانید از آن استفاده کنید، بنابراین هیچ پرچمی با کنترل‌های امنیتی وب‌سایت بلند نمی‌شود.

خرید vpn اختصاصی

ما می دانیم که شما انسان هستید. دیگر مجبور نباشید آن را ثابت کنید!

فقط یک IP ثابت می تواند شما را به شبکه شرکتی محدود شده با IP دسترسی دهد. با افزونه IP اختصاصی ما، حریم خصوصی، امنیت و یک IP ثابت، همه در یک را دریافت کنید.

فقط از سرپرست شبکه خود بخواهید IP اختصاصی HiVPN شما را در لیست سفید قرار دهد و با خط مشی بدون ثبت نام تزلزل ناپذیر ما به طور ناشناس از خانه به کار خود ادامه دهید. رمزگذاری ۲۵۶ بیتی AES نشکن ما داده ها و ارتباطات شرکت شما را در برابر مزاحمان مخرب ایمن نگه می دارد.

از آسایش خانه خود – ایمن و خصوصی – به شبکه شرکت خود متصل شوید.

شما VPN خود را روشن می کنید تا انجمن های Reddit را به صورت ناشناس مرور کنید، فقط متوجه می شوید که IP مشترک شما را ممنوع کرده اند. احتمالاً به این دلیل است که شخص دیگری هنگام استفاده از همان IP شرایط سایت را نقض کرده است.

خرید vpn اختصاصی

از تنبیه شدن به خاطر رفتار بد دیگران دست بردارید! IP اختصاصی خود را دریافت کنید که دیگران نتوانند از آن استفاده کنند یا سوء استفاده کنند.

به این ترتیب، با IP اختصاصی HiVPN مسئولیت کامل حریم خصوصی ، امنیت و شهرت آنلاین خود را بر عهده خواهید داشت.

در صورتی که دستگاه های اینترنت اشیا شما به اینترنت باز باشند، خزنده های سایبری می توانند فیدهای نظارت تصویری شما را جاسوسی کنند یا با تنظیمات ترموستات شما بازی کنند.

یک IP اختصاصی دریافت کنید و آن را در لیست سفید دستگاه های IoT خود قرار دهید. از این طریق فقط شما می توانید به دستگاه های IoT خود دسترسی داشته باشید و آن ها را کنترل کنید. ما همچنین اتصال شما را رمزگذاری می‌کنیم تا زمانی که فیدهای زنده خود را بررسی می‌کنید هیچ کس نتواند نگاهی گذرا کند.

دستگاه های خانه هوشمند خود را به IP اختصاصی خود محدود کنید و از خزنده های سایبری و مجرمان جلوگیری کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : مرداد ۳۱, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…