خرید دسترسی vpn

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

خرید دسترسی vpn

HiVPN  رویکردی بی‌طرفانه به توصیه‌های ما دارد. هنگامی که از پیوندهای ما برای خرید محصولات استفاده می کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم اما این به هیچ وجه بر استقلال تحریریه ما تأثیر نمی گذارد.

خرید دسترسی vpn

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) از دهه ۱۹۹۰ وجود داشته اند. کسب‌وکارها از VPN استفاده می‌کردند تا هنگام آنلاین بودن، اتصال ایمن را برای کارگران راه دور فراهم کنند. اشتراک VPN شخصی بسیار کمی وجود داشت.

امروزه، با این حال، Cloudnet گزارش می دهد که تقریبا یک سوم کاربران اینترنت از VPN استفاده می کنند. به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، استفاده از VPN حتی بیشتر شد و انتظار می‌رود که بازار VPN در سال ۲۰۲۷ از ۹۲ میلیارد دلار فراتر رود.

VPN ها برای کمک به رمزگذاری داده های شما در هنگام استفاده از اینترنت وجود دارند. طبق گفته Cloudnet، ۴۹٪ از کاربران VPN ها را برای امنیت عمومی انتخاب می کنند، در حالی که ۳۱٪ از کاربران از طریق VPN به Wi-Fi عمومی متصل می شوند.

خرید دسترسی vpn

برخی از پاسخ دهندگان اعتراف کردند که از VPN برای دور زدن محدودیت های اینترنت مدرسه یا محل کار استفاده می کنند. دلیل آن این است که VPN ها از چشمان کنجکاو ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) و دیگرانی که می توانند فعالیت های شما را در وب ردیابی کنند، پوشش می دهد.

با این حال، همه VPN ها یکسان نیستند. با استانداردها و قوانین کمی برای تنظیم آنها، تشخیص اینکه کدام شرکت ها ارزش وقت و هزینه شما را دارند دشوار است.

راهنمای ما بهترین خدمات VPN سال ۲۰۲۲ را به شما نشان می دهد و به شما کمک می کند تا سرویس مناسب خود را انتخاب کنید. برای آشنایی با ویژگی های امنیتی VPN های دارای رتبه برتر، مانند HiVPN ادامه مطلب را بخوانید.

خرید دسترسی vpn

بهترین VPN ها در جزئیات

HiVPN

طرفداران

 • دسترسی به حدود ۳۰۰ سرور در ۹۴ کشور
 • موقعیت جزایر ویرجین بریتانیا

منفی

 • قیمت بالاتر از میانگین در بین VPN های موجود در رتبه بندی ما
 • فقط به پنج دستگاه اجازه می دهد تا به طور همزمان متصل شوند

HiVPN:در رتبه بندی بهترین VPN های سال ۲۰۲۲، HiVPN ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد، تا حدی به این دلیل که شما به بیش از ۳۰ سرور در ۹۴ کشور دسترسی دارید.

HiVPN همچنین در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است، به این معنی که مشمول قرارداد اشتراک گذاری اطلاعات Five Eyes بین ایالات متحده، کانادا، استرالیا، بریتانیا و نیوزیلند نیست. این ارائه دهنده برتر VPN با تمام سیستم عامل های اصلی و همچنین بسیاری از پلت فرم های رسانه های اجتماعی و خدمات پخش کار می کند. علاوه بر این، تونل تقسیم و سایر ویژگی های مفیدی که برخی از رقبا ندارند ارائه می شود. یکی از معایب این است که شما فقط می توانید پنج دستگاه را به طور همزمان وصل کنید، بنابراین HiVPN ممکن است بهترین انتخاب برای خانواده های پرجمعیت نباشد

طرفداران

 • حریم خصوصی اضافی توسط Double VPN ارائه شده است
 • آدرس IP اختصاصی موجود است

منفی

 • فقط شش اتصال همزمان

خرید دسترسی vpn

VPN چیست؟

VPN یا شبکه خصوصی مجازی، نرم افزاری است که فعالیت های آنلاین شما را از ارائه دهنده خدمات اینترنتی (ISP) و هکرهایی که ممکن است بخواهند از شما جاسوسی کنند یا اطلاعات شخصی شما را بدزدند، پنهان می کند.

بدون VPN، یک دستگاه متصل به اینترنت مانند لپ‌تاپ یا تبلت ، ترافیک رمزگذاری نشده را از طریق سرورهای ISP شما ارسال می‌کند، به این معنی که ISP شما می‌داند که شما به‌صورت آنلاین چه می‌کنید. به علاوه، اطلاعاتی که ارسال می‌کنید در برابر رهگیری آسیب‌پذیر هستند.

یک VPN این مشکل را با هدایت کردن ترافیک اینترنت شما از طریق شبکه سرورهای خود ابتدا حل می کند تا هرگونه اطلاعاتی را که می تواند برای شناسایی شما استفاده شود پنهان کند. این بدان معنی است که وقتی از VPN استفاده می کنید، می توانید به صورت ناشناس از اینترنت استفاده کنید.

هر دستگاه متصل به اینترنت دارای یک آدرس IP منحصر به فرد مرتبط با آن است. آدرس IP دستگاه را بسیار شبیه به اثر انگشت شناسایی می کند. علاوه بر این، یک آدرس IP معمولاً خصوصی نیست.

خرید دسترسی vpn

این بدان معنی است که شخصی می تواند از آدرس IP دستگاه شما برای ردیابی تاریخچه مرور، موقعیت جغرافیایی و سایر اطلاعات شخصی شما استفاده کند. استفاده از VPN این مشکل بالقوه را با جایگزینی آدرس IP دستگاه شما با آدرسی که سرویس VPN ارائه می دهد، حل می کند. بنابراین به جای اینکه کسی اثر انگشت دیجیتال شما را ببیند، فقط اثر انگشت ارائه دهنده VPN را می بیند.

با این حال، VPN یک راه حل کامل امنیتی آنلاین نیست. در حالی که یک شبکه خصوصی مجازی با کمک به ناشناس ماندن شما در حین استفاده از اینترنت، حریم خصوصی آنلاین بیشتری را فراهم می کند، هیچ راهی برای تضمین ناشناس بودن ۱۰۰٪ وجود ندارد. این به سادگی امکان پذیر نیست. با این حال، یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ حریم خصوصی آنلاین هنگام استفاده از وب، اشتراک در یک سرویس VPN است.

همچنین بدانید که تهدیدات امنیت سایبری آنلاین دیگری وجود دارد که VPN به هیچ وجه شما را در برابر آنها محافظت نمی کند. به ویژه، یک VPN از آلوده کردن رایانه شما بدافزارهایی مانند ویروس ها و باج افزارها جلوگیری نمی کند. برای این کار به نرم افزار آنتی ویروس نیاز دارید . یک مدیر رمز عبور خوب نیز برای حفظ امنیت آنلاین شما مهم است.

خرید دسترسی vpn

VPN چگونه کار می کند؟

VPN فعالیت آنلاین شما را با رمزگذاری ترافیک اینترنت شما پنهان می کند. تونلی بین لپ‌تاپ ، تبلت یا سایر دستگاه‌های متصل به اینترنت و سرور اینترنتی که توسط ISP شما اجرا می‌شود را تصور کنید .

هر کاری که به صورت آنلاین انجام می دهید – بازدید از یک وب سایت، جستجو، پخش ویدیو و غیره – از طریق این تونل به این سو و آن سو می رود. از آنجایی که تونل مستقیماً دستگاه شما و سرور ISP شما را به هم مرتبط می کند، فعالیت های آنلاین شما به طور بالقوه برای ISP یا یک هکر قابل مشاهده است. مردم نه تنها می توانند کارهایی که شما به صورت آنلاین انجام می دهید را ببینند، بلکه می توانند رمز عبور و سایر اطلاعاتی را که از طریق تونل به ISP ارسال می کنید، رهگیری کنند.

VPN با رمزگذاری درخواست اینترنتی شما و ارسال آن به سرور VPN، این فرآیند را ایمن تر می کند. سپس VPN درخواست شما را از طریق یک تونل امن به عنوان ترافیک یکی از آدرس‌های IP VPN به سرور ISP ارسال می‌کند. سرور ISP نتیجه جستجو یا وب سایت مورد نظر شما را واکشی می کند و آن را به سرور VPN می فرستد، جایی که رمزگذاری نشده و برای شما ارسال می شود. از آنجایی که VPN جستجوی اینترنتی شما را برای شما ارتباط می دهد، هیچ کس نمی تواند آن جستجو را با شما یا دستگاه های شما مرتبط کند.

خرید دسترسی vpn

چگونه یک VPN داده های شما را ایمن نگه می دارد؟

مهمترین وظیفه VPN این است که فعالیت اینترنتی، هویت و موقعیت مکانی شما را خصوصی نگه دارد. این کار از ISP ، تبلیغ‌کنندگان و هکرهای شما جلوگیری می‌کند تا آنچه را که آنلاین انجام می‌دهید مشاهده و ردیابی کنند. همچنین مانع از آن می‌شود که یک دولت یا سازمان محدودکننده کاری را که می‌خواهید به صورت آنلاین انجام دهید مسدود کند.

بنیاد Electronic Frontier ، یک سازمان غیرانتفاعی که از حفظ حریم خصوصی کاربران و آزادی بیان آنلاین دفاع می کند، توضیح می دهد: “هنگام استفاده از VPN، ترافیک اینترنت خود را قبل از رسیدن به مقصد خود در اینترنت از سرورهای ارائه دهنده VPN عبور می دهید .” “ISP شما می بیند که شما در حال اتصال به یک ارائه دهنده VPN هستید، اما نمی تواند ببیند که در نهایت به چه چیزی متصل می شوید. درک این موضوع مهم است زیرا شما کل فعالیت اینترنت خود را در معرض ارائه دهنده VPN قرار می دهید و تغییر اعتماد شما از ISP به VPN.

VPN را به عنوان یک تونل خصوصی بین خود و وب سایتی که می خواهید بازدید کنید، در نظر بگیرید. برای ایجاد این تونل، یک VPN از چندین نوع فناوری استفاده می کند که یکی از آنها رمزگذاری AES 256 بیتی است. این نوع رمزگذاری داده های شما را در یک سر تونل درهم می کند و در سمت دیگر آن را از حالت رمز خارج می کند. به گفته غول فناوری IBM ، رمزگذاری AES آنقدر امن است که توسط دولت ایالات متحده استفاده می شود.

خرید دسترسی vpn

آیا به VPN نیاز دارم؟

VPN ها برای موارد زیر خوب هستند:

 • هنگام استفاده از شبکه Wi-Fi عمومی از رمزهای عبور و حریم خصوصی خود محافظت کنید
 • هنگامی که از راه دور کار می کنید به شبکه کارفرمای خود متصل شوید
 • جلوگیری از مشاهده سابقه جستجو و استفاده از داده توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت شما
 • نگه داشتن ISP شما از کاهش یا کاهش سرعت اینترنت شما
 • پنهان کردن مکان و هویت خود در زمانی که در یک کشور محدود کننده هستید

خرید دسترسی vpn

VPN ها برای موارد زیر خوب نیستند:

 • جلوگیری از آلوده شدن دستگاه های خود توسط بدافزارها و ویروس ها
 • ارائه ناشناس بودن کامل آنلاین
 • دسترسی به خدمات پخش یا سایر محتوای مبتنی بر اشتراک بدون حساب

اگر می‌خواهید لپ‌تاپ ، تبلت یا دستگاه‌های خود را در برابر هکرها در حالی که به شبکه Wi-Fi عمومی متصل هستند محافظت کنید، به یک VPN نیاز دارید . همچنین برای دسترسی به وب‌سایت‌های سانسور شده توسط کشوری که در آن قرار دارید یا زمانی که می‌خواهید به نظر از مکان فیزیکی دیگری متصل شوید، به یک VPN نیاز دارید.

برای اکثر مردم، VPN برای حفظ حریم خصوصی هنگام استفاده از نقاط مهم Wi-Fi عمومی مهم است. کمیسیون تجارت فدرال (FTC) خاطرنشان می کند که شبکه های وای فای عمومی ایمن نیستند و رهگیری داده های شما را برای یک هکر با تجهیزات مناسب آسان می کند.

برای حفاظت بیشتر از حریم خصوصی، مشترک شدن در سرویس حفاظت از سرقت هویت را در نظر بگیرید . و مطمئن شوید که رتبه بندی ما از بهترین ارائه دهندگان خدمات اینترنتی را برای یافتن ISP که برای شما بهترین است را ببینید.

خرید دسترسی vpn

نحوه انتخاب VPN

از آنجایی که اطلاعات شخصی را به یک VPN می سپارید، در انتخاب سرویس VPN به اندازه یک شرکت امنیت خانه دقت کنید. هنگام انتخاب VPN، به موارد زیر توجه کنید:

 • چه ویژگی هایی نیاز دارید
 • از چه دستگاه هایی با آن استفاده خواهید کرد
 • کاری که می خواهید با آن انجام دهید
 • چقدر هزینه دارد

خرید دسترسی vpn

برای درک اینکه چه چیزی یک VPN قابل اعتماد را می سازد، مفید است ابتدا نحوه عملکرد این فناوری را درک کنید. به گفته FTC ، هنگامی که از یک برنامه VPN استفاده می کنید، داده های ارسال شده از تلفن شما – چه داده های مرور شما یا برنامه هایی که استفاده می کنید  از طریق سرورهایی که در جای دیگری قرار دارند هدایت می شوند .

“یک برنامه VPN می تواند باعث شود ترافیک از تلفن شما به وب سایتی که بازدید می کنید به نظر برسد که از سروری می آید که توسط ارائه دهنده VPN اداره می شود، نه مستقیماً از تلفن شما. برخی از برنامه های VPN همچنین داده های ارسال شده بین تلفن شما و سرور VPN را رمزگذاری می کنند. ”

در زیر، ما در مورد ملاحظات بیشتر هنگام انتخاب یک ارائه دهنده VPN صحبت می کنیم. ما همچنین به شما کمک می کنیم تا بفهمید VPN چیست ، VPN چگونه کار می کند ، و چگونه VPN را دریافت و راه اندازی کنید .

خرید دسترسی vpn

به چه ویژگی هایی نیاز دارید؟

این عوامل دیگر را هنگام ارزیابی یک شرکت VPN در نظر بگیرید:

سیاست حفظ حریم خصوصی: FTC می گوید که اگر از یک برنامه VPN برای خصوصی نگه داشتن ترافیک اینترنت خود استفاده می کنید، شرایط و ضوابط برنامه و سیاست حفظ حریم خصوصی آن را بررسی کنید تا ببینید آیا اطلاعات را با اشخاص ثالث مانند تبلیغ کنندگان به اشتراک می گذارد (و اگر چنین است، کدام یک ).

گزارش های داده: همچنین به دنبال خط مشی شرکت VPN در مورد ثبت داده ها باشید که اغلب در خط مشی رازداری آن گنجانده شده است. معمولاً دو نوع داده وجود دارد که ممکن است جمع آوری شود. نوع اول، گزارش اتصال شما است که ممکن است شامل اطلاعاتی مانند آدرس IP که برای اتصال از آن استفاده می کنید،

وب سایت هایی که بازدید می کنید، مدت زمانی که متصل هستید و سرورهای VPN که به آنها متصل می شوید باشد. معمولا (اما نه همیشه) یک VPN با خط مشی zero-log این اطلاعات را ثبت نمی کند. VPN ها اغلب حداقل داده های کاربر (مانند نام کاربری و آدرس ایمیل شما) و برخی از داده های گزارش مانند برنامه VPN که استفاده می کنید و گزارش های خرابی را به نام عیب یابی و تجربه کاربر پیگیری می کنند.

خرید دسترسی vpn

اندی ماکسول، نویسنده وبلاگ، TorrentFreak ، می‌گوید که VPN‌ها می‌توانند توسط دادگاه برای تحویل جزئیات مشتریان خود دستور داده شوند، اما همیشه ساده نیست. به گفته مکسول، VPN های خوب سیاهه های مربوط به خود را حمل نمی کنند. با این حال، در صورت وجود هرگونه جریان مشکوک رویدادها یا فعالیت های مشابه که می تواند مستلزم درخواست دولتی باشد، بهتر است بدانید VPN شما در سیاهه های داده کجا قرار دارد.

کشور حوزه قضایی: کشوری که دفتر مرکزی VPN در آن قرار دارد، تعیین می کند که VPN از نظر قانونی باید چه اطلاعاتی را وارد کند، و همچنین می تواند بر میزان آسانی که دولت می تواند آن اطلاعات را در اختیار بگیرد، تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، پنج کشور متعلق به اتحاد پنج چشم (استرالیا، کانادا، نیوزلند، ایالات متحده و بریتانیا) توافق نامه ای برای همکاری با یکدیگر برای نظارت و تبادل اطلاعات دارند.

پروتکل های VPN: اگر دوباره به VPN به عنوان یک تونل فکر کنید، یک پروتکل VPN مانند نقشه های تونل است. اکثر VPN ها به طور خودکار بهترین پروتکل را برای نیازهای شما انتخاب می کنند، اگرچه کاربران پیشرفته ممکن است بخواهند پروتکل خاصی را انتخاب کنند. بهترین پروتکل های VPN در حال حاضر شامل OpenVPN و L2TP هستند که از پروتکل های قدیمی تر مانند PPTP ایمن تر هستند. در مورد اینکه کدام پروتکل VPN بهترین است از HiVPN ، سرویس VPN با رتبه برتر ما، بیشتر بیاموزید .

خرید دسترسی vpn

Kill switch: اگر اتصال VPN شما قطع شود، اطلاعات شما دیگر امن نیست. سوئیچ kill با مسدود کردن اتصال اینترنت شما در صورت بروز این اتفاق، از نشت تصادفی هر داده ای جلوگیری می کند. هنگامی که VPN شما دوباره کار می کند، ویژگی اتصال خودکار آن فورا اتصال اینترنت شما را بازیابی می کند.

تعداد آدرس های IP: آدرس IP شماره ای است که رایانه (یا دستگاه تلفن همراه) و مکان فعلی آن را شناسایی می کند. یک سرویس VPN آدرس IP واقعی شما را با یکی از آدرس های خود جایگزین می کند تا هویت شما را پنهان کند. نقطه ضعف اشتراک‌گذاری آدرس‌های IP این است که یک کاربر دیگر شرایط خدمات وب‌سایت را نقض کرده باشد. اگر اقدامات آن کاربر منجر به مسدود شدن آدرس IP شود، زمانی که نوبت شما برای استفاده از آدرس IP باشد، توسط سرویس یا وب سایت مسدود می شوید. استفاده از یک سرویس VPN با تعداد زیادی آدرس IP، احتمال این اتفاق را به حداقل می رساند.

خرید دسترسی vpn

تعداد سرور و تعداد مکان های سرور: هر دوی اینها می توانند بر سرعت آنلاین شما تأثیر بگذارند. برای سرعت دانلود سریع‌تر، می‌خواهید از سروری استفاده کنید که از نظر جغرافیایی به شما نزدیک است و توسط کاربران VPN بیش از حد بارگیری نمی‌شود.

مکان‌های کشور: این به مکان‌هایی که سرورهای VPN در آن هستند، اشاره دارد، نه مکان‌هایی که VPN در آن کار می‌کند. ممکن است بخواهید یک کشور خاص را برای رفع انسداد محتوای دارای محدودیت جغرافیایی انتخاب کنید یا یک شبکه سرور از نظر فیزیکی به شما نزدیک باشد تا سرعت بیشتری داشته باشد.

IP استاتیک در دسترس : هنگامی که به یک سرویس VPN وارد می شوید، معمولاً آدرس IP شما را با یکی از سرورهای VPN خود جایگزین می کند و هر بار به طور تصادفی یک آدرس IP متفاوت را به شما اختصاص می دهد. گاهی اوقات استفاده از یک آدرس IP در هر بار سودمند است که به آن آدرس IP ثابت یا اختصاصی می گویند. این اغلب ارتقاء اشتراک ماهانه شماست

خرید دسترسی vpn

برای چه دستگاه هایی به VPN نیاز دارید؟

تعداد دستگاه‌های پشتیبانی‌شده: اشتراک‌های VPN معمولاً چندین اتصال همزمان را امکان‌پذیر می‌کنند، که اگر می‌خواهید همزمان بیش از یک دستگاه را وصل کنید، لازم است. این محدودیت فقط شامل دستگاه‌هایی می‌شود که در حال حاضر به VPN متصل هستند، نه کل تعداد نصب VPN روی آنها. برخی از ارائه دهندگان VPN از روترها نیز پشتیبانی می کنند. روتر به عنوان یک دستگاه حساب می شود و داده های هر دستگاه متصل به شبکه Wi-Fi خانگی شما را ایمن می کند. این به ویژه زمانی مفید است که مانیتور کودک و سایر دستگاه‌های دارای Wi-Fi فعال داشته باشید که نمی‌توانند برنامه‌ها را دانلود کنند.

گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها: اکثر سرویس‌های VPN دارای برنامه‌های iOS و Android هستند که می‌توانید مستقیماً در تلفن یا رایانه لوحی خود دانلود کنید .

رایانه‌ها: پشتیبانی از سیستم‌عامل‌های Windows و Mac جهانی است و پشتیبانی از لینوکس رایج است و نصب VPN را در اکثر لپ‌تاپ‌ها آسان می‌کند. برخی از ارائه‌دهندگان VPN حتی برنامه‌هایی برای Chromebooks دارند. یک جایگزین برای یک برنامه دسکتاپ، یک افزونه مرورگر است، اگرچه ویژگی‌های امنیتی این برنامه‌ها می‌تواند با برنامه اصلی دسکتاپ متفاوت باشد. افزونه های مرورگر برای کروم و فایرفاکس رایج ترین هستند.

خرید دسترسی vpn

برای چه کاری می خواهید از VPN استفاده کنید؟

پخش جریانی: همه VPN ها با همه سرویس های پخش کار نمی کنند، بنابراین مطمئن شوید که آیا VPN مورد نظر شما سازگار است، اگر پخش برای شما مهم است یا خیر. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پخش جریانی، از جمله اطلاعات مربوط به بهترین شرکت‌های زنده و درخواستی، به راهنمای خدمات پخش جریانی ما مراجعه کنید .

به اشتراک گذاری فایل: به اشتراک گذاری فایل های بزرگ، انجام پشتیبان گیری ابری بزرگ، یا به روز رسانی بازی های چند نفره برخی از دلایلی است که ممکن است بخواهید از شبکه P2P یا کلاینت تورنت استفاده کنید. اکثر بهترین VPN ها از برنامه های قانونی P2P پشتیبانی می کنند.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : مرداد ۲۸, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…