بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

«متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این حال، آواتارهایی که کاربران را نشان می‌دهند، فقط نیم تنه‌های متحرک هستند، زیرا هنوز به آنها پا داده نشده است. در این اطلاعیه اخیر، این شرکت تأیید کرده است که آواتارها به زودی با پاها عرضه خواهند شد. با ادامه این پست HiVPN همراه باشید.

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

با این حال، برای متا بسیار شرم آور بود که آشکار شد که پاهای آواتار نشان داده شده در طول رویداد در Horizon Worlds نمایش داده نشدند، بلکه قبل از آن با استفاده از تصویربرداری حرکتی متحرک شده بودند.

نکته دیگری که مورد انتقاد و تمسخر قرار می گیرد این است که هدست جدیدی که توسط متا برای کمک به شما برای لذت بردن از این تجربه مجازی کل بدن معرفی شده است، ۱۴۹۹ دلار را به شما کاهش می دهد.

ممکن است فکر کنید که اینها فقط دردسرهای فزاینده ایجاد یک متاورس هستند. نه واقعا. Metaverses اینجا هستند، از بازی محبوب Roblox گرفته تا دفاتر مجازی، و هزاران دلار برای امتحان کردن آن‌ها از شما پول نمی‌گیرند.

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

فضاهای مجازی برای بازی در متاورس

برخی از محبوب ترین بازی های آنلاین جهان در حال حاضر در متاورس انجام می شوند. اگرچه می‌توان آن‌ها را بدون هدست بازی کرد، اما پوشیدن یکی از آن‌ها تجربه همه‌جانبه‌تری را ارائه می‌دهد.

روبلوکس

به عنوان محبوب ترین بازی متاورس، بیش از ۴۳ میلیون کاربر Roblox می توانند نام و آواتار خود را ایجاد کنند، به یکی از «تجربه های» بی شماری برای بازی یا حرکت در آن سر بزنند و با کاربران دیگر نیز در همان تجربه ملاقات کنند.

دلیل اصلی محبوبیت Roblox این است که علیرغم آواتارهای اساسی تر، Roblox به کاربران خود اجازه می دهد بازی ها و محیط های خود را ایجاد کنند که می تواند بازیکنانی با علایق مشابه را گرد هم آورد.

در سال ۲۰۲۰، زمانی که بیماری همه گیر منجر به لغو بسیاری از کنسرت های زنده شد، بازی نشان داد که چه کارهای بیشتری می تواند انجام دهد، با برگزاری کنسرت مجازی Lil Nas X در Roblox، میلیون ها کاربر را به تجربه مجازی کشاند.

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

فورتنایت

فورتنایت که به عنوان یک بازی نبرد رویال رایگان شروع شد، فضاهایی را نیز برای تعامل کاربران با یکدیگر در نظر گرفته است و در عین حال به آن‌ها اجازه می‌دهد آواتارهای خود را با تجهیزات، سلاح‌ها و شکلک‌های به دست آمده در نبرد سفارشی کنند (اعمالی که آواتار شما می‌تواند انجام دهد) .

با پرش از نمونه کنسرت Lil Nas X در Roblox، اجراکنندگان مشهور دیگری مانند Ariana Grande، Travis Scott و Marshmello رویدادها و کنسرت هایی را در پلتفرم  Fortnite برگزار کردند.

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

زندگی دوم

اگر اتصالات تلفنی را به خاطر دارید، احتمالاً اولین پلتفرم محبوب چند نفره آنلاین، Second Life را نیز به خاطر خواهید آورد . به گفته سازنده آن، Linden Lab، این از نظر فنی یک بازی نیست ، “بدون درگیری تولید شده، بدون هدف تعیین شده”.

در واقع، بسیاری از تلاش‌های Web3 برای خرید اشیاء مجازی با ارزهای دیجیتال ممکن است برای کسانی که خرید لباس‌های سفارشی و حتی دارایی مجازی را با دلارهای واقعی در Second Life به خاطر دارند، آشنا به نظر برسد .

بازی هنوز در جریان است و Second Life به نظر می رسد دومین باد خود را در گفتمان رو به رشد متاورس دریافت می کند و تقریباً ۶۵ میلیون کاربر فعال را گزارش می دهد.

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

فضاهای مجازی برای کار در متاوره

با روش‌های کار اداری و بسیاری از تعاملات آنلاین به لطف همه‌گیری، یک ابزار جدید شکل گرفته است: فضای کاری مجازی. این فضاها یک گام فراتر از، مثلاً Slack یا Zoom، یک محیط اداری شبیه‌سازی شده را ارائه می‌دهند که به همکاران اجازه می‌دهد از طریق تماس‌های ویدیویی، صفحه‌نمایش‌های مشترک و پیام‌های داخلی کلی با یکدیگر همکاری کنند.

یک زیرمجموعه نسبتاً نوپا از متاورس، به‌طور قابل‌توجهی مقاومت زیادی در برابر کار در یک دفتر مجازی وجود داشته است، به‌ویژه از جانب کارمندانی که از نظارت بیشتر می‌ترسند. با این حال، آنها نگاهی گذرا به آنچه که آینده متاورس ممکن است در فضاهای شرکتی داشته باشد، هستند.

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

جمع آوری

کارتینگ رفتن به جلسات، هرچند به صورت مجازی، همچنان بر روی پیوندهای بزرگنمایی در طول روز برای رسیدن به جلسات خود شکست می‌دهد. حداقل، این چیزی است که Gather روی آن شرط بندی می کند.

به جای آواتارهای بیش از حد واقع‌گرایانه رندر شده سه بعدی که برای دقت چهره تلاش می‌کنند، Gather مسیر مخالف را طی کرده است و به جای آن هنر پیکسل و زیبایی دوبعدی کلی را انتخاب کرده است. می‌توانید به اتاق‌های جلسه‌تان که در آن کنفرانس ویدیویی پشتیبانی می‌شود، «پیاده‌روی» یا کارت کارت کنید، در حیاط شطرنج بازی کنید، و حتی از سگی بخواهید که شما را دنبال کند. در دنیای مجازی، یک دفتر می تواند هر چقدر که شما بخواهید حیوان خانگی باشد.

این بر خلاف این اصل عمل می‌کند که «جامعه بیشترین ارزش را از متاورس که یک پلتفرم آزاد و باز است، بسیار شبیه اینترنت است» می‌برد، که ما می‌توانیم از آن استفاده کنیم. اگر از طرفداران زیبایی شناسی بازی ۸ بیتی هستید، Gather را امتحان کنید.

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

موزیلا هاب

Hubs موزیلا به کاربران اجازه می دهد فضاهای مختلفی را برای کار، یادگیری، تجمع و بازی ایجاد کنند. Hubs یک فضای مجازی سه بعدی است که به کاربران امکان می دهد با سایر همکاران و همتایان خود ارتباط و همکاری داشته باشند و گزینه هایی برای ارائه و اشتراک گذاری کار به صورت مجازی در یک اتاق به دلخواه شما وجود دارد. در این کار کارت رفتن وجود ندارد، اما ممکن است یکنواختی جلسات Zoom را از بین ببرد.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : آبان ۱, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…