برنامه HiVPN Legacy برای ویندوز

۵/۵ - (۴ امتیاز)

HiVPN Legacy برای ویندوز های قدیمی منتشر شد.

در آگوست سال ۲۰۰۱ اولین نسخه از سیستم عامل ویندوز XP معرفی شد. این سیستم عامل فاقد ویژگی های حرفه ای سرور بود اما هر آنچه که یک سیستم کاری و یا خانگی نیاز داشت را در اختیار کاربران قرار می داد.پایداری بسیار بالا، افزایش کیفیت رابط کاربری و گرافیکی، فرآیند آسان اضافه کردن سخت افزار، امنیت بالاتر و پشتیبانی بهتر از جمله ویژگی های آن بود.

بیش از ۱ میلیارد نسخه از ویندوز XP فروخته شد و این ویندوز به عنوان محبوب ترین سیستم عامل تاریخ شناخته می شود. پس از آن مایکروسافت بسیار تلاش کرد که کاربران از نسخه های جدید ویندوز استفاده کرده و XP را کنار بگذارند اما همچنان پس از ۱۵ سال شاهد استفاده ی آن در برخی از کامپیوترها هستیم!

 

در اکثر ویندوزها مانند XP و Windows 7 RTM – Windows Vista به دلیل قدیمی بودن دستگاه اکثر برنامه های جدید قابل استفاده نمیباشد ، بیشتر کاربران از این گله دارند که چرا برنامه اصلی HiVPN روی این ویندوز ها اجرا نمیشود .که این مشکل به قدیمی بودن نسخه ویندوز برمیگردد.

حال با توجه به اینکه ما برای کاربران خود ارزشمندیم یک نسخه بنام HiVPN Legacy طراحی کرده ایم که روی نسخه های پایین ویندوز به خوبی جواب میدهد.  اگر ویندوز شما قدیمی است و برنامه اصلی HiVPN روی ویندوز شما نصب نمیشود سایت HiVPN نسخه جدیدی از برنامه HiVPN Legacy برای ویندوزهای قدیمی را ارائه کرده است.

سازگار با ویندوزهای:

  • Windows XP SP3
  • Windows Vista
  • Windows 7 RTM

این نسخه پروتکل های PPTP – L2TP – IKEV2 – OpenVPN – Openconnect را پشتیبانی میکند.  در صورتی که ویندوز شما از برنامه اصلی HiVPN پشتیبانی نمیکند شما میتوانید این نسخه را دانلود و نصب کنید.

دانلود مستقیم HiVPN Legacy

مشاهده صفحه اصلی برنامه ویندوز HiVPN

اگر شما از ویندوز های نسخه جدید استفاد میکنید بهتر از نسخه اصلی برنامه HiVPN را که از امکانات و مزایای بیشتری برخوردار است استفاده کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : تیر ۱, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

۷ برنامه برتر حریم خصوصی و امنیت اندروید
اینترنت -
دی ۳۰, ۱۴۰۰

۷ برنامه برتر حریم خصوصی و امنیت اندروید

۵/۵ - (۶ امتیاز) ۷ برنامه برتر حریم خصوصی و امنیت اندروید ایمن نگه داشتن رایانه یا لپ تاپ یکی از اساسی ترین و ساده ترین مراحل برای همه ما است.اما آیا ما به همان اندازه برای تلفن هایمان بررسی می کنیم؟بسیاری…

بهترین برنامه های کیف پول بیت کوین برای اندروید
اینترنت -
دی ۳۰, ۱۴۰۰

بهترین برنامه های کیف پول بیت کوین برای اندروید

۵/۵ - (۶ امتیاز) بهترین برنامه های کیف پول بیت کوین برای اندروید بیت‌کوین‌ها دنیای ارزهای دیجیتال را تسخیر کرده‌اند  و اگر عضو جامعه بیت‌کوین هستید و اندروید دارید، احتمالاً می‌خواهید بدانید بهترین برنامه‌های کیف پول بیت‌کوین چیست. در این پست با HiVPN همراه…

FCC به قوانین جدید جمع آوری داده های خصوصی برای ISP ها رأی می دهد
اینترنت -
دی ۳۰, ۱۴۰۰

FCC به قوانین جدید جمع آوری داده های خصوصی برای ISP ها رأی می دهد

۵/۵ - (۶ امتیاز) FCC به قوانین جدید جمع آوری داده های خصوصی برای ISP ها رأی می دهد به روز رسانی قانون در ۲۷ اکتبر با نگرانی های قابل توجهی در مورد جمع آوری داده ها توسط ISP ها به اجرا در…