بررسی خرید VPN

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

بررسی خرید VPN

بررسی های VPN به کاربران علاقه مند کمک می کند تا خدمات VPN را از کارشناسان و کاربران سابق یا فعلی بشناسند. بازبینان تجربه خود را در ارتباط با یک VPN، از مکان سرور گرفته تا سرعت اتصال، مورد بحث قرار می دهند.  با این مقاله HiVPN همراه باشید.

با وجود بسیاری از پیشنهادات VPN موجود، انتخاب ارائه دهنده مناسب می تواند خسته کننده باشد. شما باید الزامات شخصی را در نظر بگیرید و به بازخورد دیگران توجه کنید. با این حال، چه جنبه های اصلی باید مورد توجه قرار گیرد؟ علاوه بر این، چگونه می توان تشخیص داد که آیا بازبین VPN اظهارات دقیقی در مورد سرویس می دهد؟


در بررسی های VPN به دنبال چه چیزی باشیم؟

شبکه خصوصی مجازی یکی از بهترین گزینه‌ها برای افزایش حریم خصوصی، ناشناس بودن و امنیت آنلاین است. در نتیجه، صنعت VPN با محصولات جدید شکوفا می شود. این احتمال وجود دارد که قبل از تصمیم گیری، چندین بررسی VPN را بخوانید.

بررسی خرید VPN

در اینجا یک چک لیست ساده برای آنچه در بررسی VPN باید جستجو کنید وجود دارد:

  • به منبع توجه کنید. آیا بازبینی کننده که قضاوت خود را بر اساس شواهد یا آزمایشات بنا می کند معتبر است؟
  • دقت و به روز بودن مطالب بررسی های واقعی VPN نباید یک سال پیش منتشر می شد. سرویس های تجزیه و تحلیل شده ممکن است در طول آن زمان تغییرات قابل توجهی در عملکرد و ویژگی های خود ایجاد کرده باشند.
  • شفافیت در موردمشارکت برخی از بررسی‌های VPN می‌توانند در مورد افرادی که برای پیوندهای خاص کمیسیون دریافت می‌کنند، سلب مسئولیت داشته باشند. در حالی که ممکن است به این معنی باشد که بازبینی کنندگان کمتر هدف هستند، همیشه اینطور نیست.
  • همه شراکت ها بد نیستند. ارائه دهندگان VPN از بررسی های صادقانه و مبتنی بر شواهد استقبال می کنند. بنابراین، مشارکت می تواند به معنای بررسی محصولات توسط کارشناسان با کمک ارائه دهندگان باشد.
  • مشکلات با وب سایت های بررسی مصرف کننده. کاربران VPN احتمالاً در وب سایت هایی مانند Trustpilot قرار می گیرند و اطلاعات مربوط به محصولات خاص را جستجو می کنند. با این حال، چنین بازخوردی را با یک دانه نمک دریافت کنید.

بررسی خرید VPN

برخی از بازبینان محترم VPN

شما باید از جایی شروع به خواندن نظرات VPN کنید. در اینجا برخی از ارائه دهندگانی هستند که رتبه بندی های عینی و مبتنی بر تحقیق را نشان داده اند:

بررسی خرید VPN

PCMag

PCMag منبع شناخته شده ای از بررسی های مختلف، از جمله VPN و سایر ابزارهای فناوری است. با توجه به بررسی های VPN، مکان های سرور، سرعت، قابلیت اطمینان و ویژگی های حریم خصوصی را پوشش می دهد. همچنین می توانید لیستی از ارائه دهندگان VPN را برای سیستم عامل ها یا نیازهای مختلف پیدا کنید. بنابراین، با خیال راحت به بخش بررسی VPN آنها مراجعه کنید .

بررسی خرید VPN

TechRadar

TechRadar ادعا می کند که بزرگترین منبع برای خریداران مدرن ابزارهای فناوری است. به این وعده عمل کرده است و مقالاتی در مورد تلویزیون ها، روبات های خلاء و VPN ارائه می کند. همچنین دارای بررسی‌های مبتنی بر شواهد، از آزمایش‌های سرعت یا نشت داده است.

این یک بخش اختصاصی برای بررسی VPN دارد. بنابراین، می توانید اطلاعاتی در مورد موارد استفاده مختلف، نکات و موارد دیگر پیدا کنید.

بررسی خرید VPN

TechAdvisor

TechAdvisor یکی دیگر از منابع بررسی است که از صنعت VPN و محصولات آن مطلع است. مانند نمونه های قبلی، تمام بررسی های VPN را نیز در یک مکان سازماندهی می کند. کارشناسان همچنین بر روی الزامات مختلف برای یک سرویس VPN تمرکز می کنند، از سرعت، حریم خصوصی تا در دسترس بودن پشتیبانی.

بررسی خرید VPN

Comparitech

Comparitech منبع قابل اعتماد دیگری برای بررسی VPN است. البته، رتبه‌بندی‌های زیادی را منتشر می‌کند، اما بیشتر آنها در مورد حریم خصوصی یا ابزارهای امنیتی هستند. این وب سایت دارای لیست هایی است که ارائه دهندگان مختلف VPN را با مقایسه مفید خدمات مختلف آزمایش می کنند.

همچنین دارای یک بخش جداگانه حاوی تحقیقات VPN در مورد موضوعات مختلف است. به عنوان مثال، برخی از لیست ها با توجه به مکان کاربران یا نیازهای پخش توصیه هایی را ارائه می دهند.

بررسی خرید VPN

ZDNet

ZDNet همچنین یک منبع معتبر برای بررسی VPN است. تمرکز اصلی آن پوشش اخبار محلی و جهانی صنعت IT است. با این حال، مرتباً در مورد گزینه های VPN موجود پست می کند . پوشش آنها شامل ذکر ویژگی های موجود، تست های سرعت و سایر اطلاعات مرتبط است.

بررسی خرید VPN

چگونه بین بررسی های VPN و نیازهای شخصی تعادل برقرار کنیم؟

بررسی های VPN می تواند هنگام انتخاب ارائه دهنده گسترده و فوق العاده مفید باشد. با این حال، به یاد داشته باشید که صنعت VPN توانایی باورنکردنی برای انطباق و بهبود را نشان می دهد.

اظهاراتی که یک ماه پیش در مورد VPN ارائه شده است ممکن است به دلیل اصلاحات یا ارتقاءها دیگر قابل اجرا نباشد. مکان های سرور VPN پویاترین هستند، به این معنی که همیشه بهتر است آنها را به صورت دستی بررسی کنید .

بررسی خرید VPN

یک VPN را در دست اول امتحان کنید

شما هرگز نمی توانید بدون امتحان کردن یک سرویس VPN قضاوت روشنی داشته باشید. خوشبختانه، گزینه هایی برای آشنایی با VPN از نزدیک و شخصی وجود دارد:

  • ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه. اکثر ارائه دهندگان VPN به کاربران اجازه می دهند پرداخت های خود را به مدت ۳۰ روز بازپرداخت کنند. این به مشتریان جدید اجازه می دهد تا سرویس را آزمایش کنند و ببینند چگونه کار می کند.
  • آزمایشات رایگان. می‌توانید ارائه‌دهندگانی را بیابید که آزمایش‌های ۷ روزه را ارائه می‌دهند. به این معنی است که ثبت نام کرده و می توانید یک هفته قبل از پرداخت هزینه از خدمات استفاده کنید.
  • نسخه های رایگان. VPN های کاملا رایگان یا freemium به این معنی است که سرورهای رایگان را برای کاربران خود ارائه می دهند. با این حال، استفاده از نسخه رایگان VPN ممکن است تصور کاملی از یک سرویس freemium ایجاد نکند. از آنجایی که دسترسی به همه ویژگی ها را فراهم نمی کند، ممکن است از برخی قابلیت های ارزشمند صرف نظر کنید.

HiVPN از همه کاربران VPN استقبال می کند. دومی دارای سه مکان سرور رایگان است که می توانید بدون پرداخت یا افشای اطلاعات مالی خود به آنها متصل شوید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : مرداد ۱۲, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…