ایمن ترین راه برای خرید VPN به صورت ناشناس

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

ایمن ترین راه برای خرید VPN به صورت ناشناس

اکثر مردم از استفاده از کارت اعتباری یا حساب PayPal خود برای پرداخت هزینه VPN خود خوشحال هستند. با این حال، برخی از کاربران هستند که نیاز به حداکثر ناشناس بودن دارند. پرداخت این نوع خدمات با حساب های شخصی شما یک ردپای کاغذی باقی می گذارد.

حتی ارائه دهندگان VPN بدون ورود به سیستم جزئیات پرداخت، از جمله شماره حساب و آدرس صورتحساب را ذخیره می کنند. با ادامه این پست HiVPN همراه باشید ما به شما می گوییم.

ایمن ترین راه برای خرید VPN به صورت ناشناس

آیا باید به صورت ناشناس VPN بخرم؟

برای اکثر افراد، این لایه اضافی از ناشناس بودن لازم نیست. استفاده از سرویس VPN بدون ورود به سیستم معمولاً تمام امنیت مورد نیاز شما است، زیرا به هر حال هیچ ارتباطی بین فعالیت شما و حساب شما وجود ندارد.

با این حال، اگر قاطعانه معتقدید که اگر VPN خود را از طریق یک منبع ناشناس خریداری کنید ایمن تر و ایمن تر خواهید بود، چند راه وجود دارد که می توانید این کار را با خیال راحت انجام دهید.

ایمن ترین راه برای خرید VPN به صورت ناشناس

استفاده از بیت کوین

بیت کوین یکی از محبوب ترین روش ها برای پرداخت ناشناس برای VPN است، با این حال بیت کوین آنقدرها هم که فکر می کنید ناشناس نیست . یکی از بزرگترین مزایای این روش پرداخت این است که نرخ ارز نزدیک است، بنابراین هزینه بسیار کمی اضافه می شود. با این حال، هنگامی که خدمات VPN را با استفاده از کارت های هدیه خریداری می کنید، اغلب نشانه گذاری حدود ۲۵ درصد از شما دریافت می شود.

ایمن ترین راه برای خرید VPN به صورت ناشناس

سه مرحله اساسی برای پرداخت با بیت کوین وجود دارد:

  • یک کیف پول ایجاد کنید اکثر ارائه دهندگان VPN از شما می خواهند که یک پسوند کیف پول سازگار با BitPay داشته باشید، بنابراین زمانی که به دنبال نرم افزار کیف پول هستید این را در نظر داشته باشید.
  • بیت کوین را به مقداری که نیاز دارید بخرید
  • با انتخاب گزینه پرداخت بیت کوین آنها را از کیف پول خود به ارائه دهنده VPN منتقل کنید

برخی از کیف پول ها به عنوان صرافی نیز عمل می کنند که می تواند خرید بیت کوین را بسیار آسان کند، به خصوص برای افرادی که اولین بار هستند. در موارد دیگر، ممکن است مجبور شوید به دنبال صرافی باشید. Coinbase و Changelly دو صرافی هستند که برای مبتدیان آسان است و در عین حال امکان دسترسی به انواع دیگر ارزهای دیجیتال را نیز فراهم می کند.

ایمن ترین راه برای خرید VPN به صورت ناشناس

استفاده از کوین های دیگر

در حالی که بیت کوین هنوز محبوب ترین روش پرداخت ناشناس است، برخی از ارائه دهندگان VPN اکنون آلتکوین های دیگری مانند ریپل را نیز می پذیرند. اگر ارز دیجیتال دارید یا درگیر بازار رمزنگاری هستید، شاید ارزش این را داشته باشد که بررسی کنید کدام سکه ها پذیرفته می شوند تا بهترین معامله را در اشتراک خود داشته باشید.

ایمن ترین راه برای خرید VPN به صورت ناشناس

استفاده از کارت های هدیه

برخی از VPN ها نیز کارت های هدیه را به عنوان روش پرداخت می پذیرند. اگر می‌خواهید پرداخت‌های ناشناس انجام دهید اما نگران ورود به دنیای ارزهای دیجیتال هستید، کارت‌های هدیه یک گزینه عالی هستند. همه ارائه دهندگان این نوع پرداخت را نمی پذیرند، بنابراین مطمئن شوید که قبل از خرید کارت خود را دوباره بررسی کنید. اگر انجام دهند، پرداخت نسبتاً آسان است:

  • به بخش «خرید VPN» سایت بروید
  • برای بررسی نرخ ارز یک برند کارت هدیه انتخاب کنید. اکثر مردم متوجه می شوند که بهترین ارزش را در صورت خرید یک کارت هدیه از یک شرکت بزرگ مانند Walmart به قیمت ۵۰ دلار دریافت می کنید.
  • پس از انتخاب کارت، می توانید موجودی را بررسی کنید. اگر نرخ را دوست ندارید، می توانید برای بررسی کارت دیگری به منوی قبلی برگردید
  • وقتی نرخی را که دوست دارید پیدا کردید، فقط روی «پرداخت» ضربه بزنید و همه چیز آماده است

ایمن ترین راه برای خرید VPN به صورت ناشناس

درباره پرداخت های ناشناس

بسیاری از VPN ها به شما اجازه نمی دهند در هنگام اتصال به VPN دیگر در خدمات آن مشترک شوید. اگر می‌خواهید هنگام پرداخت خود حداکثر ناشناس باشید، این کار را از یک کتابخانه یا دیگر نقطه اتصال WiFi عمومی انجام دهید.

به یاد داشته باشید که وقتی برای VPN یا هر سرویسی به صورت ناشناس پرداخت می کنید، نمی توانید پرداخت های مکرر را تنظیم کنید. این بدان معنی است که شما باید هر بار که سررسید می شود، به صورت دستی پرداختی را انجام دهید.

برای جلوگیری از اختلال در خدمات، اکثر مردم ترجیح می دهند با طولانی ترین مدت اشتراک ممکن استفاده کنند. اگر از قبل بودجه ندارید، تاریخ های تمدید را یادداشت کنید تا فراموش نکنید.

برخی از VPN ها یادآوری ارسال می کنند و از شما می خواهند وارد سیستم شوید و آن را تمدید کنید، بنابراین با ارائه دهنده خود مشورت کنید تا ببینید آیا این گزینه برای شما در دسترس است یا خیر.

در حالی که همه نیازی به خرید VPN خود به صورت ناشناس ندارند، امکان انجام این کار به شما امنیت و راحتی بیشتری می دهد.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : مرداد ۱۵, ۱۴۰۱

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند
VPN -
مرداد ۲۰, ۱۴۰۱

چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) چرا بازاریابان آنلاین به خرید VPN نیاز دارند در دنیای دیجیتال امروزی، بیشتر مشاغل به نوعی از بازاریابی آنلاین متکی هستند. این می تواند شامل حفظ حساب های رسانه های اجتماعی با کیفیت بالا، پرداخت هزینه برای تبلیغات در موتورهای جستجو…

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟

۴.۹/۵ - (۱۵ امتیاز) آیا باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید؟ پاسخ کوتاه این است: بله، شما باید VPN خود را همیشه روشن نگه دارید. با رمزگذاری ترافیکی که ارسال و دریافت می کنید، VPN ها می توانند از رهگیری اطلاعات شخصی شما…

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN
VPN -
مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) درباره امنیت مشتری HiVPN و خرید VPN اخیراً بحث های زیادی در مورد امنیت سرویس های  HIVPN به طور خاص و VPN به عنوان یک فناوری به طور کلی وجود داشته است. این پست باید هم به آرامش…