امنیت ایمیل چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

امنیت ایمیل چیست؟

امنیت ایمیل از فناوری برای بازرسی ایمیل‌های دریافتی از نظر تهدیدات مخرب و رمزگذاری یا ایمن  ترافیک ایمیل‌های خروجی استفاده می‌کند تا از صندوق‌های پستی، داده‌ها، کاربران و سازمان‌ها در برابر حملات و طرح‌های امنیت سایبری محافظت کند. با این پست HiVPN همراه باشید.

امنیت ایمیل چیست؟

امنیت ایمیل ابری اهمیت فزاینده ای پیدا می کند زیرا شرکت های بیشتری به یک پلت فرم ایمیل ابری یا ترکیبی مهاجرت می کنند. دفاع لایه‌ای Cisco Email Security می‌تواند حفاظت جامعی را ارائه دهد که بهترین شیوه‌های امنیت ایمیل را در بر می‌گیرد.

امنیت ایمیل چیست؟

چگونه می توان پیام های ایمیل را در معرض خطر قرار داد؟

در حالی که بسیاری از متخصصان امنیت سایبری از تهدیدات رایج امنیتی ایمیل مانند فیشینگ ، باج افزار، به خطر افتادن ایمیل های تجاری و سایر تهدیدات ورودی آگاه هستند، مهم است که حفاظت از داده ها و ایمن سازی ترافیک خروجی را نیز در نظر داشته باشید. یعنی اتخاذ تدابیری برای جلوگیری از ارسال داده های حساس کاربران از طریق ایمیل به طرف های خارجی. چهار جزء اصلی از یک پیام ایمیل وجود دارد که می تواند به خطر بیفتد یا دستکاری شود:

 • بدنه ایمیل
 • پیوست های ایمیل
 • URL های موجود در ایمیل
 • آدرس ایمیل فرستنده

امنیت ایمیل چیست؟

بهترین شیوه های امنیت ایمیل چیست؟

بهترین شیوه های امنیت ایمیل شامل استفاده از یک وضعیت امنیتی ایمیل قوی است که شامل لایه هایی از اقدامات امنیتی، از جمله اطلاعات امنیتی موثر در کل معماری شما، اصلاح گذشته نگر، و رمزگذاری برای جلوگیری از نشت داده ها از جمله ویژگی های دیگر است.

امنیت ایمیل چیست؟

چگونه می توانم مطمئن شوم که ایمیل ابری Office 365 ایمن است؟

Microsoft Office 365 به پلتفرم استاندارد بهره وری در سازمان های بزرگ و کوچک در سراسر جهان تبدیل شده است. این یک راه حل مقرون به صرفه است و یک سطح اساسی از حفاظت از ایمیل ابری را از طریق Microsoft Exchange Online Protection فراهم می کند. اما با افزایش استفاده جهانی، Office 365 همچنین به یک سطح حمله جذاب برای مجرمان سایبری تبدیل شده است و بسیاری از مشتریان را به دنبال محافظت بیشتر از ایمیل های ابری سوق می دهد.

اگر کسب و کار شما از Office 365 برای راه حل ایمیل شما استفاده کرده است، مطمئن شوید که با چندین لایه دفاعی کاملاً محافظت شده اید . Cisco Email Security حفاظت پیشرو در صنعت را در برابر بدافزارها، باج افزارها، در معرض خطر قرار دادن ایمیل های تجاری (BEC)، حملات فیشینگ مبتنی بر URL و هرزنامه ها ارائه می کند. همچنین دارای حفاظت کامل برای پیام های خروجی است.

امنیت ایمیل چیست؟

انواع بهترین شیوه های امنیت ایمیل

در گزارش امنیت سایبری ما: با احتیاط کلیک کنید، توصیه‌های زیر را ارائه می‌کنیم:

تمرینات فیشینگ را به طور منظم انجام دهید

کارمندان شما بزرگترین دفاع شما در برابر فیشینگ، به ویژه مناسب ترین تلاش های فیشینگ هستند. کارمندانی که می توانند یاد بگیرند که یک تلاش فیشینگ را به طور کامل تشخیص دهند، می توانند منبع شماره یک به خطر افتادن نقطه پایانی را متوقف کنند.

از احراز هویت چند عاملی استفاده کنید

در صورتی که اعتبار یک حساب ایمیل شرکتی با موفقیت دزدیده شود، احراز هویت چند عاملی می تواند مانع از دسترسی مهاجم به حساب و ایجاد خرابی شود.

امنیت ایمیل چیست؟

DMARC را در نظر بگیرید

حفاظت از دامنه DMARC اکنون می تواند برای محافظت از برند یک شرکت با جلوگیری از استفاده مهاجمان از دامنه شرکتی قانونی در کمپین های فیشینگ فعال شود.

اطمینان حاصل کنید که می توانید قرنطینه و اصلاح کنید

عملکرد قرنطینه پیام برای نگهداری یک پیام مفید است در حالی که یک فایل پیوست قبل از انتشار پیام برای گیرنده، حذف پیوست مخرب یا حذف کامل پیام مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد. اگر فایلی پس از تحویل به گیرنده به عنوان مخرب شناسایی شود، اصلاح ایمیل کمک می کند. این به شما امکان می دهد به عقب برگردید و پیام را با یک پیوست مخرب از داخل یک صندوق پستی قرنطینه کنید.

امنیت ایمیل چیست؟

اطلاعات تهدید را مهار کنید

فیدهای تهدید ایمیل خارجی در بیان اطلاعات تهدید ساختاریافته (STIX) در حال حاضر معمولاً توسط محصولات امنیتی ایمیل استفاده می شود، که اگر سازمانی بخواهد از یک فید تهدید متمرکز بر عمودی فراتر از اطلاعات تهدید بومی در محصول استفاده کند، مفید است.

امنیت ایمیل چیست؟

یک راه حل یکپارچه امنیت سایبری را در نظر بگیرید

ادغام امنیت ایمیل با مجموعه‌های امنیتی گسترده‌تر نیز برای تعیین اینکه آیا بدافزار یا پیام‌های پیشرفته در یک محیط ممکن است به کاربران یا صندوق‌های ورودی خاصی تحویل داده شده باشد، رایج شده است.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  سافاری را در آیفون خود به روز کنید
  اینترنت -
  خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

  سافاری را در آیفون خود به روز کنید

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) سافاری را در آیفون خود به روز کنید اگر از آیفون استفاده می‌کنید، بسیار مهم است که همیشه به‌روزرسانی‌های Safari و WebKit را نصب کنید، حتی اگر مرورگر انتخابی شما Chrome، Firefox یا چیز دیگری باشد. در این پست

  امنیت ایمیل چیست؟
  اینترنت -
  خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

  امنیت ایمیل چیست؟

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) امنیت ایمیل چیست؟ امنیت ایمیل از فناوری برای بازرسی ایمیل‌های دریافتی از نظر تهدیدات مخرب و رمزگذاری یا ایمن  ترافیک ایمیل‌های خروجی استفاده می‌کند تا از صندوق‌های پستی، داده‌ها، کاربران و سازمان‌ها در برابر حملات و طرح‌های امنیت سایبری محافظت…

  از حریم خصوصی خود محافظت کنید
  اینترنت -
  خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

  از حریم خصوصی خود محافظت کنید

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) از حریم خصوصی خود محافظت کنید وقتی نوبت به مرور آنلاین می شود، کارهای بیشتری برای ایمن ماندن می توانید انجام دهید