از حریم خصوصی خود محافظت کنید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

وقتی نوبت به مرور آنلاین می شود، کارهای بیشتری برای ایمن ماندن می توانید انجام دهید. با ما در این پست HiVPN همراه باشید.

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

روزی روزگاری ، حریم خصوصی یک حق اساسی بوداما همه چیز تغییر کرده استبه لطف ظهور اینترنت، ما (اغلب ناخواسته) جزئیات زندگی خود را به صورت آنلاین به اشتراک می گذاریمتنها چیزی که لازم است یک جستجوی ساده یا بازدید از وب سایت است و اقدامات شما به طور خودکار جمع آوری، ردیابی و تجزیه و تحلیل می شوند.

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

علاوه بر این، امروزه برای دولت‌ها و شرکت‌ها عادی است که اطلاعات شخصی ما را از منابع آنلاین مختلف جمع‌آوری کننداین داده ها، در حالی که به عنوان تکه تکه ای بی ضرر هستند، اغلب به صورت انبوه جمع آوری می شوند، به بالاترین پیشنهاد دهنده فروخته می شوند، و سپس بدون رضایت ما مورد استفاده قرار می گیرند.

تمام اطلاعاتی که هنگام مرور وب تولید می کنید، بازی منصفانه استشرکت‌ها اغلب از این داده‌ها برای به حداکثر رساندن دسترسی خود استفاده می‌کنند، و پس از اتمام، آن‌ها را منتقل می‌کنندقبل از اینکه متوجه شوید، اطلاعات شما در همه جا وجود دارد و با شناور بودن تعداد زیادی از آنها در فضای مجازی، تلاش برای ناشناس نگه داشتن فعالیت دیجیتالی شما تقریبا غیرممکن می شوددر نتیجه، حریم خصوصی آنلاین در حال حاضر از اهمیت بالایی برخوردار است.

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

آیا راه آسانی برای محافظت از خودم آنلاین وجود دارد؟

کاملااستفاده از یک سرویس شبکه خصوصی مجازی (VPN)، مانند HiVPN، اولین گام خوبی برای محافظت از اطلاعات مرور شما در برابر جمع‌آوری و استفاده بدون رضایت شما استهمراه با عملکرد مرور خصوصی در مرورگر شما، VPN ها به جلوگیری از ردیابی و تجزیه و تحلیل فعالیت آنلاین شما کمک می کنند.

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

VPN های خوب خط مشی عدم ثبت داده ها را اعمال می کنندآنها همچنین اطلاعات شخصی را رمزگذاری کرده و آدرس IP واقعی کاربر را با جایگزین کردن آن با آدرس دیگری پنهان می کننداین نه تنها از داده‌های کاربر محافظت می‌کند، بلکه فعالیت آنلاین، هویت و موقعیت مکانی او را نیز خصوصی نگه می‌دارد و از استراق سمع مجازی، از هکرهای Wi-Fi گرفته تا نظارت انبوه دولتی جلوگیری می‌کند.

با این حال، VPN یک راه حل تک مرحله ای نیستمحافظت کامل از حریم خصوصی آنلاین شما نیز در مورد تغییر عادات شما برای افزایش اثربخشی چنین ابزارهایی استبرای اطلاعات بیشتر در مورد محافظت از حضور آنلاین خود و نحوه عملکرد VPN ها، از اولین قدم های ما به سمت حریم خصوصی آنلاین دیدن کنید.

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

خرید VPN

با خرید Hi VPN میتوانید به سرورهای اختصاصی و ip ثابت دسترسی داشته باشید ، قابلیت Kill Switch و امکان اتصال همزمان دو کاربر بصورت نامحدود به شما کمک میکند زندگی دیجیتالی امن تری داشته باشید .اکانت های HiVPN را میتوانید برای اندروید ، آیفون ، ویندوز ، Android TV و اندروید باکس ، ویندوز ، مک ، لینوکس و روتر هایی که قابلیت نصب وی پی ان را دارند به راحتی تنظیم کنید.

HiVPN یک تونل امن بین دستگاه شما و اینترنت ایجاد میکند که از سانسور اینترنت و از شما در مقابل جاسوسی آنلاین محافظت میکند.

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

چرا از Hi VPN استفاده کنیم؟

قابلیت Kill Switch

VPN kill switch یا همان Network Lock است. این قابلیت داده ها را حتی اگر اتصال VPN شما قطع شود ، ایمن نگه می دارد و تا زمان بازیابی محافظت ، همه ترافیک اینترنت را مسدود می کند.

VPN با ip ثابت

با خرید VPN میتوانید با ip ثابت به کشورهای فرانسه، هلند، انگلیس، کانادا، ترکیه ، سوئیس، آلمان ، فنلاند ، آمریکا با پروتکل های OpenVPN متصل شوید.

استفاده آسان

از Hi VPN میتوانید در هر دستگاهی استفاده کنید کامپیوتر ، تبلت ، آیفون ، اندروید ، مک ، روتر و غیره ، مهم نیست که در کجا هستید و یا از چه دستگاه هایی استفاده می کنید.

اتصال ۲ کاربر همزمان

با خرید یک اکانت از HIVPN میتوانید بصورت همزمان ۲ نفره در دو دستگاه مختلف بدون محدودیت ترافیک به لوکیشن های مختلف متصل شوید.

برنامه های اختصاصی

های وی پی ان برای اندروید و ویندوز و Android TV برنامه اختصاصی طراحی کرده است که از داخل این برنامه ها میتوانید به پروتکل ها و سرورهای بیشتری دسترسی داشته باشید.

پروتکل جدید

ما پروتکل جدید Hispeed را به برنامه های اختصاصی خود اضافه کرده ایم این پروتکل مناسب دانلود و تماشای فیلم و وب گردی و استفاده از تلگرام میباشد و دارای لوکیشن های مختلفی از نقاط مختلف جهان میباشد.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  سافاری را در آیفون خود به روز کنید
  اینترنت -
  خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

  سافاری را در آیفون خود به روز کنید

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) سافاری را در آیفون خود به روز کنید اگر از آیفون استفاده می‌کنید، بسیار مهم است که همیشه به‌روزرسانی‌های Safari و WebKit را نصب کنید، حتی اگر مرورگر انتخابی شما Chrome، Firefox یا چیز دیگری باشد. در این پست

  امنیت ایمیل چیست؟
  اینترنت -
  خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

  امنیت ایمیل چیست؟

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) امنیت ایمیل چیست؟ امنیت ایمیل از فناوری برای بازرسی ایمیل‌های دریافتی از نظر تهدیدات مخرب و رمزگذاری یا ایمن  ترافیک ایمیل‌های خروجی استفاده می‌کند تا از صندوق‌های پستی، داده‌ها، کاربران و سازمان‌ها در برابر حملات و طرح‌های امنیت سایبری محافظت…

  از حریم خصوصی خود محافظت کنید
  اینترنت -
  خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

  از حریم خصوصی خود محافظت کنید

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) از حریم خصوصی خود محافظت کنید وقتی نوبت به مرور آنلاین می شود، کارهای بیشتری برای ایمن ماندن می توانید انجام دهید