آیا LinkedIn Premium ارزش پرداخت را دارد؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

آیا LinkedIn Premium ارزش پرداخت را دارد؟

همه چیزهایی را که باید درباره LinkedIn Premium بدانید،در این پست HiVPN  بیاموزید، از جمله آنچه دریافت می کنید و اینکه آیا LinkedIn Premium ارزش پرداخت برای آن را دارد یا خیر.

آیا LinkedIn Premium ارزش پرداخت را دارد؟

لینکدین یک سرویس رایگان عالی است که به شما کمک می کند یک شبکه حرفه ای بسازید. با این حال، اگر از این پلتفرم استفاده کرده باشید، می‌دانید که این پلتفرم سعی می‌کند شما را وادار کند که مرتباً به LinkedIn Premium ارتقا دهید. بنابراین، آیا LinkedIn Premium ارزش آن را دارد؟

در این مقاله، همه چیزهایی را که باید در مورد LinkedIn Premium بدانید، به تفصیل بیان خواهیم کرد. این شامل هزینه‌های LinkedIn Premium، مزایایی که LinkedIn Premium ارائه می‌دهد، و اینکه آیا LinkedIn Premium ارزش خوبی نسبت به پول دارد یا خیر.

آیا LinkedIn Premium ارزش پرداخت را دارد؟

LinkedIn Premium چقدر هزینه دارد؟

LinkedIn Premium دارای چهار سطح قیمت متفاوت است:

 • شغل برتر: ۲۹.۹۹ دلار در ماه
 • کسب و کار پریمیوم: ۵۹.۹۹ دلار در ماه
 • Sales Navigator Professional: 99.99 دلار در ماه
 • Recruiter Lite: 139.99 دلار در ماه

فقط به یاد داشته باشید که قیمت LinkedIn Premium شامل مالیات بر فروش نمی شود، که می تواند در محل زندگی شما اعمال شود. و شما می توانید سالانه برای صرفه جویی در مقدار قابل توجهی پول پرداخت کنید.

هر لایه ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. با این حال، اکثر کاربران لینکدین به مشاغل پرمیوم علاقه مند هستند – بنابراین می توانید برای پرداخت برنامه ریزی کنید ۲۹.۹۹ دلار در ماه (یا ۲۳۹.۸۸ دلار در سال برای برنامه سالانه) برنامه ریزی کنید.

برای امتحان LinkedIn Premium به مدت یک ماه می توانید یک دوره آزمایشی رایگان دریافت کنید. این آزمایش به شما ایده خوبی می دهد که چگونه ویژگی ها به شما در تلاش برای یافتن شغل جدید کمک می کنند. با این حال، بسیاری از فواید طولانی مدت هستند، بنابراین این را در نظر داشته باشید. و به یاد داشته باشید، چه کاربر ممتاز یا نه، می‌توانید از لینکدین بیشتر از جستجوی شغل استفاده کنید.

آیا LinkedIn Premium ارزش پرداخت را دارد؟

ویژگی های پرمیوم لینکدین

بیایید با ویژگی های اصلی حرفه ای Premium شروع کنیم:

 • پنج پیام InMail در ماه.
 • ببینید در ۹۰ روز گذشته در چند جستجو ظاهر شده اید و چند نفر نمایه شما را دیده اند.
 • بینش متقاضی
 • اطلاعات اضافی در مورد مشاغل ارسال شده و توصیه های شغلی متقاضی برتر.
 • اطلاعات اضافی حقوق
 • دسترسی به ویدیوهای آموزشی درخواستی
 • آماده سازی مصاحبه.

دو ویژگی اول احتمالاً جذابیت بزرگ حرفه Premium هستند. ارسال پیام به سایر کاربران بدون اینکه ابتدا با آنها ارتباط برقرار کنید (یا در یک گروه قرار بگیرید) یک مزیت بزرگ LinkedIn Premium است.

در اینجا چیزی است که از هر سطح از LinkedIn Premium به دست می آورید:

 • Premium Business به شما اطلاعات بیشتری درباره مشاغل و جستجوهای نامحدود افراد می دهد. همچنین ۱۵ پیام InMail در ماه دریافت می کنید.
 • Sales Navigator Pro به شما فیلترهای جستجوی پیشرفته، ۲۰ پیام InMail و توانایی یادداشت برداری روی پروفایل های کاربر و همچنین ابزارهای فروش متعددی را در اختیار شما قرار می دهد.
 • Recruiter Lite به شما امکان دسترسی به ابزارهای قدرتمند جستجو، پروژه ها و سایر ویژگی های متمرکز بر استخدام را می دهد. و پیام های InMail با این سطح برتر به ۳۰ پیام در ماه افزایش می یابد.
 • به خاطر داشته باشید که همیشه می توانیدLinkedIn Premium را در هر زمانی لغو کنید.

آیا LinkedIn Premium ارزش پرداخت را دارد؟

مزایای پرمیوم لینکدین

از آنجایی که اکثر خوانندگان به مشاغل برتر علاقه مند هستند، ما بر مزایای آن اشتراک لینکدین خاص تمرکز خواهیم کرد.

به طور خلاصه، Premium Career به شما کمک می کند تا ارتباط برقرار کنید و شغل پیدا کنید . و این همان چیزی است که می تواند LinkedIn Premium را برای شما ارزشمند کند.

اگر در جستجوی شغل هستید، اعتبارات InMail از Premium Career، بینش در مورد افرادی که نمایه شما را مشاهده کرده اند، و اطلاعات شغلی اضافی همگی بسیار مفید خواهند بود.

InMail به شما امکان می دهد با افرادی که در شرکت های مورد علاقه شما کار می کنند بدون اینکه ابتدا سعی کنید با آنها ارتباط برقرار کنید ارتباط برقرار کنید. این یک ابزار عالی برای شبکه است.

هنگامی که نمایه شخصی را بدون لینکدین پریمیوم مشاهده می کنید، در صورتی که با او وصل نشده باشید، متوجه قفلی در کنار دکمه پیام خواهید شد . با InMail، شما آن نماد را نخواهید دید، به این معنی که می توانید بدون هیچ گونه اتصالی به آنها پیام دهید.

ارزش نگاه کردن به افرادی که نمایه لینکدین شما را مشاهده کرده اند را نمی توان نادیده گرفت. می‌توانید با آن افراد ارتباط برقرار کنید، با استخدام‌کنندگانی که علاقه نشان داده‌اند تماس بگیرید، یا از اعتبارات InMail خود برای ارائه کمک به افرادی استفاده کنید که به نظر می‌رسد ارتباطات ارزشمندی هستند.

اطلاعات شغلی اضافی ممکن است مفید باشد یا نباشد. هنگامی که لیست های شغلی را جستجو می کنید، لینکدین به شما می گوید که آیا به نظر می رسد کاندیدای خوبی برای یک موقعیت خاص هستید یا خیر.

با این حال، حرفه پرمیوم محدودیت هایی دارد. اگر جستجوی افراد زیادی را در مدت زمان کوتاهی انجام دهید، لینکدین نتایج را به شما نشان نمی دهد و به شما می گوید که اشتراک تجاری دریافت کنید. و اگر در مورد ایجاد اتصالات جدی هستید، اعتبارات InMail بیشتری می خواهید.

اینجاست که تمایز شغلی Premium در مقابل کسب‌وکار ممتاز مطرح می‌شود. با Premium Business، ۱۵ اعتبار InMail و جستجوی نامحدود افراد دریافت می‌کنید که برای ایجاد ارتباط عالی است. با این حال، اطلاعات اضافی که می توانید در مورد مشاغل پیدا کنید ممکن است برای شما مفید باشد یا نباشد.

دو سطح زیر برای فروش و جذب افراد حرفه ای می باشد. اگر یکی از این محصولات را در نظر می گیرید، احتمالاً از قبل اطلاعات زیادی در مورد آن دارید. تقسیم بندی، پیشنهادات، ادغام ایمیل، پروژه ها و سایر ویژگی ها می تواند به شما کمک کند در شغل خود برتر باشید.

آیا LinkedIn Premium ارزش پرداخت را دارد؟

دلایلی که چرا LinkedIn Premium ارزش آن را دارد

اگر هنوز مطمئن نیستید که باید برای LinkedIn Premium پرداخت کنید، در اینجا سه ​​دلیل خاص وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

۱. ببینید چه کسی به نمایه شما نگاه می کند

اولین دلیل این است که می توانید افرادی را ببینید که به نمایه شما نگاه کرده اند. این ممکن است چندان مهم به نظر نرسد، اما در ایجاد ارتباطات ارزشمند بسیار مفید است.

افراد زیادی به پروفایل های لینکدین نگاه می کنند. بعضی ها استخدام کننده هستند. دیگران مدیران و مدیرانی هستند که به دنبال استخدام هستند. بسیاری از افراد در رشته شما به دنبال ایجاد ارتباطات شبکه حرفه ای هستند. همه این افراد باعث می شوند که LinkedIn Premium ارزش آن را داشته باشد.

حتی اگر در حال حاضر به دنبال شغلی نباشید، احتمالاً در آینده خواهید بود. و داشتن ارتباط خوب با افراد در زمینه کاری شما مزایای زیادی دارد، حتی خارج از شکار شغل.

وقتی می بینید که شخصی به نمایه شما نگاه کرده است، به این معنی است که او می خواهد در مورد شما اطلاعات بیشتری کسب کند. و این دلیل کافی برای تماس با InMail یا درخواست اتصال است. در اینجا نحوه ارسال پیام به استخدام کنندگان در LinkedIn به روش صحیح آمده است .

آیا LinkedIn Premium ارزش پرداخت را دارد؟

۲. به معیارهای بهبود یافته دسترسی داشته باشید

می‌توانید از LinkedIn Premium برای کسب اطلاعات در مورد رقابت خود هنگام درخواست شغل استفاده کنید. با Applicant Insight می‌توانید ببینید که چند نفر برای یک موقعیت درخواست داده‌اند، شرایط آنها و اینکه آیا مجموعه مهارت‌های شما مطابقت دارد یا خیر.

این آمار می تواند به شما کمک کند تا مشخص کنید که یک کارفرمای بالقوه به دنبال چه چیزی است و آیا شانس کسب امتیاز شغلی را دارید یا خیر.

LinkedIn Premium همچنین به شما این امکان را می دهد که ظاهر جستجو و نمایه های خود را مشاهده کنید.

باز هم، ممکن است این یک معامله بزرگ به نظر نرسد. اما اگر می‌خواهید پروفایل لینکدین خود را بهبود ببخشید (و باید اینطور باشید)، این یک معیار عالی برای سنجش موفقیت شما است. این بدان معناست که وقتی نمایه لینکدین خود را به‌روزرسانی می‌کنید، خیلی سریع بازخورد دریافت خواهید کرد که آیا این تغییرات مؤثر بوده است یا خیر.

آیا LinkedIn Premium ارزش پرداخت را دارد؟

۳. نشان Premium LinkedIn را باز کنید

در نهایت، داشتن یک حساب کاربری پریمیوم لینکدین می تواند جایگاه شما را در لینکدین بهبود بخشد. بی اهمیت به نظر می رسد، اما نماد طلایی کوچک در نمایه شما و نتایج جستجو نشان می دهد که شما در مورد استفاده از LinkedIn برای ایجاد ارتباطات جدی هستید.

ممکن است تعجب کنید که وقتی آن نشان را دارید، مردم چقدر شما را جدی می گیرند. این باعث می‌شود که وقتی صحبت از شبکه‌سازی حرفه‌ای و جستجوی شغل می‌شود، ارزش داشته باشد.

آیا LinkedIn Premium ارزش پرداخت را دارد؟

آیا در LinkedIn Premium سرمایه گذاری خواهید کرد؟

سرمایه گذاری در LinkedIn Premium در اصل سرمایه گذاری روی خودتان است. اگر به درستی از آن استفاده کنید، LinkedIn Premium می تواند به شما در پیشرفت شغلی و/یا یافتن شغل بعدی کمک کند.

قبل از شروع استفاده از LinkedIn Premium، باید مطمئن شوید که نمایه شما برای استفاده از آن آماده است. اگر نمایه شما در بهترین حالت خود نباشد، احتمالاً برای ایجاد ارتباطات قوی در پلتفرم دچار مشکل خواهید شد.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : اسفند ۱۳, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…